صفحه 51 از 197 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1967

موضوع: راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و نمونه های آن

نقل قول نوشته اصلی توسط simon3333 نمایش پست ها
    آخه من اگه بخوام از خودم بنویسیم که زیاد جالب نمیشه!! من کلا انشا نویسیم ضعیف و متنی که می نویسم مطمئنا خیلی ساده می شه و تقریبا هیچ ساختار گرامری ادبی پیدا نمی کنه!! مثل یک متن علمی(گزارش کار!!) می شه.اساساَ من بلد نیستم داستان بنویسم و فقط بلدم اون چیزی که هستم و می خوام بشم رو خیلی ساده بگم- ولی بچه ها خیلی داستان می نویسن و موضوع رو گسترش می دن. مثلا از بچگی شروع می کنن و به بزرگی می رسن! ولی من تنها چیزی که از بچه گیم یادم می یاد این بود که بچه خراب کاری بودم و همچی رو خراب می کردم
    با این وجود اگه بنویسم نمی گن این سواد نوشتن نداره؟!!!
    ممنون
    با این حرف هایی که مینویسید من مطمئنم حتی یک بار هم امتحان نکردید ببینید میتونید یا نمیتونید! حالا شما قدم اول بردار بنویس بعد ببین چی میشه آخرش

Member babak1234 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University, Master in strategy

نقل قول نوشته اصلی توسط simon3333 نمایش پست ها
    آخه من اگه بخوام از خودم بنویسیم که زیاد جالب نمیشه!! من کلا انشا نویسیم ضعیف و متنی که می نویسم مطمئنا خیلی ساده می شه و تقریبا هیچ ساختار گرامری ادبی پیدا نمی کنه!! مثل یک متن علمی(گزارش کار!!) می شه.اساساَ من بلد نیستم داستان بنویسم و فقط بلدم اون چیزی که هستم و می خوام بشم رو خیلی ساده بگم- ولی بچه ها خیلی داستان می نویسن و موضوع رو گسترش می دن. مثلا از بچگی شروع می کنن و به بزرگی می رسن! ولی من تنها چیزی که از بچه گیم یادم می یاد این بود که بچه خراب کاری بودم و همچی رو خراب می کردم
    با این وجود اگه بنویسم نمی گن این سواد نوشتن نداره؟!!!
    ممنون
    از این سایت:Paper Rater یا سایت های مشابه استفاده کنید - اگر برای آمریکا و کانادا می فرستی با نرم افرارTurnitin

تست می کنند - بعد از اینکه متن را کپی کردید بررسی کنید تا قسمت Plagiarism مشکلی نداشته باشه
    Share your knowledge. It is a way to achieve immortality

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

ز این سایت:Paper Rater یا سایت های مشابه استفاده کنید - اگر برای آمریکا و کانادا می فرستی با نرم افرارTurnitin

تست می کنند - بعد از اینکه متن را کپی کردید بررسی کنید تا قسمت Plagiarism مشکلی نداشته باش
    من با استفاده از این سایت Paper rater که شما معرفی کردید sop خودمو چک کردم و نوش که 92% اوریجینال هست و دو سه تا سایت رو نوشت که ممکنه قسمتی از نوشته ها از اونجا برداشته شده باشه که یکیش یه سایت بود که جمله های معروف از دانشمندان بود که من از یک جمله برای sop استفاده کرده بودم یکیشم نمیدونم چرا فیسبوک بود ) حالا این خوبه ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط BehnoushHajian نمایش پست ها
    من با استفاده از این سایت Paper rater که شما معرفی کردید sop خودمو چک کردم و نوش که 92% اوریجینال هست و دو سه تا سایت رو نوشت که ممکنه قسمتی از نوشته ها از اونجا برداشته شده باشه که یکیش یه سایت بود که جمله های معروف از دانشمندان بود که من از یک جمله برای sop استفاده کرده بودم یکیشم نمیدونم چرا فیسبوک بود ) حالا این خوبه ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟
    خوب اگه اسم دانشمند رو هم اورده باشید چه مشکلی میتونه پیش بیاد؟

Junior Member mohsen12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Social Communication

سلام دوستان؛
    من یه SOP نوشتم که می خواستم لطف کنید و نگاهی بهش بندازید. چون من تغییر رشته دادم گفتم شاید بهتر باشه یه پاراگراف در مورد اون صحبت کنم. توی پاراگراف دوم درباره سابقه آموزشی و کارهایی که کردم و برجسته بوده یه صحبتی کردم و در نهایت هم توی پاراگراف سوم و چهارم به دانشگاه مقصد و علائقم پرداختم. پارگراف سوم و چهارم با توجه به دانشگاه تغییر می کنه ولی پاراگراف اول و دوم ثابت می مونن. کلا هم حدود 450 کلمه نوشتم. مفید و مختصر. لطف می کنید یه نگاه بهش بندازید که آیا اصول را رعایت کردم یا نه؟ آیا چیزی را از قلم انداختم یا نه؟ حجمش مناسبه یا نه؟ غلطی، اشتباهی داره یا نه؟
    چون هنوز نمی تونم یا نمی دونم !چطوری فایل ها را اینجا آپ کنم. اینجا گذاشتمش. ممنون از لطفتون

ویرایش توسط pApAr : January 8th, 2014 در ساعت 07:24 PM

سلام ، من از همه به خاطر كمك هاشون ممنونم، من اين تاپيك رو تقريبا 30 صفحه اش رو خوندم و كلي نمونه sop پيدا كردم كه خيلي خوب بود ولي متاسفانه همه يا مربوط به زيست شناسي و پزشكي بود يا رشته هاي مهندسي، كسي نمونه Sop براي رشته هاي حسابداري و مديريت نداره؟ ممنون مي شم اگه كسي داره بذاره اينجا

رشته و دانشگاه
    Social Communication

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnazme نمایش پست ها
    سلام ، من از همه به خاطر كمك هاشون ممنونم، من اين تاپيك رو تقريبا 30 صفحه اش رو خوندم و كلي نمونه sop پيدا كردم كه خيلي خوب بود ولي متاسفانه همه يا مربوط به زيست شناسي و پزشكي بود يا رشته هاي مهندسي، كسي نمونه Sop براي رشته هاي حسابداري و مديريت نداره؟ ممنون مي شم اگه كسي داره بذاره اينجا
    سلام. به هیچ وجه توصیه نمی شه که sop خودتون را از روی دیگران بنویسید. تمامی sop های این بخش را بخونید و از اونها ایده بگیرید برای نوشتن sop خودتون. نوشتن sop اصول و محتوای مشخصی داره که فرقی نداره رشته تون چی باشه و همه باید اون اصول را توی sop شون رعایت کنن.
    موفق باشید

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

Post پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و نمونه های آن

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen12345 نمایش پست ها
    سلام دوستان؛
    من یه SOP نوشتم که می خواستم لطف کنید و نگاهی بهش بندازید. چون من تغییر رشته دادم گفتم شاید بهتر باشه یه پاراگراف در مورد اون صحبت کنم. توی پاراگراف دوم درباره سابقه آموزشی و کارهایی که کردم و برجسته بوده یه صحبتی کردم و در نهایت هم توی پاراگراف سوم و چهارم به دانشگاه مقصد و علائقم پرداختم. پارگراف سوم و چهارم با توجه به دانشگاه تغییر می کنه ولی پاراگراف اول و دوم ثابت می مونن. کلا هم حدود 450 کلمه نوشتم. مفید و مختصر. لطف می کنید یه نگاه بهش بندازید که آیا اصول را رعایت کردم یا نه؟ آیا چیزی را از قلم انداختم یا نه؟ حجمش مناسبه یا نه؟ غلطی، اشتباهی داره یا نه؟
    چون هنوز نمی تونم یا نمی دونم !چطوری فایل ها را اینجا آپ کنم. اینجا گذاشتمش. ممنون از لطفتون

فایل پیوست رو دانلود کنید. بعضی جاها اشتباهاتی داشتید تو گرامر و بعضی جاها هم به نظر من باید از لحاظ معنا تغییر کنه. به هر حال امیدوارم مفید باشه.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط pApAr : January 8th, 2014 در ساعت 07:24 PM

رشته و دانشگاه
    Social Communication

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    فایل پیوست رو دانلود کنید. بعضی جاها اشتباهاتی داشتید تو گرامر و بعضی جاها هم به نظر من باید از لحاظ معنا تغییر کنه. به هر حال امیدوارم مفید باشه.
    موفق باشید.
    سلام. سپاس از زحمتی که کشیدید. حتما مفیده. فقط توی پاراگراف آخر که گفتید impressive باشه. دقیقا منظورتون چیه؟ مثلا یه جملات اینجوری بنویسم خوبه؟
    I will do everything in my power to become the best student in this field- CMC program as well as faculty who work on this program in your department have enough attraction for me to apply.
    والا جور دیگه ای بلد نیستم!

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen12345 نمایش پست ها
    سلام. سپاس از زحمتی که کشیدید. حتما مفیده. فقط توی پاراگراف آخر که گفتید impressive باشه. دقیقا منظورتون چیه؟ مثلا یه جملات اینجوری بنویسم خوبه؟
    I will do everything in my power to become the best student in this field- CMC program as well as faculty who work on this program in your department have enough attraction for me to apply.
    والا جور دیگه ای بلد نیستم!
    والا کلا سعی کنید از ایده خودتون استفاده کنید، مثلا یه همچین مفهومی رو منتقل کنید که چون بسیار به این رشته علاقه دارید، استعداد دارید، تجربه دارید، سابقه کار دارید، نمره خوب گرفتید، کار آزمایشگاهی خوب بلدید، انگیزه زیاد دارید یا هر چیز دیگه ای که در مورد شما صدق میکنه، یه دانشجوی ایده آل برای این رشته میتونید تو این رشته ار کنید، ادامه تحصیل بدید، موفق باشید، پروژه انجام بدید یا باز هم هر چیز دیگه های که در مورد شما درسته.

به نظر من این جمله باید کاملا قاطع و بدون کلماتی مثل : سعی میکنم، قول میدم، احتمال میدم، ممکنه و ... باشن. البته این نظر منه و مطمئنا هر کس نظر خودش رو داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)