صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 86

موضوع: مصاحبه ي سفارت فرانسه و سوالات مطرح شده

Junior Member

پیش فرض مصاحبه ي سفارت فرانسه و سوالات مطرح شده

ببخشيد كسي اطلاع داره كه توي مصاحبه سفارت فرانسه چي ازمون مي پرسن ؟
    سوالات متداولي كه مي پرسن چيه؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مصاحبه ي سفارت فرانسه و سوالات مطرح شده

نقل قول نوشته اصلی توسط filan_sa نمایش پست ها
    ببخشيد كسي اطلاع داره كه توي مصاحبه سفارت فرانسه چي ازمون مي پرسن ؟
    سوالات متداولي كه مي پرسن چيه؟؟
    سلام
    سئوالاتی که از من پرسیدن به این صورت بود:
    - در مورد مسائل خانوادگی و شغل، تعداد خواهر برادر و ....
    - در مورد دانشگاه و اینکه چرا انتخاب کردی؟
    - مسائل مالی و ...
    - در مورد آینده و اینکه بعد تحصیل چه کار میخوای بکنی؟
    و ....
    که میتونه متفاوت باشه برای هرکسی این سوالات یعنی از بعضی ها سئولات دیگه ای هم پرسیدن علاوه بر اینها.

[QUOTE=a.ziaee87;291386]سلام
    - مسائل مالی و ...

و ....
    که میتونه متفاوت باشه برای هرکسی این سوالات یعنی از بعضی ها سئولات دیگه ای هم پرسیدن علاوه بر اینها.[/QUOTE

سلام
    اگر سوال پرسیدن بعد از تحصیل می خوایید چه کار کنید بهتره جواب بدیم می خواییم برگردیم؟ یا بمونیم تو فرانسه (مثلا" کار تحقیقی کنیم)؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

نقل قول نوشته اصلی توسط a.ziaee87 نمایش پست ها
    سلام
    - مسائل مالی و ...
    و ....
    که میتونه متفاوت باشه برای هرکسی این سوالات یعنی از بعضی ها سئولات دیگه ای هم پرسیدن علاوه بر اینها.
    من می خواهم در مورد موندن در فرانسه، راستش را به شخص مصاحبه کننده بگم.
    اگر پیشنهاد خاصی دارید مبنی بر اینکه در کنار گفتن تصمیم راجب موندن، روی چه مسائلی فوکوس کنم ممنون می شم.
    نمی خواهم مصاحبه من توش دروغ باشه، می تونم به جای اینکه مثل همه ایرانی ها دروغ بگم در مورد این سوال، راستش را بگم + چیزهای غیر کلیشه ای دیگه برای ترمیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Comboy نمایش پست ها
    من می خواهم در مورد موندن در فرانسه، راستش را به شخص مصاحبه کننده بگم.
    اگر پیشنهاد خاصی دارید مبنی بر اینکه در کنار گفتن تصمیم راجب موندن، روی چه مسائلی فوکوس کنم ممنون می شم.
    نمی خواهم مصاحبه من توش دروغ باشه، می تونم به جای اینکه مثل همه ایرانی ها دروغ بگم در مورد این سوال، راستش را بگم + چیزهای غیر کلیشه ای دیگه برای ترمیم.
    می تونین هم دروغ نگین هم چیزی رو نگین که باعث رد شدن ویزاتون بشه(البته من از این که به خاطر این مسئله کسی رو رد کنن اطلاعی ندارم)
    مثلاً می تونین اینطوری بگین که هدف اول من فعلاً فقط ادامه تحصیل تو فرانسه است و در مورد بعدش نمی تونم از الآن تصمیم گیری کنم چون شرایطم در آن زمان با الآن متفاوت خواهد بود و......ضمن اینکه من کشورم رو دوست دارم و...........

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arzt نمایش پست ها
    می تونین هم دروغ نگین هم چیزی رو نگین که باعث رد شدن ویزاتون بشه(البته من از این که به خاطر این مسئله کسی رو رد کنن اطلاعی ندارم)
    مثلاً می تونین اینطوری بگین که هدف اول من فعلاً فقط ادامه تحصیل تو فرانسه است و در مورد بعدش نمی تونم از الآن تصمیم گیری کنم چون شرایطم در آن زمان با الآن متفاوت خواهد بود و......ضمن اینکه من کشورم رو دوست دارم و...........

ممنون، اینکه در مورد آینده نمی تونم تصمیم بگیرم منطقیه.
    ولی اینکه می خوام تو کشورم زندگی کنم، خوب یه دروغ گنده است. یا از این قبیل که من امکان کار کردن دارم و می تونم بر گردم ایران کار کنم (حتی حاضر نیستم یه روز روی فرش قرمزی که برام انداختن برم سر کار تو ایران و بخوام که بمونم)
    راستش من روی خود فرانسه خیلی نظر دارم، و نمی خوام همین طوری از کنارش رد شم و مثلا چون فرانسوی بلدم و فرانسه نشد پس سریع برای کبک اقدام کنم.
    اگه خیلی روی مسئله موندن پافشاری کرد، دلایلی برای موندن می آرم. ولی اگه راحت رد شد، همین که بگم هنوز تصمیم نگرفتم، می دونم که دروغ نیست. شنیدن کی بود مانند دیدن.

Junior Member

بچه ها يه سوال ؟؟
    كساني كه قبلا مصاحبه دادن ميشه تجربه هاشونو در ميان بگذارن ؟؟
    بايد ها و نبايد ها رو بگن ؟؟؟
    اگه رد شديد علتش چي بوده ؟
    اگه قبول شديد ... بيشتر واسه چي بوده ؟؟؟؟
    ممنون مي شيم.

نقل قول نوشته اصلی توسط filan_sa نمایش پست ها
    بچه ها يه سوال ؟؟
    كساني كه قبلا مصاحبه دادن ميشه تجربه هاشونو در ميان بگذارن ؟؟
    بايد ها و نبايد ها رو بگن ؟؟؟
    اگه رد شديد علتش چي بوده ؟
    اگه قبول شديد ... بيشتر واسه چي بوده ؟؟؟؟
    ممنون مي شيم.
    سلام

من نظرم درباره دخالت سفارت در ویزا رو تو پست 920 صفحه 92 در تاپیک ویزا نوشتم.

من چون امریکا هم مصاحبه کردم باید بگم که ظاهراً فرانسه مثل امریکا خیلی باید و نباید نداره. چون اصلاً خانم شبستری درباره ویزای شما تصمیم گیر نیست. فقط مدارک رو تحویل میگیره و از کامل بودنشون اطمینان حاصل میکنه.

از من که سوال های خیلی معمولی پرسید. حتی شغل پدرم رو هم نپرسید شاید چون بورس هستم. بیشتر از سوال و جواب شبیه یه گپ دوستانه بود برای پر کردن وقت (زمانی که داشت مدارکم رو بررسی می کرد.)
    فقط سه تا سوال پرسید که تو مدارکم نبود: 1. چند تا خواهر و برادر داری؟ 2. چرا تازگی ها بچه های مهندسی میرن بیزنس بخونند؟ (من رشتم بیزنس هست.)
    3. اسم و فامیل مادرت چیه؟

قبول یا رد شدن هم به نظرم ربطی به مصاحبه نداره. به رشته، وضعیت مالی و پیش زمینه تحصیلی بستگی داره. که اگه بچه ها همت کنند و نتایج ویزاشون رو تو قسمت مربوطه بذارن، بهتون کمک میکنه.

موفق باشید

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid نمایش پست ها
    سلام

من نظرم درباره دخالت سفارت در ویزا رو تو پست 920 صفحه 92 در تاپیک ویزا نوشتم.

من چون امریکا هم مصاحبه کردم باید بگم که ظاهراً فرانسه مثل امریکا خیلی باید و نباید نداره. چون اصلاً خانم شبستری درباره ویزای شما تصمیم گیر نیست. فقط مدارک رو تحویل میگیره و از کامل بودنشون اطمینان حاصل میکنه.

از من که سوال های خیلی معمولی پرسید. حتی شغل پدرم رو هم نپرسید شاید چون بورس هستم. بیشتر از سوال و جواب شبیه یه گپ دوستانه بود برای پر کردن وقت (زمانی که داشت مدارکم رو بررسی می کرد.)
    فقط سه تا سوال پرسید که تو مدارکم نبود: 1. چند تا خواهر و برادر داری؟ 2. چرا تازگی ها بچه های مهندسی میرن بیزنس بخونند؟ (من رشتم بیزنس هست.)
    3. اسم و فامیل مادرت چیه؟

قبول یا رد شدن هم به نظرم ربطی به مصاحبه نداره. به رشته، وضعیت مالی و پیش زمینه تحصیلی بستگی داره. که اگه بچه ها همت کنند و نتایج ویزاشون رو تو قسمت مربوطه بذارن، بهتون کمک میکنه.

موفق باشید
    خدا را شکر.
    ایشالا کارتون درست بشه.
    من هم دوست ندارم راجب برگشتنم به ایران دروغ بگم. اگه سوال نپرسن خیلی بهتره. راستی مصاحبه برای گرفتن ویزا با یه خانم ایرانی هست. منظورم اینه که از خود فرانسه نیستن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Comboy نمایش پست ها
    خدا را شکر.
    ایشالا کارتون درست بشه.
    من هم دوست ندارم راجب برگشتنم به ایران دروغ بگم. اگه سوال نپرسن خیلی بهتره. راستی مصاحبه برای گرفتن ویزا با یه خانم ایرانی هست. منظورم اینه که از خود فرانسه نیستن؟
    سلام

ممنون.
    بله، ایرانی هست، خانم شبستری.

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)