صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 139

موضوع: تحصیل در خارج از کشور برای افراد متوسط از نظر مالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در خارج از کشور برای افراد متوسط از نظر مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    قطعا هست. اگر فقط سن شما رو اذیت میکنه که اصلا نگران نباش. خیلیا تازه 30 ساله هستن دارن فوق میخونن. مشکل خاصی نداری. فقط رشتتون ممکنه واسه امریکا و گرفتن ویزاش مشکل ساز بشه ولی اگر هدفت کلا رفتنه مشکلی نیست. معدل و زبان خوب یادت نره
    خیلی ممنون ، امیدم چند برابر شد . پس باید از انجمن ها و منابع آمریکا و کانادا موجود در انجمن استفاده کنم ؟ و آشنایی پیدا کنم ؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط Haami2h نمایش پست ها
    خیلی ممنون ، امیدم چند برابر شد . پس باید از انجمن ها و منابع آمریکا و کانادا موجود در انجمن استفاده کنم ؟ و آشنایی پیدا کنم ؟
    بله استفاده کنید. سعی کنید خیلی کامل بخونید بعد سوال بپرسید.
    خواهش میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط Haami2h نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت اساتید گرامی ، ممنون میشم منت بگذارید و بنده حقیر رو راهنمایی کنید چرا که خیلی نیاز دارم بهش .

بنده 25 ساله هستم ، دانشجوی گارشناسی مهندسی نفت ، با درآمد ماهیانه 2 میلیون تومان ( طراحی سایت و گرافیک) قصد تحصیل در خارج از کشور رو دارم ، شاید با خودتون بگید چرا با این سن و سال ؟ و چرا در سن 25 سالگی ترم 3 مهندسی نفت هستم ؟
    خدمت دوستان عرض کنم بنده به دلیل اینکه به زور خانواده به رشته ی دیگه ای رفتم که پس از گذشت 3 سال مجبور به انصراف شدم . از ابتدای زندگیم همیشه خواستار تحصیل در رشته ی مورد علاقم بودم و حتی به این هم فکر میکردم که به خارج از کشور رفته و تحصیلات خودم رو ادامه بدم اما متاسفانه چرخ زندگی نچرخید و خیلی مشکلات پیش اومد .همیشه سعی کردم خرج و رفاه خانواده رو اولویت قرار بدم و به خودم فکر نکنم اما حالا قصد دارم اگر بشه شانسی که دارم رو امتجان کنم . به نظر شما آیا امکانش هست در سن 27 یا 28 سالگی برای فوق لیسانس اقدام کنم ؟ و اینکه از لحاظ هزینه هم خودم میتونم کار کنم ( به صورت اینترنتی ) . سربازی معاف هستم .
    معدل این سه ترم 15 هست و اینکه طبیعتا قابل افزایش هست و میتونم . و نکته ی آخر در حال حاضر ترم 12 کلاس های زبان جهاد دانشگاهی هستم و به احتمال زیاد بتونم تا چند ماهه دیگه مدرک زبان بگیرم .
    بنده آدم رویایی نیستم و همیشه سعی کردم واقعیت هارو ببینم . حالا از شما دوستان و اساتید میخوام بپرسم آیا شانسی برای من هست ؟ ممنون میشم راهی اگر هست حتی سخت ترین رو به بنده پیشنهاد کنید .
    با احترام ، حامد .
    یعتی 25 سال اینقده زیاده؟

من فوق لیسانی همه هم کلاسی هانن 27 به بالا بودن

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

Junior Member

سلام.
    بنده مردی متاهل 28 ساله ام. دارای فوق لیسانس IT از دانشگاه سراسری. دنبال ادامه تحصیل در مقطع دکتری بصورت FULL FUND هستم (البته همسرم را هم با خودم ببرم حتی شده به فاصله چند ماه).

لطفا بفرمایید کدوم کشورهای اروپایی برای رشته ی من مناسبند؟ (اولویت های شخصی: آلمان-اتریش-هلند-نروژ-سوئد-فنلاند-ایتالیا-روسیه)

و در ادامه از الان که در نقطه صفرم برای تمام اقدامات و سرمایه اولیه که در ابتدای سفر باید با خود داشته باشم چقدر پول نیاز است؟ (کلا از صفر تا 100 کار رو میخوام بدونم- در ضمن استاد راهنمای دفاعیه ارشدم گفته با توجه به توصیه نامه هایی که برای دانشجویان پارسالش نوشته 70-80% شانس دریافت بورسیه را دارم.)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Interior Architecture

رده بندی گرانترین شهرهای جهان برای تحصیل دانشجویان بین‌المللی

۱- بوستون۲- نیویورک۳- سانفرانسیکو۴- شیکاگو۵- لندن۶- سیدنی۷- ملبورن۸- مادرید۹- بریستول۱۰- منچستر۱۱- تورنتو۱۲- بارسلون۱۳- سنگاپور۱۴- توکیو۱۵- سئول۱۶- آمستردام۱۷- پاریس۱۸- میلان۱۹- لیون۲۰- مونیخ۲۱- پکن۲۲- برلین۲۳- شانگهای

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Interior Architecture

آقا دستتون رو سر ما من اگه بشه در سن 32سالگی امکان تحصیل در خارج کشور رو پیدا کنم (در مقطع ارشد) ..شک نمیکنم شما که اینجا رو از ما خیلی جلویید .(نخند میخواستم خارج از کشور ادامشو بدم که مجال نشد) البته باید بگم منم یکبار تغییر رشته دادم ...در کل انسان به امید زندس و همواره باید تلاش کنه بنده اگه چند سال از تحصیل عقب افتادم اما از نظر کارو سرمایه جبران کردم و اگه فرصتی پیدا بکنم حتما در مقطع بالاتر تحصیل میکنم چون در آینده شغلی و در کل زندگیم تاثیر زیادی داره و کلا به تحصیل هم علاقه دارم و همواره سعی کردم تا جایی که دست خودمه زندگیم با برنامه پیش بره .
    ویرایش توسط majid83 : October 9th, 2016 در ساعت 09:03 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - علوم و تحقیقات

دوستان سلام
    به صورت کلی دوستانی که تجربه زندگی تو کشوری رو دارن.
    با حداکثر 30 هزار دلار پس انداز کجا بهتره دکترا بخونم؟

Member

چرا از جیب میخواهید خرج کنید؟؟ اینهمه فاند و بورس و غیره! یکم روی رزومتون کار کنید حتما موفق میشید. منطقی نیست برای تحصیل دکتری از سرمایتون خرج کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط software_eng نمایش پست ها
    دوستان سلام
    به صورت کلی دوستانی که تجربه زندگی تو کشوری رو دارن.
    با حداکثر 30 هزار دلار پس انداز کجا بهتره دکترا بخونم؟
    متاسفانه امکانش وجود نداره، و اِلّا اکانتم را پاک میکردم ... Account Deactivated

Junior Member

سلام خسته نباشید .یه سوا داشتم ...
    من ۱۸ سالمه هنوز کنکورندادم و خدمتم نرفتم ... من استعداد زیادی هم تو درس هم ورزش هم کامپیوتر دارم بطوری که برنامه نویسی هم میکنم...زبانمم انقد خوبه که میتونم یه مقاله بنویسم یا ساعت ها حرف بزنم بدون مشکل ... استعدادای من زبانزد همه فامیلو مدرسست...درس دارم امریکا درس بخونم ...دارم دیونه میشم ....ولی حتی یه تک تومنیم ندرم ...چجوری میتونم برم ؟اصلا میتونم؟ توروخدا اگه راهی هست دریغ نکنید
    ویرایش توسط kamiyab : October 11th, 2016 در ساعت 02:19 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - علوم و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط kamiyab نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید .یه سوا داشتم ...
    من ۱۸ سالمه هنوز کنکورندادم و خدمتم نرفتم ... من استعداد زیادی هم تو درس هم ورزش هم کامپیوتر دارم بطوری که برنامه نویسی هم میکنم...زبانمم انقد خوبه که میتونم یه مقاله بنویسم یا ساعت ها حرف بزنم بدون مشکل ... استعدادای من زبانزد همه فامیلو مدرسست...درس دارم امریکا درس بخونم ...دارم دیونه میشم ....ولی حتی یه تک تومنیم ندرم ...چجوری میتونم برم ؟اصلا میتونم؟ توروخدا اگه راهی هست دریغ نکنید
    خیلی استعداد داری تو درس شریف و دانشگاه تهران لیسانستو بگیر بعد برو
    نوشتن مقاله زیاد ربطی به زبان خوبی نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)