صفحه 101 از 197 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1967

موضوع: راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و نمونه های آن

سلام دوستان
    من می خواستم خواهش کنم اگه کسی اینجا وقت داره من sop را براشون بفرستم بخونن و تصحیح کنن،یا اگه سایتی می شناسید(یا شخصی) که اینکارو می کنه معرفی کنید
    خیلی نیاز دارم
    ممنون
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط BnzTina : November 30th, 2012 در ساعت 12:53 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    EE-Communications

یکی از استادا گفته اسم من رو تو Statement بنویس. یعنی چی؟ یعنی توی سوپ بنویسم چرا میخوام با اون کار کنم؟ اگه یه وقت قبولم نکرد استادای دیگه دپارتمان هم ردم میکنن؟!

Member FARSHAD_CANADA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    من یک نگاهی بهش انداختم ولی حقیقتا مشکل زیاد داره . متن شفاف نیست چون شما سعی کردی از زبان فارسی عینا به انگلیسی ترجمه کنی واسه همین کسی که فارسی زبان نیست ممکنه سر از این نامه در نیاره. من سعی میکنم برات تا حدی که از دستم بر بیاد اصلاح کنم و براتون اینجا بذارم. درضمن درهمون نگاه اول هم دو تا مشکل اساسی کارتون داره:
    اول اینکه جملات طولانی رو نوشتین که بعضی جاها باعث ایجاد ابهام و نفهمیدن هدف میشه
    و دوم اینکه جملات تکراری زیاد دارین حالا ممکنه لغت رو عوض کرده باشین ولی معنی همونه

هنوز نیاز به کار داره
    دست شما درد نکنه. من منتظر هستم.بقیه دوستان هم اگر لطف کنن ونظرشون رو بگن خیلی ممنون میشم. البته من این رو از روی فارسی ننوشتم و از همون لحظه اول به انگلیسی نوشتم. به هر حال با کمک شما دوستان مشکل حتما" حل میشه.

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط smehdi نمایش پست ها
    یکی از استادا گفته اسم من رو تو Statement بنویس. یعنی چی؟ یعنی توی سوپ بنویسم چرا میخوام با اون کار کنم؟ اگه یه وقت قبولم نکرد استادای دیگه دپارتمان هم ردم میکنن؟!
    معمولا تو پاراگراف آخر SOP باید بنویسید که تو چه زمینه‌هایی علاقه دارید کار کنید. تو این پاراگراف بنویسید که دوست دارید به طور مشخص زیر نظر فلان استاد و تو آزمایش‌گاه اون کار کنید. نمی‌خواد دلیل بیارید. همین که می‌گید علاقه‌مندید کافیه. ولی حتما این کار رو بکنید. حتی اگر استادی که باهاش تماس داشتین ازتون نخواسته باشه، بازهم اسمش رو بنویسید. خیلی تاثیر داره.
    تکیه بر تقوا و دانش در طریقت کافریست؛ رهرو گر صد هنر دارد، توکل بایدش.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط smehdi نمایش پست ها
    اين كمك ميكنه مداركتون رو بدن بررسي كنه. نگران نباشيد هر استادي با توجه به نيازش بررسي ميكنه نه با علم به اينكه ديگري نخواسته. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member FARSHAD_CANADA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    اين كمك ميكنه مداركتون رو بدن بررسي كنه. نگران نباشيد هر استادي با توجه به نيازش بررسي ميكنه نه با علم به اينكه ديگري نخواسته. شادزي
    البته به نظر من باید حتما"قبلش با اون استاد تماس داشته باشی(EMAIL) و تا حدودی مزه دهنشو بدونی. من چند روز پیش به یک استادی ایمیل زدم و رزومه ام رو واسش فرستادم. اون هم در جواب واسم نوشت فعلا"شرایط مالیش به گونه ای نیست که دانشجوی جدید بگیره. خوب نوشتن اسم چنین استادی در SOP فکرنمیکنم خیلی ثمربخش باشه. این نظر منه. شما چی فکر میکنی؟

Junior Member

سلام دوستان
    من مهندسی صنایع خوندم می خوام برای دانشگاه پلی تکنیک میلان رشته ی management engineering پذیرش بگیرم کسی میتونه راهنماییم کنه که رو چه جوری sop بنوسیم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط FARSHAD_CANADA نمایش پست ها
    البته به نظر من باید حتما"قبلش با اون استاد تماس داشته باشی(EMAIL) و تا حدودی مزه دهنشو بدونی. من چند روز پیش به یک استادی ایمیل زدم و رزومه ام رو واسش فرستادم. اون هم در جواب واسم نوشت فعلا"شرایط مالیش به گونه ای نیست که دانشجوی جدید بگیره. خوب نوشتن اسم چنین استادی در SOP فکرنمیکنم خیلی ثمربخش باشه. این نظر منه. شما چی فکر میکنی؟
    ايشون تماس داشته كه گفته اسم منو بنويس وگرنه استادا سرخود ايمل نميزنن كه اسم منو بنويسيدشادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

با سلام به همه دوستان.
    عزیزان صاحب نظر اگر لطف کنند SOP من رو بررسی کنند.
    پیشاپیش ازتون ممنونم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: docx SOP.docx (23.6 کیلوبایت, 285 views)
    ویرایش توسط pApAr : January 8th, 2014 در ساعت 07:57 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

می خواستم از دوستان صاجب نظر بپرسم که آیا بگیم که ما با فلان استاد مکاتبه داشتیم و ترجیح می دیم بایشون کار کنیم به این صورت خوبه؟ یکی از بچه های همینجا این رو پیشنهاد داده بود:

I would prefer to join his research group, although I am open to work with other professors.

اگه یه استادی گفتش که اسم من رو بنویس و مدارکت که اومد بهم خبر بده بازهم همینطور بنویسم یا اون قسمت I'm open... رو حذف کنم؟ یه وقت بهش برنخوره!

ممنون.
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)