صفحه 182 از 197 نخستنخست ... 82132172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,811 تا 1,820 , از مجموع 1967

موضوع: راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    مورد سوم که خودتون هم میدونید باید یک متن نوشته بشه و سمپل ها رو می تونید گوگل کنید
    مورد اول برای phd ما دو نوع graduate application essay داریم
    1. statement of purpose 2. personal statement
    فکر کنم منظور personal statement هست . فرقشون در این هست که sop بیشتر future-oriented و دایرکت هست ولی personal statement راجع به دستاورد های گذشته تجربیاتی که داشتید فعالیت هایی که انجام دادید بک گراندی از خودتون و حالت اتوبیوگرافی داره باید جذاب باشه و روی past فوکس داره
    ولی من فکر میکنم مورد اول یه چیزی شبیه cover letter و مورد سوم SOP می باشد
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    ولی من فکر میکنم مورد اول یه چیزی شبیه cover letter و مورد سوم SOP می باشد
    بله مورد سوم sop هست
    مورد اول کاور لتر هم میتونه باشه با ps اورلپ دارند

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام،

دوستان من میخوام در یک پاراگراف در SoP علت اینکه در یکی دو ترم معدل لیسانسم کم شده رو توضیح بدم. حالا این پاراگراف رو میخواستم اینطوری شروع کنم:

As all people, my life has been subject to vicissitudes. Here, I would like to elaborate on two points in my qualifications.

بنظرتون این جمله مناسبه برای شروع پاراگراف؟ اگر پیشنهادی دارید برای شروع پاراگراف ممنون میشم.
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    سلام،

دوستان من میخوام در یک پاراگراف در SoP علت اینکه در یکی دو ترم معدل لیسانسم کم شده رو توضیح بدم. حالا این پاراگراف رو میخواستم اینطوری شروع کنم:

As all people, my life has been subject to vicissitudes. Here, I would like to elaborate on two points in my qualifications.

بنظرتون این جمله مناسبه برای شروع پاراگراف؟ اگر پیشنهادی دارید برای شروع پاراگراف ممنون میشم.
    به نظر من این کارو نکنید. 8 ترم لیسانس داریم درست؟ 2 ترم کم شده.overall بالای 3.6 هست؟ در SOP این رو ننویسید اصلا جای این حرف نیست ولی اگر خیلی مایلید یک اشاره داشته باشید قبولش کنید و رد شید. توضیح و توجیه نباشه. اگر استادی بخواد شمارو بگیره این مساله زیاد براش مهم نیست. البته خودتون بهتر می دونید .این فقط یک نظر شخصی هست. موفق باشید
    ویرایش توسط imanprs : August 27th, 2016 در ساعت 06:14 AM دلیل: نقل‌قول پست خلاف مقررات

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    به نظر من این کارو نکنید. 8 ترم لیسانس داریم درست؟ 2 ترم کم شده.overall بالای 3.6 هست؟ در SOP این رو ننویسید اصلا جای این حرف نیست ولی اگر خیلی مایلید یک اشاره داشته باشید قبولش کنید و رد شید. توضیح و توجیه نباشه. اگر استادی بخواد شمارو بگیره این مساله زیاد براش مهم نیست. البته خودتون بهتر می دونید .این فقط یک نظر شخصی هست. موفق باشید
    ممنون از نظرتون! راستش من کارشناسی ناپیوسته بودم. معدل کاردانیم 15.5 (توی 50 نفر هفتم شدم- یک ترم هم حتی شاگرد دوم شدم). کارشناسی ناپیوسته متاسفانه ترم اول خیلی کم شد (12.03!) ولی ترم آخر با 24 واحد معدلم رسوندم به نزدیک 17، که اورال کارشناسی ناپیوستم شد 14.11. حالا دقیق نمیدونم که چطور این معدلم تبدیل میشه به اسکیل 4. ارشدم باز جبران کردم (17.8).

الان نگرانیم اینه در اصل که اون 14.11 بیاد کار خراب کنه وروی ادمیشنم تاثیر بذاره. واسه همین میخواستم توضیح بدم.
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

Junior Member

آقایون وخانوما

آیا میشه تو نامه اس او پی ، از شکستهامون هم بگیم و بگیم چطوری باعث پیشرفتمون شده یا نه اثر بد میزاره ؟؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار شیراز - فوق وب ساینس کبلنز آل

نقل قول نوشته اصلی توسط Kunnari نمایش پست ها
    آقایون وخانوما

آیا میشه تو نامه اس او پی ، از شکستهامون هم بگیم و بگیم چطوری باعث پیشرفتمون شده یا نه اثر بد میزاره ؟؟

ممنون
    سلام. این که تاثیر میذاره یا نه بستگی به اون آدمی داره که بررسیش میکنه هیچکس نمیتونه قطعی نظر بده . ولی در کل بله میتونین بگین محدودیتی نیست. ولی بهتره در راستای درس و کارتون باشه.

سلام...دوستان statement of objectives همون sopهستش؟حدسم اینه که یکی هستن،برای اطمینان میپرسم...توی همین تاپیک چیزی در موردش پیدا نکردم...ممنون میشم پاسخ بدین

Junior Member

من نمیتونم هیچ کدام از نمونه های sop را دریافت کنم یعنی واقعیتش اصلا نمونه ای نمی بینم اینجا لطفا راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط salty نمایش پست ها
    من نمیتونم هیچ کدام از نمونه های sop را دریافت کنم یعنی واقعیتش اصلا نمونه ای نمی بینم اینجا لطفا راهنمایی کنید.
    دوست عزيز هيچ اپليکنتي SoP ش رو آپلود نميکنه چون جز مدارک شخصي هست. شما ميتونيد تمپليت هايي رو در گوگل ببينيد و ايده بگيريد ( حتي يک جمله کپي نکنيد چون مساله خيلي جدي هست). در همين حد. موفق باشيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)