صفحه 197 از 197 نخستنخست ... 97147187188189190191192193194195196197
نمایش نتایج: از شماره 1,961 تا 1,967 , از مجموع 1967

موضوع: راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

سلام. میشه راهنمایی کنین نمونه sop برای رشته عمران چجوری میتونم پیدا کنم. نتونستم چیزی پیدا کنم این فروم. ممنون میشم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

سلام بر دوستان
    یکی از اساتید یکی از مدارکی که میخواد رو به این صورت بیان کرده:

A statement of your interests, experiences, strengths, and knowledge that will be of benefit to the project

آیا منظور از این SOP هست یا چیز دیگری؟ ممنون از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civil396 نمایش پست ها
    سلام. میشه راهنمایی کنین نمونه sop برای رشته عمران چجوری میتونم پیدا کنم. نتونستم چیزی پیدا کنم این فروم. ممنون میشم
    دوست عزیز برای نوشت SOP، پیشنهاد من این هست که متن از خود شما و خاص شخص شما باشه. اگر از روی نمونه ها متنتون رو بردارید تصنعی به نظر میرسه، در صورتی که باید نامه ای باشه برای توضیح انگیزه بالایی که برای تحصیلات تکمیلی دارید. نه یک متن سر هم بندی شده.

پیش فرض پاسخ : SOP guidelines and samples

سلام
    این نمونه هایی که ضمیمه شده قابل رؤیت نیست. اگه ممکنه راهنمایی کنید فایل ضمیمه رو کجا میشه دید؟

Junior Member

سلام. من بعد از سه سال درس خوندن در یک رشته تغییر رشته دادم. هم در رشته اول و هم در رشته دوم رزومه خیلی خوبی دارم اما نمیدونم این مورد رو چجوری باید توی SOP توضیح بدم. در موردش پیشنهادی دارین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics M.Sc. University of Isfahan

دوستان یه نکته ای به نظرم اومد، که ظاهرا خیلی ساده هست ولی به نظر موثره،
    من الان دارم نمونه های SoP های داخل فروم رو بررسی می کنم، داخل Word، خیلی وقت ها پیش میاد که ایرادهای تایپی یا نگارشی یا بعضا گرامری رو تشخیص می ده

دوستانی که می خوان SoP بنویسن و زبان چندان مسلط نیستن اگر گزینه های Proofing در Option را فعال کنن خیلی کمکشون می کنه که از اشتباهات تایپی و نگارشی جلوگیری بشه و اون ها رو تشخیص میده

مسیر :

Word -> Option -> Proofing -> Correcting Spelling and Grammer in Word

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و نمونه های آن

سلام دوستان
    سوالی دارم، من ارشد مجدد تمایل دارم اقدام کنم برای پذیرش . رشته ام اقتصاد هست و پایان نامه خودم رو در حوزه ای اقدام کردم که خیلی در کانادا و به خصوص المان روش مانور نمیدن واسه همین تو sop نمیتونم بنویسم برای اینکه پایان نامه مو میخوام گسترش بدم میخوام به دانشگاه شما بیام. از طرفی حس میکنم یه موضوع دیگه ای رو برای ادامه و دلیل خوندن تو اون دانشگاه نشون بدم هم چندان جالب نباشه چون انگاری گیج ام و سطحی همه چیز رو دارم یاد میگیرم. به نظرتون sop مو چطور ادامه بدم و ایا sop برای رشته اقتصاد هم نمونه کسی داره ؟
    مرسی ممنون از وقتی که میگذارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)