صفحه 114 از 187 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 1967

موضوع: راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و نمونه های آن

نقل قول نوشته اصلی توسط noonoosh نمایش پست ها
    سلام دوستان من 1 سوال داشتم، من عمران خوندم و امسال تموم میکنم، ترم 2 معدلم خیلی خیلی پایین بود بخاطر یه مشکل خانوادگی، باید راجع بش چیزی تو SOP یا رزومه بگم یا هیچکدوم؟!
    هیچکدوم. به یکی از اساتیدتون بگید در توصیه نامه ها این رو عنوان کنه.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نه اصلا. مگه مگه مگه اينكه مثلا شما همه ترمهاي تحصيليتو همشو معدلشو خيلي عالي بودي و اين ترم خيلي خيلي كم. اينجور حالتي مشه در اس او پي قيدش كرد كه اينم باز سليقه ايه. در كل جواب شما نه هست و پيشنهاد ميشه به چيزاي مهمتر بپردازين
    يا حق
    نقل قول نوشته اصلی توسط noonoosh نمایش پست ها
    سلام دوستان من 1 سوال داشتم، من عمران خوندم و امسال تموم میکنم، ترم 2 معدلم خیلی خیلی پایین بود بخاطر یه مشکل خانوادگی، باید راجع بش چیزی تو SOP یا رزومه بگم یا هیچکدوم؟!

Junior Member

سلام

من از دانشگاه پذیزش گرفتم ولی برای سفارت اسبرالیا باید sop بدم میخواستم بدونم این sop هم حساسیتش به اندازه sop برای دانشگاه هست یا نه؟ بعد اینکه منظور از کپی کردن اینه که هیچ جمله ای شبیه sop های دیگه نداشته باشه یا میشه چند تا sop را ترکیب کرد چون وفتم کمه و به نفعمه که زودتر sop بفرستم من رشتمم برق بوده الان برای Ms می حوام project managememt بخونم ولی معدلمم بالا نیست ولی سابقه کارم تو نفت و گاز، لطفا اگر نمونه ای دارین که بتونه بهم کمک کنه برام بزارین
    مرسی

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط betsa_f1 نمایش پست ها
    سلام

من از دانشگاه پذیزش گرفتم ولی برای سفارت اسبرالیا باید sop بدم میخواستم بدونم این sop هم حساسیتش به اندازه sop برای دانشگاه هست یا نه؟ بعد اینکه منظور از کپی کردن اینه که هیچ جمله ای شبیه sop های دیگه نداشته باشه یا میشه چند تا sop را ترکیب کرد چون وفتم کمه و به نفعمه که زودتر sop بفرستم من رشتمم برق بوده الان برای Ms می حوام project managememt بخونم ولی معدلمم بالا نیست ولی سابقه کارم تو نفت و گاز، لطفا اگر نمونه ای دارین که بتونه بهم کمک کنه برام بزارین
    مرسی
    به نظر من این sop میتونه فرق داشته باشه. من تجریه مشابه در مورد انگلستان رو دارم. برای انگلستان باید به اون سازمانی که مدارک رو بررسی میکنه اطمینان بدید که برای اهداف صلح آمیز میخوایید درس بخونید. برای همین تفاوت هایی با sop دانشگاه خواهد داشت. شما هم ببینید استرالیا به چه چیزهایی حساسه و سعی کنید اون موارد رو به خوبی توضیح بدید و افدافتون شفاف سازی کنید. مسلما سفارت در پذیرش شما نقشی نخواهد داشت.

البته این نظر من هست و ممکنه درست نباشه. من خودم از sop یکسان برای ویزا و پذیرشم استفاده کرده بودم
    ویرایش توسط ariaie : July 7th, 2013 در ساعت 07:11 PM
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

Junior Member

دوستان، من دنبال نوشتن SoP واسه سفارت آمریکا هستم واسه فوق لیسانس civil engineering گرایش structural. کسی میتونه یه نمونه بهم بده یا یه جوری کمکم کنه که چیا بنویسم میتونه بهتر باشه.....

Junior Member

ببخشيد دوستان ميخوام بدونم statement of intent با sop فرق ميكنه يا يكي هستند?
    يكي از مداركي كه يكي از دانشگاههاي كانادا ميخواد همين statement of intent هستش.

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

یکسان هستن. حتی گاهی به این مدرک، Motivation Letter هم گفته میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehp نمایش پست ها
    ببخشيد دوستان ميخوام بدونم statement of intent با sop فرق ميكنه يا يكي هستند?
    يكي از مداركي كه يكي از دانشگاههاي كانادا ميخواد همين statement of intent هستش.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biology

سلام من متاسفانه به خاطر یه مراقب بد توی یکی از درس هام اسم تخلف واردکارنامم شده که اصلا نمی دونم چه طور ترجمه می شه؟ اما باید چیزی راجب بهش توی sop یا جای دیگه به استاد بگم؟چون می دونم که خیلی نکته ی منفی هست.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط gis21 نمایش پست ها
    سلام من متاسفانه به خاطر یه مراقب بد توی یکی از درس هام اسم تخلف واردکارنامم شده که اصلا نمی دونم چه طور ترجمه می شه؟ اما باید چیزی راجب بهش توی sop یا جای دیگه به استاد بگم؟چون می دونم که خیلی نکته ی منفی هست.
    دوست گرامی راستش من هم یک درس با نمره 3 افتادم! ولی در اس او پی اصلا راجع به ان صحبت نکرده و فقط مثبتها را مثلا مقاله - تدریس در دانشگاه - سوابق کاری و ... را ذکر کردم بنظرم شما هم +++++ باشید بهتر می باشد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biology

مرسی، حالا به نظر شما اگه بعدا بفهمن همه چیزم خراب نمی شه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)