صفحه 172 از 197 نخستنخست ... 72122162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 1967

موضوع: راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : SOP guidelines and samples

سلام دوست عزیز میشه در یک لینک دیگه قرار بدین من نمیتونم دانلود کنم.

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد

سلام، یه سوالی داشتم در مورد نوشتن اسم استاد تو SOP، حالا به هر دلیلی من میخوام اسم استاد رو بیارم ولی رشتم جوری هستش که هم به عمران میگیره هم مکانیک، مثلا یه استاد تو عمران هستش یه استاد هم تو مکانیک. میخواستم ببینم میشه دو تاشم نوشت؟ یا اصلا این فرم به دپارتمان ربط داره و فقط میتونم اسم یکیشون رو بیارم واسه کار کردن؟

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد

نقل قول نوشته اصلی توسط vhd69 نمایش پست ها
    سلام، یه سوالی داشتم در مورد نوشتن اسم استاد تو SOP، حالا به هر دلیلی من میخوام اسم استاد رو بیارم ولی رشتم جوری هستش که هم به عمران میگیره هم مکانیک، مثلا یه استاد تو عمران هستش یه استاد هم تو مکانیک. میخواستم ببینم میشه دو تاشم نوشت؟ یا اصلا این فرم به دپارتمان ربط داره و فقط میتونم اسم یکیشون رو بیارم واسه کار کردن؟
    سلام

اگه فقط میخواید بگید مثلا زمینه کاری من هم به دکتر فلانی از بخش عمران و هم به دکتر بهمان از بخش مکانیک میخوره، مشکلی نداره. ولی اگه میخواید بگید از هر دو تا استاد اوکی گرفتید برای اپلای کردن، بهتره اینکارو نکنید.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

نه بحث اکی گرفتن نیست، میخواستم بدوتم به دپارتمان ربط داره یا به graduate school، چون اینجوری شانس پذیرش بیشتر میشه!

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من ۲۰۱۳ اپلای کردم ولی نتونستم بگیرم اون چیزی که دوس داشتم. دلیل اصلیش پایین بودن معدل ارشدم بود. در این مدت (2014 و 2015) ۲ تا مقاله خوب چاپ کرد. خواستم بپرسم میتونم به این نکته که من با تلاش و به خاطر علاقه شدید به پژوهش این کارا رو کردم. مثلا اینطور بگم که خودم میدونم معدل خیلی خوبی ندارم. ولی از رجکت شدن ناامید نشدم و تلاش کردم به جاش مقاله چاپ کنم

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط vhd69 نمایش پست ها
    نه بحث اکی گرفتن نیست، میخواستم بدوتم به دپارتمان ربط داره یا به graduate school، چون اینجوری شانس پذیرش بیشتر میشه!
    SOP شما قطعا به دپارتمان ربط داره، ولی اینکه آیا graduate school هم متن SOP رو میخونه یا فقط وجودش رو به عنوان یکی از موارد مورد نیاز برای اپلای چک میکنه رو نمیدونم.
    (
    Sir John Dalberg)

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط mili1986 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من ۲۰۱۳ اپلای کردم ولی نتونستم بگیرم اون چیزی که دوس داشتم. دلیل اصلیش پایین بودن معدل ارشدم بود. در این مدت (2014 و 2015) ۲ تا مقاله خوب چاپ کرد. خواستم بپرسم میتونم به این نکته که من با تلاش و به خاطر علاقه شدید به پژوهش این کارا رو کردم. مثلا اینطور بگم که خودم میدونم معدل خیلی خوبی ندارم. ولی از رجکت شدن ناامید نشدم و تلاش کردم به جاش مقاله چاپ کنم
    سلام

به نظر من SOP جای ذکر کردن موفقیت هاست و نباید شامل نکات منفی باشه. خیلی خوبه که به پشتکارتون و چاپ دوتا مقاله در سالهای اخیر اشاره کنید و روش مانور بدید، ولی از معدل پایین و یا ریجکت شدن حرفی نزنید.
    (
    Sir John Dalberg)

سلام
    دوستان من تغییر رشته میخوام انجام بدم از برق به کامپیوتر چطور باید sop بنویسم . برای مستر هم اقدام کنم. کسی نمونه ای سراغ داره ؟
    مرسی

Junior Member arash00 آواتار ها

با سلام

من ارشدمو تموم کردم. دوره کارشناسی سردبیر دو تا نشریه طنز ( یکیشو بستن بنابراین درخواست دومی رو دادم) و مدیر مسئول یه نشریه ادبی در دانشگاه بودم. به مدت یه سال عضو شورای صنفی مرکزی دانشجویان و به مدت یه سال هم عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی بودم. یه کانون خیریه ایجاد کردم که تا دو سال بعد از دوره کارشناسی ام هنوز پابرجا بود. همچنین عضو شورای برگزاری چندین نشست و مناظره سیاسی در دانشگاه بودم. در دوره ارشد به کل از این کارا کناره گیری کردم و روی ریسرچ بیشتر وقت گذاشتم. حالا به نظرتون اینها رو به عنوان فعالیت های فوق برنامه بیارم. آیا میتونه تاثیر مثبتی داشته باشه یا برعکس تاثیرش منفی خواهد بود؟

با تشکر

Member azerrila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering at azad university of najaf abad

سلام

دوستان منبعی دارید که یه گلچینی از بهترین نامه های انگیزه یا sop باشه؟

من برای رشته ی میکروسیستم ها مقطع ارشد دارم اپلای میکنم. رشتم مکانیک هست میخواستم ببینم میتونم نامه ی انگیزمو از درس اختیاری میکرو پروسسور ها که پاس کردم شروع کنم و بگم چرا پاس کردم؟ یا اول از قبل از دانشگاه شروع کنم و یه بگم چی شد به این رشته اومدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)