صفحه 6 از 197 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1967

موضوع: راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : SOP guidelines and samples

درود به همه دوستان گرامي
    آيا مي توان نام استادي را كه در CV آورده ايم در SOP هم آورد؟ براي نمونه بگي فلاني من را با زمينه سوئيچ هاي خازني اشنا كرد. و پس از آن ....

sheidakhareji
    Guest

http://www.statementofpurpose.com/index.html

این سایت بد نیست ! اگر کسی خواست یه سری بزنه. هم نمونه داره هم راهنمایی داره هم اصلاح میکنه. مورد آخر رو خودم امتحان نکردم البته.

sheidakhareji
    Guest

پیش فرض یک راهنمایی لطفا

سلام دوستان !

کسانیکه که تجربش رو داشتن اگر ممکنه بنده رو راهنمایی کنن.

من تو SOP خودم به 4 تا موضوع تحقیق اشاره کردم که نمیدونم این خوبه یا نه !؟
    خیلی دقیق مشخص نکردم هیچ کدوم رو فقط گفتم که این چهار موضوعات تحقیقاتی برای من جالبن !!!!
    برای ارشد میخوام بفرستم سوئد.

ممنون اگر کسی میتونه راهنمایی کنه !

sheidakhareji
    Guest

پیش فرض راهنمایی خواستیم ! لطفا دوستان

سلام !
    ببخشید یه کسی که سرش زیاد شلوغ نیست بی زحمت یه سر اینجا بزنه ! این فاروم هم چقدر اطلاع رسانیش ضعیفه ! پستهای جدید رو خبر نمیده به بقیه !؟

من باز هم چند تا سوال از خدمت اونی که اینجا نیست داشتم! الگوی رفتاری چی میشه !؟ من میخوام بگم اساتید خوبی داشتم که برای من الگوهای خوبی هستند تو نامم ! اگر ممکنه لطفا!

سوال دیگه، اطلاع رسانی چی میشه یه انگلیسی !؟ اونقدر گشتم چیزی یافت می نکردم !!!
    اطلاع رسانی !

Senior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی خواستیم ! لطفا دوستان

سلام
    کسی sop برا رشته مکانیک داره؟
    میخوام حال وهوای نوشتن دستم بیاد.

Junior Member

من می خواستم بدونم توی SOP تا چه حد باید تخصصی حرف بزنیم؟ آیا افرادی که sop را میخونن استادای اون دپارتمان هستند یا فقط کارمندای اداره ی پذیرش؟!!!

Member amirmimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Penn State

نقل قول نوشته اصلی توسط nobody نمایش پست ها
    من می خواستم بدونم توی SOP تا چه حد باید تخصصی حرف بزنیم؟ آیا افرادی که sop را میخونن استادای اون دپارتمان هستند یا فقط کارمندای اداره ی پذیرش؟!!!
    استادای دپارتمان هستند. بهتر که در SOP کاملا راجع به کارایی که انجام دادین و زمینه کاری مورد علاقتون بنویسید. تخصصی بودنش اتفاقا خوبه اما خیلی وارد جزئیات نشید که حوصله طرف سربره.
    اگر دستم رسد روزی که انصاف از تو بستانم....قضای عهد ماضی را شبی دستی برافشانم...

سلام دوستان
    لطفا بگيد writing sample چي هست؟؟؟ علاوه بر statement of interest از من writing sample خواستن.
    منتظر نظرات دوستان هستم.

Member amirmimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Penn State

نقل قول نوشته اصلی توسط 7aseman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا بگيد writing sample چي هست؟؟؟ علاوه بر statement of interest از من writing sample خواستن.
    منتظر نظرات دوستان هستم.
    بعضی از دپارتمانها می خوان نمونه Writingشما رو داشته باشند (دپارتمان ما هم اینجوریه). شما باید راجع به یک موضوع دلخواه یک متن بنویسید. معمولا موضوع خیلی مهم نیست و نباید تخصصی باشه بیشتر نحوه نوشتن مهم هست. دو تا مورد خیلی براشون اهمیت داره یکی persuasive بودن و یکی هم Coherence.
    اگر دستم رسد روزی که انصاف از تو بستانم....قضای عهد ماضی را شبی دستی برافشانم...

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmimi نمایش پست ها
    بعضی از دپارتمانها می خوان نمونه Writingشما رو داشته باشند (دپارتمان ما هم اینجوریه). شما باید راجع به یک موضوع دلخواه یک متن بنویسید. معمولا موضوع خیلی مهم نیست و نباید تخصصی باشه بیشتر نحوه نوشتن مهم هست. دو تا مورد خیلی براشون اهمیت داره یکی persuasive بودن و یکی هم Coherence.
    ممنون

تعداد كلماتش هم مهم هست؟؟ يعني ايتكه چقدر باشه؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)