صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 86

موضوع: مصاحبه ي سفارت فرانسه و سوالات مطرح شده

پیش فرض پاسخ : مصاحبه ي سفارت فرانسه و سوالات مطرح شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Niloo666 نمایش پست ها
    مرسی از جواب هاتون، میشه یه سوال دیگه هم بپرسم؟
    با توجه به راهنمایی های شما، من فقط لازمه با پاسپورت و ۹۹ یورو برم سفارت، که اونجا هم فقط انگشت نگاری و عکس دارم.
    درسته؟ مدرک دیگه ای لازم نیست با خودم ببرم دیگه؟
    مرسی...
    کاملا درسته همین مدارک کافیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronique@ Polytech Nantes & Grenoble INP

نقل قول نوشته اصلی توسط popof نمایش پست ها
    شما قرار نیست دیگه مصاحبه ای انجام بدی و همون طور که خودت گفتی فقط واسه عکس گرفتن و انگشت نگاری و پرداخت اون 99 یورو (کسایی که بورسیه میگیرن این 99 یورو هم لازم نیست بدن ) سفارت میری.....فقط حواست باشه پاسپورتتم با خودت ببری....اونا تا زمانی که نتیجه ویزات بیاد پاستو نگه میدارن و وقتی ویزات اومد و قرار شد بری پاسپورتتو بگیری باید رزرو بلیط یا خودشو نشون بدی.....................
    سلام،
    آققا شما مطمئنيد براي بورسيه ها ديگه نيازي به پرداخت ٩٩ يورو نيست؟ از كي اين طوري شده؟ من پارسال بورس بودم، اين پولم ازم گرفتن! سر ما كلاه رفته آيا ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arenere نمایش پست ها
    سلام،
    آققا شما مطمئنيد براي بورسيه ها ديگه نيازي به پرداخت ٩٩ يورو نيست؟ از كي اين طوري شده؟ من پارسال بورس بودم، اين پولم ازم گرفتن! سر ما كلاه رفته آيا ؟
    من بورسیه شدم...... این پولو که دادم خودشون بم برگردوندند...... شاید نوع بورسیه ها فرق داره یا قانون جدیده

Junior Member

سلام من امروز مصاحبه با خانم زندی داشتم و به من وقت سفارت برای هفته بعد داد میخواستم بدونم که کسایی بخش سفارت رو رفتن، اونجا از مون چی میخوان و چه سوالایی رو میپرسند (من پروگرم فرانسوی دارم ) و این که کسی میدونه برای گرفتن ویزا کدوم مهمترو تاثیر گذارتره ، مصاحبه در قسمت فرهنگی یا مصاحبه در قسمت کنسولی سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط pierre نمایش پست ها
    سلام من امروز مصاحبه با خانم زندی داشتم و به من وقت سفارت برای هفته بعد داد میخواستم بدونم که کسایی بخش سفارت رو رفتن، اونجا از مون چی میخوان و چه سوالایی رو میپرسند (من پروگرم فرانسوی دارم ) و این که کسی میدونه برای گرفتن ویزا کدوم مهمترو تاثیر گذارتره ، مصاحبه در قسمت فرهنگی یا مصاحبه در قسمت کنسولی سفارت
    تقریبا همه ی سوال هایی که میکنن درباره خودتون و مدارکتون هست.هر مدرکی رو که چک میکنه دربارش ازتون سوال میکنه : چه رشته ای خوندین؟ کدوم دانشگاه؟ چه دانشگاهی پذیرش گرفتین؟ مدارک مالی تون چیه؟ چه سالی فارغ التحصیل شدین؟ اتاقی که گرفتین چند متره؟ ضامن های مالی تون کیا هستن و....

Junior Member

این سوالها رو هم در بخش کنسولی میکنند! چون تقریبا تمام این سوال رو خانم زندیه در بخش فرهنگی پرسیدند . یعنی میگید با امادگی کامل بریم کنسولگری ؟

این سوالها رو هم در بخش کنسولی میکنند! چون تقریبا تمام این سوال رو خانم زندیه در بخش فرهنگی پرسیدند . یعنی میگید با امادگی کامل بریم کنسولگری ؟
    خانوم زندیه از من درباره این که چرا میخوام برم فرانسه و اگه برم برمیگردم یا نه و اینا پرسید.درباره مدارکم چیز خاصی نپرسید.در صورتی که کنسولگری فقط از مدارکم میپرسید و چیزی دربازه انگیزه ی رفتن و اینا نپرسید.شما سعی کنید همه چیز رو درباره مدارک و رشته و انگیزه تون بدونید که تا پرسید جواب بدید.

لطفا قبل از طرح سوال جند صفحه اخر فروم ها رو بخونید اینو واسه جندمین بار میکم ..... شما در کنسولگری قرار نیست مصاحبه ای انجام بدی فقط واسه انگشت نگاری و یه سری کارای روتین اونجا میری ...... جواب سوالتونو جند تا بست بالاتر میتونستی بیدا کنی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط popof نمایش پست ها
    لطفا قبل از طرح سوال جند صفحه اخر فروم ها رو بخونید اینو واسه جندمین بار میکم ..... شما در کنسولگری قرار نیست مصاحبه ای انجام بدی فقط واسه انگشت نگاری و یه سری کارای روتین اونجا میری ...... جواب سوالتونو جند تا بست بالاتر میتونستی بیدا کنی
    بله در صفحات اخر نوشته شده بود ولی ((کار محکم تر از پر کردن است )) !!!!!

Junior Member

من چهارشنبه وقت دارم با خانم زندیه لطف می کنید راهنمایی کنید که چه سوالایی می پرسن؟
    من فکر می کردم مصاحبه اصلی توی بخش سفارت انجام میشه ولی الان می بینم که دوستان میگن اولی و آخریش همینه
    کمک لطفن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)