صفحه 25 از 197 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 1967

موضوع: راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

INGWAY
    Guest

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و نمونه های آن

نقل قول نوشته اصلی توسط SiyavashSTG نمایش پست ها
    Thanks Ingway. That was really helpful
    Wil it be okay if I use 'determine' instead of 'swaer' and make first sentences less heroic?
    You can start with something like this: After observing the debris left of the disastrous earthquake in ... I made it my mission in life to ... or I was determined to ...

Junior Member

به نظرتون اینکه SOP رو با یه تشکر از اینکه شانس معرفی(نوشتن SOP) رو بهم دادین شروع کنم خوبه؟ یعنی میتونه یه attention getter خوب باشه؟

INGWAY
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط amir11 نمایش پست ها
    به نظرتون اینکه SOP رو با یه تشکر از اینکه شانس معرفی(نوشتن SOP) رو بهم دادین شروع کنم خوبه؟ یعنی میتونه یه attention getter خوب باشه؟
    Nope! You are not talking to anyone but to yourself, trying to find something inside and sharing it with them, you should avoid you's: your time, your school your program, ... Just I's and minimum number of I's, like I said, make it like a proposal. In a proposal you are not talking to anyone, just putting ideas, reasons, plans and possibilities forward.

Junior Member

ببخشید میشه یکی توضیح بده project description دقیقا چیه؟ یعنی باید دقیق پروِژه ای که میخوایم کار کنیم رو توضیح بدیم یا یه چیز کلی راجع به مبحثی که بهش علاقه داریم و میخوایم توش کار کنیم رو بگیم؟ ( برای ارشد)

بچه ها به نظرتون اگه بالاي صفحه sop آرم دانشگاهي که مي خواهيم اپلاي کنيم و بذاريم بده؟!

Senior Member sara123 آواتار ها

من میخوام sop ام را بنویسم. یکی دو تا نمونه خوب می خوام. تو فروم سرچ کردم 40 تا بود. ولی دو تا مشکل وجود داره اولا مشخص نشده که کدوم SOP خوبی هست که الگو بشه ازش برداشت دوما 40 تا زیاده. دوستان با تجربه اگه دو سه تا خوباش را گلچین کنن خیلی عالی میشه. اصلا من نمی دونم از اون 40 تا همش مورد تایید هست یا نه. یه موقع از یکی الگو برداری می کنم که اصلا مناسب نیست.
    ممنون
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

INGWAY
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    من میخوام sop ام را بنویسم. یکی دو تا نمونه خوب می خوام. تو فروم سرچ کردم 40 تا بود. ولی دو تا مشکل وجود داره اولا مشخص نشده که کدوم SOP خوبی هست که الگو بشه ازش برداشت دوما 40 تا زیاده. دوستان با تجربه اگه دو سه تا خوباش را گلچین کنن خیلی عالی میشه. اصلا من نمی دونم از اون 40 تا همش مورد تایید هست یا نه. یه موقع از یکی الگو برداری می کنم که اصلا مناسب نیست.
    ممنون
    In my previous posts I singled out several general mistakes most writers make, they are the most important guidelines for writing a good sop. If you follow them you'd be fine. Besides it is wiser not to resort to other SOP's, because you will get caught easily by professional SOP readers. So write something first and then put it here so we can edit it.

Junior Member

یکی یه نگاهی به sop من بندازه نظر بده،ممنون میشم
    ویرایش توسط pApAr : January 8th, 2014 در ساعت 06:58 PM

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aiat_gamer نمایش پست ها
    یکی یه نگاهی به sop من بندازه نظر بده،ممنون میشم
    من پاراگراف اول را خوندم.
    به نظرم اصلا خوب نیست که بگین شما از اول نمی دونستین رشته چیه و پدرتون تصمیم گرفته. این یک نقطه ضعف است که شما یا اهمیت نمی دادین که چی بخونین یا مستقل نیستین.
    انگلیش هم روان نیست. اگه لازمه بدین واستون ترجمه کنن دو صفحه که بیشتر نیست اما خیلی مهمه.
    موفق باشین
    ویرایش توسط pApAr : January 8th, 2014 در ساعت 07:05 PM
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

Junior Member

کسی نمیخواد به من OK بده که SOP ام رو بفرستم براش بخونه؟ واقعا هیچکس حاضر نیست اینکارو بکنه؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)