صفحه 181 از 197 نخستنخست ... 81131171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,801 تا 1,810 , از مجموع 1967

موضوع: راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد

سلام دوستان عزیز

من بسته به دانش خودم برای SOP ای که نوشتم تایم گذاشتم و زحمت کشیدم ولی متاسفانه کسی رو ندارم که بتونم در مورد نقاط ضعفش یا اشکالاش بپرسم. میدونم خواهش زیادیه...اما می خواستم ببینم کسی میتونه یک نگاهی به SOP من بکنه لطفا. چون یه نکته ای هست که خیلی منو سردرگم کرده, اینکه من ترم قبل مدارکم دیر حاضر شد و برای یک دانشگاهی اپلای‌ کردم و رجیکت شدم. دانشگاه خیلی‌ خوبیه و دلم می‌خواد دوباره اپلای‌ کنم و نمیدونم چه جوری SOP رو می‌تونم تغییر بدم.
    ممنون میشم هر کسی میتونه این لطف رو برای من بکنه توی پیام خصوصی ایمیلش رو برام بفرسته.

سپاس

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد

سلام به همگی
    یه سوال: بچه ها من میخوام تو sop یک دلیل واسه اینکه میخوام phd رو از ایران خارج بشم و برم یک کشور اروپایی بخونم، بنویسم که بخشی از زیرساخت های مورد نیاز برای حوزه پژوهشی من تو ایران موجود نیست و به این خاطر دارم این دانشگاه اروپایی رو انتخاب میکنم. (واقعا هم این زیرساخت موجود نیست!)
    به نظرتون این دلیل میتونه مثبت باشه؟ و ذکرش تو sop ایرادی نداره؟
    ممنون از راهنمایی شما

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

نقل قول نوشته اصلی توسط applyie نمایش پست ها
    سلام به همگی
    یه سوال: بچه ها من میخوام تو sop یک دلیل واسه اینکه میخوام phd رو از ایران خارج بشم و برم یک کشور اروپایی بخونم، بنویسم که بخشی از زیرساخت های مورد نیاز برای حوزه پژوهشی من تو ایران موجود نیست و به این خاطر دارم این دانشگاه اروپایی رو انتخاب میکنم. (واقعا هم این زیرساخت موجود نیست!)
    به نظرتون این دلیل میتونه مثبت باشه؟ و ذکرش تو sop ایرادی نداره؟
    ممنون از راهنمایی شما
    نه چه ایرادی داره. ولی جوری ننویسید که تمامی ناکامی های تحصیلی و ... رو به این مسئله بخواید ربط بدید. در حد 1 جمله کافیه.
    امکان پاسخگویی به پیام خصوصی وجود ندارد.
    لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید.

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Sum1 نمایش پست ها
    نه چه ایرادی داره. ولی جوری ننویسید که تمامی ناکامی های تحصیلی و ... رو به این مسئله بخواید ربط بدید. در حد 1 جمله کافیه.
    ممنون از جواب شما.
    ناکامی وجود نداره، با توجه به موضوعی که کار کردم و مقاله مرتبطش و پروپوزالی که بعدا مینویسم خودشون متوجه میشن که واقعا نمیشه اینجا با تمام جوانب رو موضوع کار کرد. ولی درست گفتید، تحت هر حالتی بازم همون 1 جمله کفایت کنه.

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

نقل قول نوشته اصلی توسط applyie نمایش پست ها
    ممنون از جواب شما.
    ناکامی وجود نداره، با توجه به موضوعی که کار کردم و مقاله مرتبطش و پروپوزالی که بعدا مینویسم خودشون متوجه میشن که واقعا نمیشه اینجا با تمام جوانب رو موضوع کار کرد. ولی درست گفتید، تحت هر حالتی بازم همون 1 جمله کفایت کنه.
    نه جسارت نباشه.
    منظورم این هست که خیلی روی این موضوع تاکید نکنین که چون امکانات نیست دارم میام. یعنی بهونه نشه براتون
    امکان پاسخگویی به پیام خصوصی وجود ندارد.
    لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید.

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Sum1 نمایش پست ها
    نه جسارت نباشه.
    منظورم این هست که خیلی روی این موضوع تاکید نکنین که چون امکانات نیست دارم میام. یعنی بهونه نشه براتون
    خواهش میکنم، این چه حرفیه.
    اوکی، فقط در حد یکی از چندین دلیل ذکر میکنم.
    بازم ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

یک سوال کلی برای یک پوزیشن موارد زیر درخواست شده
    مورد اول با سوم چه فرقی میکنه؟
    Application stating your specific interest, motivation and qualifications for the project
    Curriculum vitae
    Research statement
    Names and addresses of three references
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    یک سوال کلی برای یک پوزیشن موارد زیر درخواست شده
    مورد اول با سوم چه فرقی میکنه؟
    Application stating your specific interest, motivation and qualifications for the project
    Curriculum vitae
    Research statement
    Names and addresses of three references
    ?postdoc position
    ?assistant prof position
    ?tenure-track prof position
    ?job

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    ?postdoc position
    ?assistant prof position
    ?tenure-track prof position
    ?job
    phd position
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    phd position
    مورد سوم که خودتون هم میدونید باید یک متن نوشته بشه و سمپل ها رو می تونید گوگل کنید
    مورد اول برای phd ما دو نوع graduate application essay داریم
    1. statement of purpose 2. personal statement
    فکر کنم منظور personal statement هست . فرقشون در این هست که sop بیشتر future-oriented و دایرکت هست ولی personal statement راجع به دستاورد های گذشته تجربیاتی که داشتید فعالیت هایی که انجام دادید بک گراندی از خودتون و حالت اتوبیوگرافی داره باید جذاب باشه و روی past فوکس داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)