صفحه 12 از 197 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1967

موضوع: راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

پیش فرض پاسخ : SOP guidelines and samples

نقل قول نوشته اصلی توسط 7para2x نمایش پست ها
    کسی از دوستان نمیتونه راهنمایی کنه ؟
    من بجای شما بودم اینکارو نمی کردم. قرار یه مقاله بنویسیم که اونم مختصر و مفید. پر رنگ کردن بنظر من کار جالبی نیست. چون ما رو کلمات کلیدی تاکید نداریم بلکه طرف باید بعد از خوندن کل متن در مورد شما قضاوت کنه!

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

بله درسته . حالا که فکرشو می کنم میبینم که حق با شماست
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

پیش فرض پاسخ : لطفا در مورد SOP راهنمایی کنید.

من دانشگاه kth رو انتخاب اولم زدم حالا می خوام تو sop دلیل این انتخاب رو بگم نمی دونم چی باید بگم من فقط شنیدم که دانشگاه خوبی و رنکینگشم 103 هستش اگه کسی اطلاعات بیشتری داره لطفا کمک کنید , واقعا چطوری باید گفت که هدف از درس خودن تو این دانشگاه چیه ؟
    اگه جایی هست که من اطلاعاتم رو از اونجا بگیرم لطفا معرفی کنید ,
    ممنون

من دانشگاه kth رو انتخاب اولم زدم حالا می خوام تو sop دلیل این انتخاب رو بگم نمی دونم چی باید بگم من فقط شنیدم که دانشگاه خوبی و رنکینگشم 103 هستش اگه کسی اطلاعات بیشتری داره لطفا کمک کنید , واقعا چطوری باید گفت که هدف از درس خودن تو این دانشگاه چیه ؟
    اگه جایی هست که من اطلاعاتم رو از اونجا بگیرم لطفا معرفی کنید ,
    نمی دونم سوالم به اینجا مربوط می شه یا نه ولی بقیه tpic ها تاریخهاشون مال سال 2008 بود احتمالا اونجا کسی جواب نخواهد داد , به همین دلیل اینجا سوالم رو مطرح کردم
    ممنون

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

رامیلای عزیز، قرار نیست کل SOP درباره دانشگاه باشه، شما باید با Sop خودتون رو برای گرفتن یه position معرفی کنید و جوری بنویسید که کسی جرات نکنه شمارو ردکنه.
    من توی SOP خودم فقط پاراگرف آخر رو به دانشگاه تخصیص دادم.
    شمام میتونید اینطور بنویسید که، من با توجه به علاقمندیم به فلان چیز ، فلان دوره توی دانشگاه شمارو انتخاب کردم، با توجه به اینکه میدونستم دانشگاه شما فلان امکانات و اساتید خوب رو توی این زمینه داره. و امید دارم که بعد از اتمام این دوره در دانشگاه شما، فلان کار رو انجام بدم. مثلاً استاد بشم توی کشورم یا مثلاً محقق بشم!
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

سلام
    من می خواستم sop رو پرینت کنم. اگر دوره صفحه کادر (border )بزارم اشکال داره؟ justify باید باشد sop درسته ؟ فونت و اندازش چطور باشه خوبه؟
    من چون برای سوئد می خوام بفرستم و مدارک همه دانشگاها برای یک جا ارسال می شه ، اگر بالای (قسمت header ) صفحه اسم خودم و application number و اسم دانشگاهی که sop مربوط به اونه(که یه دفعه اشتباه برای جای دیگه نفرستن) رو بنویسم اشکال داره؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : لطفا در مورد SOP راهنمایی کنید.

به نظر من ججند نمونه sop بخونی خیلی می تونه بهت کمک کنه، تو اینترنت خیلی هست

Senior Member

آخرش همه دانشگاهها مي بينند اما ميتوني بالاش بنويسد to chalmers university

Senior Member

بچه ها sop بايد بالاش آرم دانشگاه مقصد باشه ؟ مثلا سوئد كه براي فوق 4 تا دانشگاه هست آرم كدوم دانشگاه رو بالاش بذاريم

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    بچه ها sop بايد بالاش آرم دانشگاه مقصد باشه ؟ مثلا سوئد كه براي فوق 4 تا دانشگاه هست آرم كدوم دانشگاه رو بالاش بذاريم
    من اصلا فکر نمی کنم که نوشتن 4 تا SOP واسه 4 تا رشته اصلا خوب باشه. این ر. هم اکثر بچه هایی که اونجا هستن گفتن.
    ولی با این وجود آرم دانشگاه ها بالای اونی بزنید که مال همون دانشگاه هست دیگه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)