صفحه 52 از 197 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1967

موضوع: راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و نمونه های آن

ایا SOP مون میتونه 3 صفحه باشه؟؟ بعضی از دوستان اصرار دارند بر 2 صفحه بودن
    یه سوال دیگه! جایی که دارم براش اپلای میکنم Personal letter میخواد. این همون SOP هست یا یه نامه ی دیگه؟
    ویرایش توسط mahmoudb : October 1st, 2011 در ساعت 01:24 PM دلیل: تکمیل پرسش

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-عمران

سلام به همه دوستان
    آیا حتما باید درباره مقاله هایی که دادیم تو SOP صحبت کنیم یا اینکه تو همون CV دربارشون بگیم کفایت میکنه ؟
    اخه حرف واسه گفتن زیاده دیگه جایی واسه صحبت کردن درباره مقاله ها نمیمونه !
    ممنون میشم راهنمایی کنید .

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط magicperspolis نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    آیا حتما باید درباره مقاله هایی که دادیم تو SOP صحبت کنیم یا اینکه تو همون CV دربارشون بگیم کفایت میکنه ؟
    در مورد خود مقاله ها و نوع ریسرچی که انجام دادین به نظر من مناسب نیست صحبت کنین اما اون قسمتی که دارین در مورد فوق لیسانستون و تزتون صحبت میکنین به نظر من اشاره کنین که جند تا مقاله دارین.
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    ایا SOP مون میتونه 3 صفحه باشه؟؟ بعضی از دوستان اصرار دارند بر 2 صفحه بودن
    یه سوال دیگه! جایی که دارم براش اپلای میکنم Personal letter میخواد. این همون SOP هست یا یه نامه ی دیگه؟
    معمولا در وبسایت هر دانشگاهی اشاره میکنه که چند صفحه بنویسن و چه مطالبی توش باشه. به نظر من سه صفخه زیاده چون این اساتید با اتبوهی از اپلیکشن طرق هستن و معمولا وقت نمیکنن 3 صفحه را بخونن این ممکنه باعث بشه که یه قسمت مهمی را نخونن. به نظر من خلاصه اش کنین.
    در مئرد personal letter هم به نظزم یه جایی توی همون سایت دانشکده اشاره کرده منظورشون چیه. اگه نکرده من اگه جای شما بودم یه ایمیل میزدم از منشی مربوطه میپرسیدم
    موفق باشین
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط magicperspolis نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    با سلام.بهتره فقط تو CVبیارین.حرف واسه گفتن اصلا هم زیاد نیست!لطفا زیاده گویی نکنید.من خودم دیدم کسانی که تو سه پاراگراف خیلی کم (کمتر از یک صفحه)جواب گرفتن.

با سلام
    مثل همیشه اول از زحمات شما واقعاً متشکرم.من برای رشته ایکونومیک و بیزینس و ای کامرس و ام کامرس می خوام برای اسکاندیناوی مدارکمو بفرستم.بعد sop های این تاپیک رو خوندم و یکی برای خودم تهیه کردم ولی واقعً نمی دونم خوب هست یا نه.می تونم خواهش کنم اگه امکانش بود یه بررسی بفرمایید؟
    چون رشته ای هم که در دانشگاه خوندم با رشته ای که می خوام اپلی کنم متفاوت هست و از اونجایی که sop خیلی مهم هست واقا نمی دونم مال من تاثیر گزار هست یا نه ...
    با تشکر از شما

سلام به همگی دوستان

این انگیزه نامه رو هول هولکی نوشتم...و البته چون عجله دارم واسه اپلای نمیتونم زیاد روش وقت بذارم
    ممکنه دوستان لطف کنن یه نگاهی بهش بندازن و اشکالاتش و نظرات خودشون رو بفرمایند
    بسیار سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam 1364 نمایش پست ها
    با سلام
    مثل همیشه اول از زحمات شما واقعاً متشکرم.من برای رشته ایکونومیک و بیزینس و ای کامرس و ام کامرس می خوام برای اسکاندیناوی مدارکمو بفرستم.بعد sop های این تاپیک رو خوندم و یکی برای خودم تهیه کردم ولی واقعً نمی دونم خوب هست یا نه.می تونم خواهش کنم اگه امکانش بود یه بررسی بفرمایید؟
    چون رشته ای هم که در دانشگاه خوندم با رشته ای که می خوام اپلی کنم متفاوت هست و از اونجایی که sop خیلی مهم هست واقا نمی دونم مال من تاثیر گزار هست یا نه ...
    با تشکر از شما

بچه ها سلام
    خواهش می کنم از بچه هایی که این sop دیدن یه نظری بدن من به جوابتون واقعاً احتیاج دارم.
    بازم ممنونم.
    با آرزوی موفقیت همه

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering- Sharif university of technology

فایل پیوست 5825
    نقل قول نوشته اصلی توسط challenger نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان

این انگیزه نامه رو هول هولکی نوشتم...و البته چون عجله دارم واسه اپلای نمیتونم زیاد روش وقت بذارم
    ممکنه دوستان لطف کنن یه نگاهی بهش بندازن و اشکالاتش و نظرات خودشون رو بفرمایند
    بسیار سپاسگزارم
    نسبتا خوبه؛ اما حتما چندین بر edit می‌خواد، برای افراد مختلف بفرستید edit کنن براتون، چند تا نمونه sop هم بگیرید بخونید بد نیست
    good luck
    ویرایش توسط sahand_a : October 17th, 2011 در ساعت 08:47 PM دلیل: پینگلیش

Junior Member

سلام به همه دوستان
    آیا میشه در sop از تجربیات کاری و تحقیقاتی خودم در حد تنها نام بردنشون بگم ؟
    اینکه بگم با اون سیستم و فلان نرم افزار کلی خیلی مشهور آشنایی پیدا کردم .(در حد دو خط) ؟
    یا بیشتر یا کمتر باید بگم ؟یا اصلا نگم ؟

و دوم اینکه دقیقا باید اشاره بکنم که موضوعات مورد علاقه ام که با فلان استاد جور در اومده چی ها هست ؟یا اینکه چون دیگه تو cv اشاره کردم نباید اشاره کنم و فقط کلی بگم که موضوعات شما به من نزدیکه ؟

ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)