صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 86

موضوع: مصاحبه ي سفارت فرانسه و سوالات مطرح شده

پیش فرض پاسخ : مصاحبه ي سفارت فرانسه و سوالات مطرح شده

نقل قول نوشته اصلی توسط pouryaa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به خانوم زندیه زنگ میزنم موبایلش خاموشه
    کسی میتونه راهنمایی کنه که آیا شمشارش عوض شده یا روزهای خاصی باید زنگ بزنم؟
    وقتی خاموشه معنیش اینه که ساعت پاسخگویی نیست. شما باید از ساعت ۱۱ تا ۱۳ تماس بگیرید. فکر می کنم روزهای یکشنبه تا ۵ شنبه. ولی در مورد ساعتش مطمئنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Voidminded نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال دارم از دوستایی که کورسشون انگلیسیه، تو سفارت ازشون به چه زبونی مصاحبه ( یا همون چند تا سوال کوچیکی که می پرسن ) کردن ؟
    تو سفارت عملا سوال خاصی پرسیده نمیشه و فقط تحویل مدارکه. ولی در بخش فرهنگی (مصاحبه قبل از سفارت) از سابقه تحصیلی و هدف از ادامه تحصیل و برنامه شما بعد از اتمام تحصیل سوال پرسیده میشه.
    در مورد شما که به زبان انگلیسی تحصیل میکنید این سوالات و سوالات دیگه به زبان انگلیسی پرسیده میشه و شما باید انگلیسی ج بدید.

سلام

من واسه فرصت مطالعاتی دارم اقدام میکنم ولی مدرک وزارت علوم برای حمایت مالی خیلی دیر به دستم میرسه و واسه همین میخام خودم ادعای تمکن مالی کنم یا پدر یا برادرم ضامنم بشه؟

واسه تمکن مالی کسی میدونه اگر فقط 20 روز قبل این پول مورد نیاز بره تو حسابم آیا اونا قبول دارند؟

در مورد ضامن هم اگه پدر یا برادرم تو یه حساب قرض الحسنه پول داشته باشند کافیه؟

در کل آیا اگه از گزینه تمکن مالی خودم یا ضامن استفاده کنم مشکلی تو گرفتن ویزا پیش میاد؟

Junior Member

سلام. باید زبان انگلیسی خیلی قوی داشته باشیم؟ من در حد خیلی معمولی بلدم ممکنه توی سفارت مشکلی پیش بیاد؟ از این جهت خیلی نگرانم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_iut63 نمایش پست ها
    سلام

من واسه فرصت مطالعاتی دارم اقدام میکنم ولی مدرک وزارت علوم برای حمایت مالی خیلی دیر به دستم میرسه و واسه همین میخام خودم ادعای تمکن مالی کنم یا پدر یا برادرم ضامنم بشه؟

واسه تمکن مالی کسی میدونه اگر فقط 20 روز قبل این پول مورد نیاز بره تو حسابم آیا اونا قبول دارند؟

در مورد ضامن هم اگه پدر یا برادرم تو یه حساب قرض الحسنه پول داشته باشند کافیه؟

در کل آیا اگه از گزینه تمکن مالی خودم یا ضامن استفاده کنم مشکلی تو گرفتن ویزا پیش میاد؟
    پول باید تو حساب خودتون بلوکه شده باشه و برای ضامن غیر خودتون گردش مالی میخواد. معمولا هم میگن سه ماهه باشه ولی واسه من کمتر بود ولی مشکلی پیش نیومد. اینایی که گفتم مدارک مالی ویزای دانشجویی پارسال بود. امسال شاید فرق کرده باشه.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Samanata نمایش پست ها
    سلام. باید زبان انگلیسی خیلی قوی داشته باشیم؟ من در حد خیلی معمولی بلدم ممکنه توی سفارت مشکلی پیش بیاد؟ از این جهت خیلی نگرانم.
    اگر دوره تون به زبان انگلیسیه بهتره زبانتون خوب باشه. جواب یه سری سوالارو می تونید از قبل یکم تمرین کنید. مثل جواب اینا: خودتون رو معرفی کنید. چه کارای مرتبط با رشتتون انجام دادین؟چرا می خواین برین فرانسه؟ چرا ایران ادامه تحصیل نمی دین؟ بعد اتمام تحصیلات می خواین چیکار کنید؟ در مورد رزومه و موتیوسیونتون هم ممکنه سوال کنن.

Junior Member

سلام.
    کسی میدونه در مصاحبه برای فرصت مطالعاتی چه سوالاتی می پرسن و چی بیشتر از همه واسشون اهمیت داره؟

Junior Member

سلام ، کسی جدیدا واسه ویزا نرفته سفارت ؟ خواهشا تجربیاتتون رو بگین
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hessampc نمایش پست ها
    سلام ، کسی جدیدا واسه ویزا نرفته سفارت ؟ خواهشا تجربیاتتون رو بگین
    ممنون
    من 13 آگوست برای مصاحبه رفتم سفارت، مصاحبه‌ام با آقای ملک آرا بود، هیچ سوال فرانسه‌ای از من نپرسید. چند تا سوال در مورد مدرک زبان و این که کجا کار می کنم به فارسی پرسید. خوش برخورد و باحوصله بودند. مدارک رو تحویل گرفتند و گفتند بهتون زنگ می زنیم....

سلام به همگی
    دوستان خواهش می کنم از کسانی که نتایج ویزاشون مشخص شده در فروم مربوط به اعلام نتایج دیگران را هم مطلع کنند.
    متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)