صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: چطور می توان استادی رو که در زمینه تحقیقاتی ما کار می کند رو پیدا کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران (زلزله) - خواجه نصیر

پیش فرض پاسخ : چطور می توان استادی رو که در زمینه تحقیقاتی ما کار می کند رو پیدا کرد؟

فکر می کنم اگر توی سایتهایی که مقاله ارائه می کنن (مثل sciencedirect و ... ) کلمات کلیدی موضوع مورد علاقه تون رو سرچ کنید نتایج خوبی بدست بیارید . فقط کلمات کلیدی رو خیلی کلی یا خیلی خیلی تخصصی سرچ نکنید. امیدوارم موثر باشه
    یادگیری لغات با فلش کارت (کاغذی) / از اینجا دانلود کنید
    مجموعه های آماده شده: 504 (انگلیسی - فارسی) / 504 (انگلیسی - انگلیسی) / 1100 (انگلیسی - انگلیسی)

Member doublin2000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS -GIS- MBA

پیش فرض پاسخ : چطور می توان استادی رو که در زمینه تحقیقاتی ما کار می کند رو پیدا کرد؟

مهندسی اکتشاف معدن خوندم می خوام ارشد GIS بخونم برای دکترا هم نیوزلند یا استرالیا یکم سخته استاد پیدا کنم چه جوری بیابم؟
    ویرایش توسط sahand_a : January 7th, 2011 در ساعت 04:52 PM دلیل: قسمتی‌ از سوال بی‌ ارتباط با موضوع بود.

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IP Law - Beheshti Uni

توی سایتها که رفتیم کجاش باید بگردیم واسه پروفایل استاد؟؟

من مثلا لیست استادها رو تو رشته های مختلف میبینم با ایمیلشون، ولی زمینه تحقیقاتیشون رو از کجا باید درآورد؟؟؟

ببخشید اگه سئوالش خیلی ابتدایی....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق طراحي كاربردي-شيراز

نقل قول نوشته اصلی توسط goody_good نمایش پست ها

من مثلا لیست استادها رو تو رشته های مختلف میبینم با ایمیلشون، ولی زمینه تحقیقاتیشون رو از کجا باید درآورد؟؟؟

دوست عزيز
    از صفحه دپارتمان توسايت دانشگاه برو تو استاف كه ليست استادا هست ، حالا يا تو همون صفحه اول كه اسم تموم استادا هست زمينه كاري ذكر شده يا همونجا دسترسي به صفحه فردي طرف هست كه اونجا زمينه كاريش ذكر شده، تا اونجا كه من گشتم و دارم جستجو مي كنم به اين صورته

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط goody_good نمایش پست ها

البته می دونم برای جواب شما کمی دیر هست. برای آیندگان می گم.
    خیلی از دانشگاه ها جلوی اسم اساتید یه مختصری زمینه تحقیقاتشون رو نوشته (لیست اساتید معمولاً در بخش Faculty هست). اما خیلی دانشگاه های دیگه اینجوری نیستند. اینجور مواقع می تونید تو صفحه دانشکده مربوطه برید تو قسمت Research (یا مثلاً Research Groups)، اونجا معمولاً گروه های تحقیقاتی رو لیست کرده، بعد که وارد گروه مورد نظرتون می شید، معمولاً لیست اساتید اون گروه و زمینه مورد علاقه شون رو نوشته.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc mechanical engineering

اگه نظر منو میخواید سراغ سایت دانشگاها نرید اولا خدا بده برکت دانشگاهو استاد مثلا فرض کن 50 تا دانشگاهو تارگت می کنی هرکدومم 20 استاد که توش باشه میشه 1000 تا مورد بهت قول میدم 30 -40 تاشو که چک کنی خستت میسه و ممکنه سرسری از researchشون بگذری - راهی که من به ذهنم رسید توی گوگل مستقیم میزنم :
    (research intrested) faculties at usa

مثل بنز جواب میگیرید

دلایلی که دوستان بالا بازگویی کردند قابل درک و تا حدی صحیح
    ولی اگر میخواهید استاد تو زمینه کاری تون مشخص کنید
    باید اول پیش خودتان مشخص کنید چی میخواهد
    نمره زبان بالا نیست خود به خود ۸۰ تا دانشگاه میپره
    استاد در اونا زمینه نیست ...
    پارامتر به پارامتر باید شما توجه کنید که با درنظرگرفتن گرفتن همین پارامتر ها گزینه شما محدود میشه کشور مورد نظر ...
    نظرات دوستان صحیح

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری برق کنترل - دانشگاه بیرجند

با سلام من دانشجوی دکتری برق کنترل دانشگاه بیرجند هستم میخواستم برای فرصت مطالعاتی شش ماهه کانادا اقدام کنم اولویتم ساسکاچوان هستش تز دکترام در مورد میکرو گرید هستش ولی عنوانش هنوز نهایی نکردم سوالم اینه که چطوری استاد مناسبی که واسم دعوتنامه بفرسته پیدا کنم؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saadatjavad نمایش پست ها
    با سلام من دانشجوی دکتری برق کنترل دانشگاه بیرجند هستم میخواستم برای فرصت مطالعاتی شش ماهه کانادا اقدام کنم اولویتم ساسکاچوان هستش تز دکترام در مورد میکرو گرید هستش ولی عنوانش هنوز نهایی نکردم سوالم اینه که چطوری استاد مناسبی که واسم دعوتنامه بفرسته پیدا کنم؟؟؟؟
    سلام معذرت میخوام من مصاحبه دکتری کنترل دانشگاه بیرجند دعوت شدم میخواستم ببینم دانشگاه چطور هست کسی رو نمیشناختم میشه لطف کنید اگه ممکنه پیام های خصوصیتون رو پاک کنید تا طرفیتش خالی شه که بتونید پیام بنده رو ببینید. ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط saadatjavad نمایش پست ها
    این لینک رو ببینید
    https://grad.usask.ca/programs/elect...ng.php#Program

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)