صفحه 148 از 197 نخستنخست ... 4898138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 1967

موضوع: راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و نمونه های آن

سلام
    من میخوام رشته کامپیوتر در انگلیس بخونم
    هر چی تو تاپیک گشتم نمونه SoP برای لیسانس کامپیوتر پیدا نکردم
    میشه منو کمک کنید لطفا

پیش فرض پاسخ : SOP guidelines and samples

من چه جوری میتونم نمونه sop را دانلود کنم از اینجا؟؟

سلام دوستان. من فرآیند اپلای رو انجام دادم و منتظر جواب ها هستم. دعا کنید واسه همه اعضای سایت من جمله من.
    این چند تا فایل رو میزارم حتما واسه نوشتن SOP به دردتون میخوره. در زمینه های مختلف فایل های مفید دارم که ایشالا سر فرصت تو سایت اپلود میکنم. موفق باشید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    یک انسان که به هدفش ایمان دارد از نود و نه نفر که برای رسیدن به هدفشان سخت تلاش می کنند موفق تر است.......دکتر حسابی ... روحش شاد

آقایون خانوما :
    سلام با تبریک سال نو
    کسی هست اعلام آمادگی کنه SOP منو یک نگاه بندازه
    من خیلی عجله دارم و یکی از دوستان گفت اشکالاتی داره و باید اصلاح بشه .ولی سرشون شلوغ بود .
    حالا اگه کسی میتونه اعلام آمادگی کنه براش پخ کنم .
    مرسی
    اردتمند شما: لبخند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل رشته مدیریت جهانگردی در مقطه کرشناسی از د

سلام به دوستان گرامی
    امیدورام همتون موفق به کسب پذیرش شده باشین. و مارو هم در کسب این موفقیت کمک کنین.
    میشه لطف کنین اگه sop در مورد توریسم دارین برام بفرستین، حالا اگه گردشگری هم ندارین ایرادی نداره هر چی که دارین به اشتراک بذارین ببینم چیه، چطور باید بنویسم، چی باید بنویسم فقط لطف کنین متن فارسیشو به اشتراک بگذارین.
    میتونین با این ایمیل با من در تماس باشین ممنونم

سلام به همگی و تشکر از مدیران سایت. میتونم یک متن فارسی برای sop for phd نوشتم هرچند تو ترجمه مشکل ندارم اما میتونم همون نمونه فارسی رو برای یکی از مدیران بفرستم تا برام ویرایش کنن؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط elham_smile نمایش پست ها
    سلام به همگی و تشکر از مدیران سایت. میتونم یک متن فارسی برای sop for phd نوشتم هرچند تو ترجمه مشکل ندارم اما میتونم همون نمونه فارسی رو برای یکی از مدیران بفرستم تا برام ویرایش کنن؟
    دوست گرامی
    لطفا اس او پی خود را به انگلیسی وقتی ترجمه کردی در سایت بصورت فایل پی دی اف یا ورد بگذارید تا نظر بدهیم البته من مدیر نیستم ناظم هم نیستم!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

مرسی دوست محترم اقای سام. سه تا سوال داشتم :
    نمیشه قبل ترجمه نظرتون رو بدونم؟
    نمیتونم از طریق ایمیل و چت باهاتون تماس بگیرم؟
    نظرتون در مورد اینکه بدم یه شرکت در ازای هزینه sop رو کامل کنه و به صورت اکادمیک تری بنویسه چیه؟
    ممنون که پاسخ منو دادید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, MSc

نظرتون در مورد اینکه بدم یه شرکت در ازای هزینه sop رو کامل کنه و به صورت اکادمیک تری بنویسه چیه؟
    ممنون که پاسخ منو دادید
    توجه داشته باشید که SOP چیزی نیست که دیگران برای شما بنویسند یا تکمیل نمایند و یا قابل کپی برداری باشه برای کسی که PhD اپلای میکنه (مگر اینکه منظور گرامرش باشه). بلکه خود شما باید در طول زمان تکمیل یا اصلاحش کنید.

ApplyAbroad Superstar

ممنون که پاسخ منو دادید
    دوست خوب
    والا من تا این لحظه ندیدم کسی اس او پی به فارسی بنویسه اساسا نوشتن اس او پی به انگلیسی خیلی ساده تر هست تا فارسی خصوصا که در زبان انگلیسی نوشتاری منطق خیلی بر ساختار متن تاثیر گذار هست و بسیار از الگو های خاص استفاده می شود
    مثلا در یک اس او پی متداول در یک پاراگراف در مورد پیشینه تحصیلی خود و یک پاراگراف در مورد تحقیقات و یا تجارب کاری و یک پاراگراف در مورد اینده متصور خود و نهایتا در مورد اینکه چرا فلان دانشکاه و رشته را می خوای اپلای کنی توضیح می دهید
    وقتی اس او پی خودتان را به انگلیسی نوشتی می توانی یا در فروم و یا بصورت پ خ برای من بفرستی تا جایی که بتوانم راهنمایی می کنم و به یاد داشته باشید اس او پی در واقع نماینده شما در دانشگاه هست وقتی که بخوان داوطلبها را ارزیابی کنند اس او پی شما میگه چرا شما را از بین هزاران داوطلب انتخاب کنند و نقش مهمی دارد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)