صفحه 186 از 197 نخستنخست ... 86136176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,851 تا 1,860 , از مجموع 1967

موضوع: راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah00 نمایش پست ها
    statement of motivation فقط این خواسته...با sop فرق داره؟
    برای این مورد بیشتر باید بگیدکه چجوری مشتاق شدید برای این پروگرم اپلای کنید. فک کنم تو مایه های کاور لتر می شه. کوتاه تر از اس او پی. برای اس او پی خیلی چیزای شخصی تر و اینا رو هم باید بنویسید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - دانشگاه گیلان

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد

سلام دوستان.
    یکی ازسوالات مهم در sop این هست که: چرابه این دانشگاه علاقمندشدی؟
    سوال: برای علاقمندی به دانشگاهی مثل manitoba بارنک وامکانات کمتر (دررشته ای مانندمیکروبیولوژی) باوجود دانشگاههای برترچه دلایل قانع کننده ای میشه نوشت؟
    لطفاراهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    این دانشگاه که بنده دارم اپلای میکنم، statement of Interest میخواد و اونم در قالب سوال پرسیده. حالام مشکل من اینه که به نظر دوستان من در پاسخ به یکی از سوالات که در زیر اوردم دقییقا چی بتویسم؟؟؟
    e. Indicate your sub-specialty area (e.g., Language and Literacy Studies, Canadian Literature, Manufacturing and Robotics, Life-Span Developmental Psychology (see XXX). Include any other relevant information you feel necessary to your application.

راستش من بیشتر قسمت اخر حرفشا گرفتم و نوشتم، چون در سوالات دیگه از من نپرسیده بودن که چرا تحصیل در خارج؟ یا چی شد به رشتت علاقه مند شدی؟ یا در اینده دور چه تصمیمی داری؟ توضیح دادم ...

دوستان نظر بدن ممنون میشم.

پیشاپیش ممنون

Member AitUniversity آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Inspection, Petroleum University of Technology

سلام دوستان

Statement of Interest با Sop فرق داره؟

ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Geomitra نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این دانشگاه که بنده دارم اپلای میکنم، statement of Interest میخواد و اونم در قالب سوال پرسیده. حالام مشکل من اینه که به نظر دوستان من در پاسخ به یکی از سوالات که در زیر اوردم دقییقا چی بتویسم؟؟؟
    e. Indicate your sub-specialty area (e.g., Language and Literacy Studies, Canadian Literature, Manufacturing and Robotics, Life-Span Developmental Psychology (see XXX). Include any other relevant information you feel necessary to your application.

راستش من بیشتر قسمت اخر حرفشا گرفتم و نوشتم، چون در سوالات دیگه از من نپرسیده بودن که چرا تحصیل در خارج؟ یا چی شد به رشتت علاقه مند شدی؟ یا در اینده دور چه تصمیمی داری؟ توضیح دادم ...

دوستان نظر بدن ممنون میشم.

پیشاپیش ممنون
    این جمله که بولد کردید٬ میگه زیر- تخصص های دیگه ای داری مشخص کن. بطور مثال اگر در زمینه مطالعات زبان و ادبیات٬ ادبیات کانادایی٬ علوم مهندسی و رباتیک٬ روانشناسی Life-Span Developmental . به فرض مثلا من رشتم ریاضیه٬ هم زمان برنامه نویسی هم بلدم٬ اینجا باید بگم که من فلان تخصص هم دارم.

آخرش هم میگه هر گونه اطلاعاتی که احساس میکنی لازمه برای اپلیکیشنت ذکر کن.
    امضا نامرئی

Junior Member

سلام ممکنه دوستانی که پذیرش از رشته فیزیک گرفتن یا هر کسی که نمونه اس و پی داره بفرسته. تا اشنا بشم بیشتر فیزیک مد نظرم هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه خیام

سلام دوستان ممکنه کسی لطف کنه جواب منو بده؟
    من sop مو نوشتم و توی اون اشاره کردم به سه تا فیلد تحقیقاتی در این دانشگاه علاقه دارم و اسمی از استاد نیاوردم( راستش اصلا با استادی صحبت نکردم) . اینطوری خوبه بنویسیم؟
    در مورد قالب sop هم بهم بگین چطوری باید باشه. اسممو کجا باید بنویسم؟ با چه فونت و سایزی باید باشه؟
    ممنون میشم کمکم کنین.

سلام دوستان

یه سوااال!!

رشته ای که من واسه مستر میخوام اپلای کنم توی ایران نیست، البته مثلا هستا ولی به صورت اصولی تدریس نمیشه!! که رشته کارشناسیم هم همون بوده.

حالا به نظرتون توی دلایل انتخاب دانشگاه ذکر این نکته که این رشته توی ایران وجود نداره تاثیرش مثبته یا منفی؟ نگن این از یه جایی میاد که هیچی از این رشته نمیدونه...

در صورتی که من توی این زمینه خیلی مطالعه کردم ولی خب مقاله چاپ شده هم ندارم!

ApplyAbroad Hero

سلام
    به نظرم لازم نیست در مورد اینکه رشته مورد نظر در ایران وجود داره یا نداره چیزی بگید. در مقابل به انطباق سوابقتون با رشته مورد نظر و همینطور بیان انگیزه ها و اهدافتون تمرکز کنید.

دوستان، سلام و تشکر
    بنظر شما statement of interest با محدوده ی 300 کلمه ای، باید با چی شروع بشه؟ و اصلا چجوری میشه در فقط 300 صفحه نوشت؟؟
    این دستورالعمل دانشگاهه:
    Students are required to include a Statement of Intent (approximately 300 words) which clarifies why they wish to pursue studies in this program. It must also include objectives, intent and committment to the research program.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)