صفحه 169 از 197 نخستنخست ... 69119159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,681 تا 1,690 , از مجموع 1967

موضوع: راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

Banned

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد

research proposal باید چی داشته باشه و چجوری باید نوشته بشه؟استاد استرالیا از من خواسته.برای دکترا در رشته کامپیوتر ممنون

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد

با سلام
    توی sop میشه بعنوان علاقمندی به دو موضوعی که کاملا متفاوت هستند اشاره کرد. هر چند که یکی از موضوعات متمایز از تخصص و پایان نامه ارشدمون باشه.
    در صورتیکه جواب مثبت باشه باید در مورد هر موضوع دسته متفاوتی از اساتید را بعنوان potential supervisor اشاره کرد؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط alisafari نمایش پست ها
    با سلام
    توی sop میشه بعنوان علاقمندی به دو موضوعی که کاملا متفاوت هستند اشاره کرد. هر چند که یکی از موضوعات متمایز از تخصص و پایان نامه ارشدمون باشه.
    در صورتیکه جواب مثبت باشه باید در مورد هر موضوع دسته متفاوتی از اساتید را بعنوان potential supervisor اشاره کرد؟
    سلام

1- شدنش امکان پذیر هست... منتها توصیه میشه زیاد diverse در این حیطه بخث نشه... چون مجال برای شرح و بسط دقیق موضوع اصلی تحقیق از applicant گرفته میشه و شاید اونطور که باید شاید نتونه در مورد اونچه که به عنوان ایده اصلی در ذهن داره توضیح بده...

2- ذکر potential supervisor اصلا جرو ملزومات نیست... این کار صرفا زمانی مفید فایده هست که از استادی جواب محکم داشته باشید و اون وقت اسمش رو در SoP بیارید... وگرنه بی فایده خواهد بود...

براتون آرزوی موفقیت دارم

دانشگاه آلبرتا واسه دکترا عمران یه متن میخواد که گفته اینجور باشه:
    Explain how this program relates to your career goals; your academic, research and professional plans; and your background (scholastic/academic training and work experience).

میشه راهنمایی کنین این دقیقا چی میشه؟ منظورم قالبش هست، SOP or Motivation letter یا چیز دیگه ای هست؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط alighgv نمایش پست ها
    دانشگاه آلبرتا واسه دکترا عمران یه متن میخواد که گفته اینجور باشه:
    Explain how this program relates to your career goals; your academic, research and professional plans; and your background (scholastic/academic training and work experience).

میشه راهنمایی کنین این دقیقا چی میشه؟ منظورم قالبش هست، SOP or Motivation letter یا چیز دیگه ای هست؟
    سلام

بله... این همون SoP هست...
    فقط در زمان تدوین مدرک، توجه کنید همه موضوعاتی که صریحا قید شده در متن SoP شما cover شده باشند...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام به دوستان

من در آخر sop میخواهم مسیله فاند رو مطرح کنم. میشه لطفا کمکم کنید که چی بنویسم.

به عنوان مثال ببینید این خوبه :
    I would be thankful if you could let me know that there is any position in the research team of your university. I truly appreciate your time and consideration and would be grateful if you might respond me at your earliest convenience.

ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shiny654 نمایش پست ها
    سلام به دوستان

من در آخر sop میخواهم مسیله فاند رو مطرح کنم. میشه لطفا کمکم کنید که چی بنویسم.

به عنوان مثال ببینید این خوبه :
    I would be thankful if you could let me know that there is any position in the research team of your university. I truly appreciate your time and consideration and would be grateful if you might respond me at your earliest convenience.

ممنون
    سلام

این جمله ربطی به SoP نداره!...
    اون رو باید در متن ایمیل ارسالی به استاد بنویسید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام دوستان من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و میخوام واسه mba اپلای کنم.بیاد sop بنویسم.ولی نمیدونم چیا بنویسم و از کجا شروع کنم,تو فروم هم مرتبط با رشته موردنظرم چیزی نبود,لطفا اگر تجربه یا نمونه در این زمینه دارین راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق- گرایش قدرت- طراحی موتورهای الکتریکی

سلام دوستان
    ببینید دانشگاه من ازم چی خواسته..بهم بگید این همون انگیزه نامه محسوب میشه یا بهتره از انگیزه صحبت نکنم و فقط همین موضوعاتی که خواسته رو توضیح بدم
    additional qualifications, certifications, publications and work experience

Junior Member

دوستان ، اگر SOP یه پاراگراف کوتاه باشه مشکلی داره؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)