نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1967

موضوع: راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و نمونه های آن

نقل قول نوشته اصلی توسط FARSHAD_CANADA نمایش پست ها
    دست شما درد نکنه. من منتظر هستم.بقیه دوستان هم اگر لطف کنن ونظرشون رو بگن خیلی ممنون میشم. البته من این رو از روی فارسی ننوشتم و از همون لحظه اول به انگلیسی نوشتم. به هر حال با کمک شما دوستان مشکل حتما" حل میشه.
    سلام دوست عزیز من نامه شما رو براتون اصلاح کردم ولی هنوز نیاز به کار داره مخصوصا در زمینه پاراگراف بندی من دیگه روی اون وقت نذاشتم فقط سعی کردم متن رو شفافتر کنم. بازهم روش کار کنید و جذابترش کنید.
    اون قسمتهای آبی قسمتهای اصلاح شده ی متن شما هستن. موارد تکراری رو تا جایی که تونستم حذف کردم. خوندن جملات تکراری واسه اونا جالب نیست مخصوصا که مجبورا تعداد زیادی از این نامه ها رو بخونن. یک قسمتی هم راجع به این نوشته بودین که چون شما از نظر عملی تجربه زیادی دارید پس خودتون رو اصلحتر از اون کاندیداهایی میدونین که این تجربیات رو ندارن. دوست عزیز این نردبون کردن بقیه واسه پیشرفت خودمون فقط تو ایران جا داره. برعکس اونها دنبال کسانی میگردن که روحیه گروهی دارن. اون قسمت رو هم حذف کردم و با جملات بهتر جایگذینش کردم که تا حدی منظور شما رو هم پوشش میده.
    اون قسمتهایی هم که قرمز کردم دستی نزدم چون اصلا نمیدونم منظورتون چی بوده و چی میخواستین بگین! حتی برای منهم شفاف نبود.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)