صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 86

موضوع: مصاحبه ي سفارت فرانسه و سوالات مطرح شده

پیش فرض پاسخ : مصاحبه ي سفارت فرانسه و سوالات مطرح شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Niloo666 نمایش پست ها
    سلام:
    میشه از دوستان راهنمایی بگیرم که این اواخر کسی با سفارت مصاحبه داشته و اینکه چه سوالاتی ازشون پرسیدن؟
    من هفته پیش همه مدارکم رو به خانم زندیه تحویل دادم و یک مصاحبه به انگلیسی داشتم ( چون کورسی که اپلای گرفتم به انگلیسی هست.)
    و توی هفته آینده برام با سفارت قرار گذاشتن.
    میخوام بدونم که اونجا باز هم مصاحبه دارم؟ به چه زبانی هست و احتمالا چه سوالاتی می پرسن؟
    خیلی خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنین...
    پروگرم من هم به زبان انگلیسیه و من جون مدرک زبان داشتم مصاحبه فارسی انجام شد........ دوست عزیز مصاحبه فقط یه باره و اونم توسط خانم زندی گرفته میشه... سفارت از شما مصاحبه نمیگیره شما فقط واسه انگشت نگاری و پرداخت 99 یورو باید سفارت برین .....

با ارزوی موفقیت

سلام:
    میشه از دوستان راهنمایی بگیرم که این اواخر کسی با سفارت مصاحبه داشته و اینکه چه سوالاتی ازشون پرسیدن؟
    من هفته پیش همه مدارکم رو به خانم زندیه تحویل دادم و یک مصاحبه به انگلیسی داشتم ( چون کورسی که اپلای گرفتم به انگلیسی هست.)
    و توی هفته آینده برام با سفارت قرار گذاشتن.
    میخوام بدونم که اونجا باز هم مصاحبه دارم؟ به چه زبانی هست و احتمالا چه سوالاتی می پرسن؟
    خیلی خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنین...
    سلام؛ من مصاحبم به زبان فرانسه بود. بعد یک هفته که رفتم سفارت برای پرداخت 99 یورو و انگشت نگاری؛ اون آقایی که مدارکمو چک می کرد اولش فارسی صحبت می کرد تا اینکه وسطا مکالمرو فرانسویش کرد و چندتا سوال پرسید حدود 5 دقیقه صحبت کردیم و بعدش دوباره فارسی صحبت کرد. سوالشم اینکه می تونی فرانسوی صحبت کنی؟ از کجا یاد گرفتی؟ قبلا فرانسه موندی یا نه؟ در این حد. ( از دوستم هم این سوالارو پرسید )

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط popof نمایش پست ها
    پروگرم من هم به زبان انگلیسیه و من جون مدرک زبان داشتم مصاحبه فارسی انجام شد........ دوست عزیز مصاحبه فقط یه باره و اونم توسط خانم زندی گرفته میشه... سفارت از شما مصاحبه نمیگیره شما فقط واسه انگشت نگاری و پرداخت 99 یورو باید سفارت برین .....

با ارزوی موفقیت

سلامممم:
    وای مرسییی... خوش خبر باشین...
    پس دیگه مصاحبه ای در کار نیست و دیگه توی سفارت فقط انگشت نگاری و عکس می گیرن؟
    مرسیییی... خیلی خیالم رو راحت کردین...
    فقط یه سوال، ما مدرک زبان ارائه نکردیم ولی مصاحبه با خانم زندیه کامل انگلیسی بود، میخاستم بدونم توی سفارت باز هم مصاحبه داریم و ممکن باز ازمون سوالهایی بپرسن که سرنوشت ساز باشه واسه مون برای گرفتن یا ریجکت شدن ویزا؟
    مرسیییی از راهنمایی تون...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein1370 نمایش پست ها
    سلام؛ من مصاحبم به زبان فرانسه بود. بعد یک هفته که رفتم سفارت برای پرداخت 99 یورو و انگشت نگاری؛ اون آقایی که مدارکمو چک می کرد اولش فارسی صحبت می کرد تا اینکه وسطا مکالمرو فرانسویش کرد و چندتا سوال پرسید حدود 5 دقیقه صحبت کردیم و بعدش دوباره فارسی صحبت کرد. سوالشم اینکه می تونی فرانسوی صحبت کنی؟ از کجا یاد گرفتی؟ قبلا فرانسه موندی یا نه؟ در این حد. ( از دوستم هم این سوالارو پرسید )
    چه خوب...
    اطلاع دارین دوستانی که کورس شون انگلیسی هست هم مثل شماست یا نه؟
    آخه ما مدرک زبان ارائه نکردیم ولی مصاحبه با خانم زندیه کامل انگلیسی بود، میخاستم بدونم توی سفارت باز هم مصاحبه داریم و ممکن باز ازمون سوالهایی بپرسن که سرنوشت ساز باشه واسه مون برای گرفتن یا ریجکت شدن ویزا؟

چه خوب...
    اطلاع دارین دوستانی که کورس شون انگلیسی هست هم مثل شماست یا نه؟
    آخه ما مدرک زبان ارائه نکردیم ولی مصاحبه با خانم زندیه کامل انگلیسی بود، میخاستم بدونم توی سفارت باز هم مصاحبه داریم و ممکن باز ازمون سوالهایی بپرسن که سرنوشت ساز باشه واسه مون برای گرفتن یا ریجکت شدن ویزا؟
    متاسفانه راجع به انگلیسی خبر ندارم ولی مصاحبه ی اصلی همون مصاحبه ای که با خانم زندیه انجام دادید. همون طور که توی پست قبلی گفتم توی سفارت مصاحبه ی آنچنانی وجود نداره اگرم باهاتون صحبت کنن فقط در حد مکالمست جای نگرانی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein1370 نمایش پست ها
    متاسفانه راجع به انگلیسی خبر ندارم ولی مصاحبه ی اصلی همون مصاحبه ای که با خانم زندیه انجام دادید. همون طور که توی پست قبلی گفتم توی سفارت مصاحبه ی آنچنانی وجود نداره اگرم باهاتون صحبت کنن فقط در حد مکالمست جای نگرانی نیست.
    مرسییییییی...
    میشه یه سوال دیگه هم بپرسم؟
    واسه وقت سفارت لازم هست بلیط هم رزرو کنیم یا نه؟
    برای چه مرحله ای باید بلیط رزرو شده ببریم؟
    مرسیییی

مرسییییییی...
    میشه یه سوال دیگه هم بپرسم؟
    واسه وقت سفارت لازم هست بلیط هم رزرو کنیم یا نه؟
    برای چه مرحله ای باید بلیط رزرو شده ببریم؟
    مرسیییی
    وقتی بخواین ویزا رو بگیرین رزرو بلیط یا خودشو رو میخوان.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_reve نمایش پست ها
    وقتی بخواین ویزا رو بگیرین رزرو بلیط یا خودشو رو میخوان.
    مرسییییی از راهنمایی تون...
    یعنی ما الان با خانوم زندیه مصاحبه کردیم، توی این هفته میریم سفارت واسه انگشت نگاری و ... اگه ویزا اومد، بعد باید با بلیط بریم. درست فهمیدم منظورتون رو ؟
    مرسییییی....

مرسییییی از راهنمایی تون...
    یعنی ما الان با خانوم زندیه مصاحبه کردیم، توی این هفته میریم سفارت واسه انگشت نگاری و ... اگه ویزا اومد، بعد باید با بلیط بریم. درست فهمیدم منظورتون رو ؟
    مرسییییی....
    شما قرار نیست دیگه مصاحبه ای انجام بدی و همون طور که خودت گفتی فقط واسه عکس گرفتن و انگشت نگاری و پرداخت اون 99 یورو (کسایی که بورسیه میگیرن این 99 یورو هم لازم نیست بدن ) سفارت میری.....فقط حواست باشه پاسپورتتم با خودت ببری....اونا تا زمانی که نتیجه ویزات بیاد پاستو نگه میدارن و وقتی ویزات اومد و قرار شد بری پاسپورتتو بگیری باید رزرو بلیط یا خودشو نشون بدی.....................

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط popof نمایش پست ها
    شما قرار نیست دیگه مصاحبه ای انجام بدی و همون طور که خودت گفتی فقط واسه عکس گرفتن و انگشت نگاری و پرداخت اون 99 یورو (کسایی که بورسیه میگیرن این 99 یورو هم لازم نیست بدن ) سفارت میری.....فقط حواست باشه پاسپورتتم با خودت ببری....اونا تا زمانی که نتیجه ویزات بیاد پاستو نگه میدارن و وقتی ویزات اومد و قرار شد بری پاسپورتتو بگیری باید رزرو بلیط یا خودشو نشون بدی.....................
    مرسی از جواب هاتون، میشه یه سوال دیگه هم بپرسم؟
    با توجه به راهنمایی های شما، من فقط لازمه با پاسپورت و ۹۹ یورو برم سفارت، که اونجا هم فقط انگشت نگاری و عکس دارم.
    درسته؟ مدرک دیگه ای لازم نیست با خودم ببرم دیگه؟
    مرسی...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)