صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 86

موضوع: مصاحبه ي سفارت فرانسه و سوالات مطرح شده

Junior Member juveatta آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مصاحبه ي سفارت فرانسه و سوالات مطرح شده

من پارسال مصاجبه دادم و الان تو فرانسه ام

برای قسمت فرهنگی چون رشتم فنی بود با یه آقای فرانسوی مصاجبه کردم که چند تا سوال در مورد اینکه چرا رفتی فرانسه و کیو داری اونجا و از این قبیل پرسید حدود 5و6 دقیقه
    بعد گفت برو

تو کنسولگری هم مدارکو که به یه خانم ایرانی تحوبل دادم اولش به فرانسه پرسید که چرا میخوای بری و اینا منم جواب دادم و خوب فرانسه هم بلد نبودم بقیشو فارسی پرسید
    مهمترین سوالش هم همینه که میگه میخوای اونجا بمونی یا نه
    باید بگید برمیگردیم تا سریع بهتون ویزا بدن
    بگین که ما هدفمون فقط تحصیله و بعدش میخوایم بیایم ایران

من هم پارسال ویزا گرفتم و الان فرانسه هستم. بخش فرهنگی، زمان تحویل مدارکم به خانم نورکیهانی، که اصلا مصاحبه نکرد باهام با وجودیکه تو نامه دانشگاه نوشته بود که کارم رو به زبان فرانسه اونجا انجام می دم. شاید دلیل مصاحبه نکردن این بود که تو مدارکم دلف ب 2 رو گذاشته بودم.
    توی کنسولگری هم که تا جاییکه یادم میاد خانم شبستری مصاحبه ای با من نکرد و مدارک رو ازم گرفت. فقط وقتی که رفتم پاسپورتم رو بدم که ویزا بزنن توش خانم شبستری چند تا سوال در مورد رشته و دانشگاه کرد و گفت که اینجا شاغل بودی کارت چی میشه که من هم گفتم مرخصی گرفتم 1 ساله و بعد هر سال تمدید می کنم.

Junior Member

بچه ها من از يك منبع موثق شنيدم علاوه بر مصاحبه اي كه با خانم شبستري داريم تو سفارت ..توي فرمانيه هم يه مصاحبه داريم ...كنسولگري اگه اشتباه نكنم ...كسي در اين مورد اطلاعي داره ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط filan_sa نمایش پست ها
    بچه ها من از يك منبع موثق شنيدم علاوه بر مصاحبه اي كه با خانم شبستري داريم تو سفارت ..توي فرمانيه هم يه مصاحبه داريم ...كنسولگري اگه اشتباه نكنم ...كسي در اين مورد اطلاعي داره ؟؟؟
    سلام

فرمانیه بخش فرهنگی سفارته. اول شما برای دادن مدارک باید برید اونجا (با وقت قبلی). خانم موسوی ممکنه از شما یه چیزهایی بپرسه. (از من که هیچ چی نپرسید ولی مثل اینکه با بیشتر بچه ها مصاحبه میکنه).

بعد از اونجا اگه مدارکتون کامل بود و مشکلی نبود باید برید سفارت (با وقت قبلی) پیش خانم شبستری.

موفق باشید

Junior Member

سلام.
    میخواستم بپرسم که زبان فرانسه ی من چطور باید باشه تا سفارت قبولمون کنه و نیز خودمان هم بتوانیم در دانشگاه هایشان تحصیل کنیم؟من خودم اصلا فرانسه ام خوب نیست. به نظر شما چند ماهه میتوانم در حد مورد نیاز فرانسوی یاد بگیرم؟ آیا پیشنهاد می کنید که از بخش فرهنگی سفارت فرانسه آموزش ببینم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط esfandyar نمایش پست ها
    سلام.
    میخواستم بپرسم که زبان فرانسه ی من چطور باید باشه تا سفارت قبولمون کنه و نیز خودمان هم بتوانیم در دانشگاه هایشان تحصیل کنیم؟من خودم اصلا فرانسه ام خوب نیست. به نظر شما چند ماهه میتوانم در حد مورد نیاز فرانسوی یاد بگیرم؟ آیا پیشنهاد می کنید که از بخش فرهنگی سفارت فرانسه آموزش ببینم؟
    دوست عزیز، تا می تونی باید فرانسه ات رو قوی کنی. بیشتر از عالی. وگرنه اینجا اصلا وقت برای زبان کار کردن نداری و خیلی به مشکل می خوری. البته این موضوع به این تاپیک مربوط نمیشه!

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

سلام این ملک آرا که میگن مصاحبه میکنه برای ویزا به فرانسست مصاحبش؟بخش فرهنگی چطور؟ دوستانی که اخیرا رفتن مصاحبه ها چطوریه؟
    26-02-2014

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    سلام این ملک آرا که میگن مصاحبه میکنه برای ویزا به فرانسست مصاحبش؟بخش فرهنگی چطور؟ دوستانی که اخیرا رفتن مصاحبه ها چطوریه؟
    مصاحبه بخش فرهنگی به فرانسس. و آقای ملک آرا مختلط میپرسه. یه مقدار فرانسه، یه مقدار فارسی. سوالایی که از من پرسیدن خیلی معمولی بود و چیز خاصی نداش: چرا فرانسه رو انتخاب کردی؟ چرا این دانشگاهو انتخاب کردی؟ وقتی درست تموم شد چیکار میکنی و .... همه اینا روئ هم تو بخش فرهنگی به فرانسه پرسید. آقای ملک آرا کلا هیچی نپرسید، فقط یه جمله به فرانسه گفت که دورت به فرانسویه یا انگلیسی که گفتم فرانسوی.

Junior Member

بچه ها ضاهر و لباس آدم در جواب مصاحبه تا ثیری داره ؟؟؟

اگه دختر باشیم با مقنعه بریم یا شال یا بی حجاب ؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط filan_sa نمایش پست ها
    بچه ها ضاهر و لباس آدم در جواب مصاحبه تا ثیری داره ؟؟؟

اگه دختر باشیم با مقنعه بریم یا شال یا بی حجاب ؟
    واقعا هیچ فرقی نداره براشون. من همه جورشو دیدم و با همه خیلی خوب و منطقی برخورد می کنن. هرجور خودتون راحتید برین!
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)