صفحه 15 از 197 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1967

موضوع: راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : SOP guidelines and samples

بچه ها من گير كردم اساسي
    من فقط انتخاب اولم چالمرز sop خواسته رشته انتخابيم در چالمرز و دو دانشگاه ديگه هم نرم افزاره اما computer science اوپسالا رو هم انتخاب كردم اگه فقط واسه چالمرز بنويسم (نرم افزار) بعد اوپسالا مي بينه خب تا جايي كه ميدونم در sop بايد علت انتخاب رشته و دانشگاه رو بگيم چي بنويسم كه با دو تاش سازگار باشه؟ البته تكرار مي كنم فقط چالمرز sop خواسته تو رو خدا يكي راهنمايي كنه مهلت داره تموم ميشه

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    بچه ها من گير كردم اساسي
    من فقط انتخاب اولم چالمرز sop خواسته رشته انتخابيم در چالمرز و دو دانشگاه ديگه هم نرم افزاره اما computer science اوپسالا رو هم انتخاب كردم اگه فقط واسه چالمرز بنويسم (نرم افزار) بعد اوپسالا مي بينه خب تا جايي كه ميدونم در sop بايد علت انتخاب رشته و دانشگاه رو بگيم چي بنويسم كه با دو تاش سازگار باشه؟ البته تكرار مي كنم فقط چالمرز sop خواسته تو رو خدا يكي راهنمايي كنه مهلت داره تموم ميشه
    شما برای همون رشته و همون دانشگاهی که می خواد بنویس. البته فکر کنم اونم optional باشه ولی سعی کن برای جاهایی که می خوان حتما بنویسی
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    بچه ها من گير كردم اساسي
    ببینید این موضوع بارها توضیح داده شده. شما سعی کن به جای این که بنویسی دانشگاه چالمرز بگی your university و به رشته خاص توش اشاره نکنید.(البته این رو غیر مستقیم باید انجام بدین)
    اگر برای پاییز 2010 سوئد اپلای کردید، لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید.
    در صورتی که نتیجه ی ویزای سوئدتون اومده، لطفا به اینجا مراجعه کنید.
    به امید خبر های خوب

ApplyAbroad Veteran

درود...

این فایل یکی از دوستان است که دسترسی به ارسال فایل نداشتن...
    خوشحال میشم دوستان به ایشون کمک کنند...

شب خوش

با سپاس

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

با سلام

من یه مختصر در مورد SoP گذاشته شده نظر دادم. سعی کردم جاهایی که لازم اشتباه رو مشخص و درستش رو بنویسم. امیدوارم برای شما و دیگر دوستان مفید باشه.
    از نظر گرامری و سطح استفاده از لغات و ترکیبات خوب بود. ولی انسجام و نظمی که باید در دنبال کردن اهداف وجود داشته باشه رو نداره! شما که تجربه کار مرتبط داشتید معدل خوب داشتید مشوقین خوبی داشتید چرا این همه از تغییر علاقه تون به مدیریت صحبت کردید ولی به نقاط قوتتون کم توجهی کردید؟!! ببینید هیچ نظمی در پاراگرافها وجود نداره همشون می خوان بگن من به مدیریت علاقه دارم همین!
    اینجوری بگم:
    چرا علاقه دارید؟
    فقط خودتون فکر می کنید موفق میشید یا دیگران هم اینجوری فکر می کنن
    تو کارتون موفق بودین؟
    چرا باید به شما فاند تخصیص داده بشه؟
    با این رزومه خوبتون خیلی بهتر می تونستید از تواناییها و اهدافتون صحبت کنید. خلاصه ای از دلایل و انگیزه هاتون رو اول میاوردید بعد در مورد اونا تو پاراگرافهای بعدی توضیح میدادید تا خواننده یه ارتباط بین جملات متن برقرار کنه بعد با در نظر گرفتن همه اونا می گفتید که من برای فاند مناسبم

ولی در کل خیلی بهتر از نمونه هایی بود که بچه ها برای اولین بار می نویسن. روش کار کنید بهتر هم خواهد شد

موفق باشید
    ویرایش توسط sjjpo2002 : January 28th, 2010 در ساعت 03:47 PM دلیل: توضیحات بیشتر

سلام نظرتون در مورد بودن یا نبودن این جمله در sop من چیه:

Twenty months as a researcher in social science (unpaid duties in the mandatory military service) was a good opportunity to deepen my understanding of myself and

رشته من social science نیست، بااین جمله خواستم هم بیست ماه را توجیه کنم و هم اینکه خودشناسی کردم و به علاقم ایمان دارم. ولی نمی دونم قسمت داخل پرانتز بار منفی داره یا نه؟!

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkh نمایش پست ها
    سلام نظرتون در مورد بودن یا نبودن این جمله در sop من چیه:

Twenty months as a researcher in social science (unpaid duties in the mandatory military service) was a good opportunity to deepen my understanding of myself and

رشته من social science نیست، بااین جمله خواستم هم بیست ماه را توجیه کنم و هم اینکه خودشناسی کردم و به علاقم ایمان دارم. ولی نمی دونم قسمت داخل پرانتز بار منفی داره یا نه؟!
    اگه من بودم نمی نوشتم!
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

به نظر من این کلمه military می تونه مشکل ساز بشه

Junior Member

سلام، من نتونستم این فایلو دانلود کنم، ممکنه دوباره بذارید

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nicemoon نمایش پست ها
    سلام، من نتونستم این فایلو دانلود کنم، ممکنه دوباره بذارید
    با تشکر از sjjpo 2002 عزیز به خاطر فایل مفیدشان ، البته مشکلی در دانلود ندارد و من به راحتی دانلود کردم با این حال من دوباره آپلود می کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)