صفحه 189 از 197 نخستنخست ... 89139179180181182183184185186187188189190191192193194195196197 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,881 تا 1,890 , از مجموع 1967

موضوع: راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

Member
    رشته و دانشگاه
    MIT, Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من میخوام یه SOP بنویسم.
    1.اگه از نمونه SOP های بچه ها که مثلا تو سال 2005 یا 2006 یکمی در حد دو پاراگراف کپی کنم معلوم میشه یا اشکالی نداره؟
    2. کسی هست که یه نگاه به SOP هامون بندازه نظر بده؟
    مرسی دوستان
    نکنید اینکارو جدا از اینکه ریسک بالایی داره که بفهمند، مایه آبروریزیه برای یه فردی که داره اپلای میکنه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

سلام دوستان کسی sample sop واسه رشته دندانپزشکی داره؟

Junior Member

سلام دوستان کسی نمونه SoP برای رشته مهندسی پزشکی داره؟

Junior Member

سلام دوستان.. اینجا نمونه قرار نمیدین؟! من یه نمونه sop برای مستر computer sciience میخواستم.. ممنون میشم اگه کسی نوشته و من و راهنمایی کنه

سلام دوستان
    میشه بگید برای SOP در مقطع دکترا دقیقا چه مطالبی باید گفته بشه؟
    در مورد اینکه چرا به این رشته علاقه داریم باید توضیح بدیم؛ اما چند جا خوندم گفته بود نمیخواد از علایق دوران بچگی یا این جور چیزا صحبت کنیم (مثل لینک پایین)
    بعضیا هم به همین شکل نوشتن
    یه SOP نوشتم چندین بار هم ویرایشش کردم ولی خیلی گیج شدم و احساس میکنم هنوز کامل نیست
    من اول از علایق بچگی گفتم و اینکه چطور شد به رشته تحصیلیم علاقه مند شدم، بعد در مورد موفقیت هایی که در دوره کارشناسی و ارشد به دست اوردم صحبت کردم، بعد در مورد اهدافم در آینده و اینکه چرا این دانشگاه و این پوزیشن رو انتخاب کردم
    لطفا راهنمایی کنید

https://papyrusnews.com/2010/11/25/h...-ph-d-program/

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_Amir نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه بگید برای SOP در مقطع دکترا دقیقا چه مطالبی باید گفته بشه؟
    در مورد اینکه چرا به این رشته علاقه داریم باید توضیح بدیم؛ اما چند جا خوندم گفته بود نمیخواد از علایق دوران بچگی یا این جور چیزا صحبت کنیم (مثل لینک پایین)
    بعضیا هم به همین شکل نوشتن
    یه SOP نوشتم چندین بار هم ویرایشش کردم ولی خیلی گیج شدم و احساس میکنم هنوز کامل نیست
    من اول از علایق بچگی گفتم و اینکه چطور شد به رشته تحصیلیم علاقه مند شدم، بعد در مورد موفقیت هایی که در دوره کارشناسی و ارشد به دست اوردم صحبت کردم، بعد در مورد اهدافم در آینده و اینکه چرا این دانشگاه و این پوزیشن رو انتخاب کردم
    لطفا راهنمایی کنید

https://papyrusnews.com/2010/11/25/h...-ph-d-program/
    Try to cover things like research interests, why this major but pls dont include your passion since childhood cause thats a waste of space only, also why you are pursuing,
    phd, why that specific uni, name some profs there,
    Why you could be qualified fod that progfam, again your Research experince

Junior Member

سلام. ببخشید من میخوام برای جایی SOP بفرستم. من یکسال دکتری دانشگاه تهران خوندم اما به دلایلی ول کردم. الان تو نامه ذکر کنم دلیل ول کردن دانشگاهو؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zese1366 نمایش پست ها
    سلام. ببخشید من میخوام برای جایی SOP بفرستم. من یکسال دکتری دانشگاه تهران خوندم اما به دلایلی ول کردم. الان تو نامه ذکر کنم دلیل ول کردن دانشگاهو؟
    I would specify the space to more important things like research experince, interests, future objectives, dont think that would be eeffective if any, but it depends on you no rule!
    Good luck!

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط zese1366 نمایش پست ها
    اگه میتونین تو اس او پی نیازین که اونجا خوندین، اگه هم کسی پرسید بهترین جواب فمیلی ابلیگیشن روش کسی نمیتونه چیزی بگه

من خودم رشتمو عوض کردم و نگفتم و اونطور که پرسیدم این اطلاعت شخصی ان
    فقط یکی دو تا دانشگاه ممکنه بگن حتمن بنویسین و ... اونوقت خواستین بنویسین و دلیل و که گفتم بگین وگرنه ترجیح به ننوشتن باشه بنظر من
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

Junior Member saba_ro آواتار ها

سلام دوستان خسته نباشید
    برای sop رشته IT و یا COMPUTER SCIENCE کسی میتونه منو راهنمایی کنه ؟
    و اینکه من برای چند دانشگاه میخوام اقدام کنم بعضی هاش رشته اش فرق داره این SOP هم باید مرتبط با همون رشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)