صفحه 175 از 197 نخستنخست ... 75125165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,741 تا 1,750 , از مجموع 1967

موضوع: راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد

دوستان کسی نبود به سوال من جواب بده؟ کمک کنید سپاسگذار میشم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد

سلام دوستان
    بنده دوره کارشناسی در یک دانشگاه ولیعصر قبول شدم بعد از چهار ترم خوندن در دانشگاه باهنر مهمان شدم و بعدش انتقالیم گرفتم الان مدرکم مال دانشگاه باهنر هست
    ایا باید در نوشتن sop توضیح بدم که اول کدوم دانشگاه قبول شدم بعدش مهمان و انتقالی گرفتم؟

Senior Member

دوستان من برای یه کورس MBA اپلای کردم بعد این اصلا ریسرچ محور نیستش و فاندشم GA است. یعنی اصلا قرار نیست من با کسی همکاری تحقیقاتی کنم یا حتی خودم تحقیق کنم...حالا سوالم اینه که توی sOP چی بنویسم؟! چون من تو تمام SOP های قبلیم درباره تحقیقاتم می نوشتم...اینکه گذشته چی کار کردم و آینده می خوام چی کار کنم....ولی اینو نمی دونم چی بنویسم ممنون میشم راهنمایی کنین.

Junior Member

سلام دوستان
    من مستر دارم و حالا میخوام بازم مستر همین گرایش رو بخونم .چطوری توجیه کنم اینو ؟؟
    خواهشن کمکم کنید

سلام به همه دوستان من یه سوال داشتم , میخوام قبل از اینکه واسه دانشگاههی اپلای کنم چون معدلم خیلی پایینه ۱۲.۵۴ قبلش یه نامه بنویسم براشون شرایط کلیمو بگم ببینم اصلا حاضر میشن بهم این شانسو بدن که مدارکمو ارسال کنم یا نه , حالا سوالم اینه نباید معدل پایینمو دقیق بگم ؟ یا نمره ایلتس رو ؟ اخه اینحا دوستان گفتن تو SOP بهتره نقاط منفی گفته نشه از طرفی این نامه نهایتش یه صفحه بخواد بشه و بحثش با اون فرق داره , خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید

باسلام و خسته نباشید
    دوستان من فارغ التحصیل کارشناسی پیوسته سال 90 دانشگاه ارومیه هستم.میخوتستم ی SOP بنویسم.میشه منو راهنمایی کنید.

سلام دوستان
    کسی نمونه SOP برای فرصت مطالعاتی داره؟
    و آیا کسی (در مصاحبه سفارت برای امریکا) برای فرصت مطالعاتی، SOP ازش خواسته شده؟

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دوستان آیا قبل از تماس با استاد میشه SOP نوشت؟ یا حتما بعد از تماس باید شروع به نوشتنش کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    دوستان آیا قبل از تماس با استاد میشه SOP نوشت؟ یا حتما بعد از تماس باید شروع به نوشتنش کرد؟
    میتونید قبل از تماس هم بنویسید
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط MoM_Mohammad نمایش پست ها
    باسلام و خسته نباشید
    دوستان من فارغ التحصیل کارشناسی پیوسته سال 90 دانشگاه ارومیه هستم.میخوتستم ی SOP بنویسم.میشه منو راهنمایی کنید.
    نمونه هایی زیادی تو اینترنت هست. چندتا بخونید دستتون میاد. نحوه نگارش هم توضیح داده شده.
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)