صفحه 72 از 197 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182122172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 1967

موضوع: راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مهندسی؛ دانشجوی دکترای مدیریت

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و نمونه های آن

سلام
    قطعا! تو هر چی بیشتر روش کار کنی بهتره اما به طور قطع با یه دور اصلاح و ادیت هم میتونی اپلای کنی. معمولا راند اول اگه خوب اصلاح کنی میتونه تغییرات اساسی داشته باشه.
    موفق باشی

دوستان ubc هم sop میخواد من نگاه کردم چیزی ندیدم میشه راهنمایی کنید و اینکه حداکثر باید چند صفحه بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmed نمایش پست ها
    دوستان ubc هم sop میخواد من نگاه کردم چیزی ندیدم میشه راهنمایی کنید و اینکه حداکثر باید چند صفحه بشه؟
    رشته شما رو نمیدونم چیه ولی برای بیزنس به جای SOP گفته بود یک Commerce Supplementary Application رو بفرستیم. یک سری سوال بود که پرسیده بود در مورد سوابق درسی و کاری و دلایل ادامه تحصیل و گفته بود که یا به صورت انشایی جواب بدیم یا به صورت جواب دادن به هرسوال. شاید برای شما هم به همچین اسمی یا اسم مشابهی گفته.

من جزو دپارتمان بیولوژی هستم اما چیزی ندیدم شما ببینید چیزی به چشتون میخوره
    Step 2

Contact the Pathology Graduate Assistant at aabdulla@pathology.ubc.ca and email your latest C/V, statement of interest and all your post secondary transcripts. They do not need to be official at this point. Also include any potential supervisors you have identified as wanting to work with. This is for our records and if you need assistance once you have applied to the program.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmed نمایش پست ها
    من جزو دپارتمان بیولوژی هستم اما چیزی ندیدم شما ببینید چیزی به چشتون میخوره
    Step 2

Contact the Pathology Graduate Assistant at aabdulla@pathology.ubc.ca and email your latest C/V, statement of interest and all your post secondary transcripts. They do not need to be official at this point. Also include any potential supervisors you have identified as wanting to work with. This is for our records and if you need assistance once you have applied to the program.
    خوب نوشته statement of interest که یک جورهایی همون sop هست. بعضی دانشگاه ها با این اسم میگن. بچه ها تو لینک زیر انواع statement رو توضیح دادن. به هر حال تو این نوشته هم باید علایق و نحوه شکل گیری اونها رو توضیح داد.
    http://www.applyabroad.org/forum/for...of-Purpose-SoP

ApplyAbroad Hero

دوستان یه دانشگاه در مورد اندازه SOP نوشته:
    If you are submitting your essay online, it must be no longer than 120 eighty-character lines of text (including spaces and blank lines).
    یکی میگه دقیقا منظورش چیه؟

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان یه دانشگاه در مورد اندازه SOP نوشته:
    If you are submitting your essay online, it must be no longer than 120 eighty-character lines of text (including spaces and blank lines).
    یکی میگه دقیقا منظورش چیه؟
    يعني با احتساب كاراكتر فضاي خالي (space) و همچنين خطوط خالي (blank lines)، حداكثر SOP شما بايد 120 خط باشه و هر خطي هم حداكثر تا 80 كاراكتر مجاز هستيد، موفق باشيد
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

سلام دوستانمن دانشجوي كارشناسي ارشد هستم. من در دوره كارشناسي ارشد در دانشگاه اي درس مي خونم( سراسري) 2 ترم به صورت حق التدريس درس داده ام. وقتي تو sop ام به آن اشاره كردم يكي از دوستان بهم گفت ننويس تدريس كرده ام چون اعتبار دانشگاهت مياد پايين ( فوق ليسانس تدريس كرده!) بنويس TA بودم . توي رزومه ام چطور؟ بنويسم ؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidkarimi نمایش پست ها
    سلام دوستانمن دانشجوي كارشناسي ارشد هستم. من در دوره كارشناسي ارشد در دانشگاه اي درس مي خونم( سراسري) 2 ترم به صورت حق التدريس درس داده ام. وقتي تو sop ام به آن اشاره كردم يكي از دوستان بهم گفت ننويس تدريس كرده ام چون اعتبار دانشگاهت مياد پايين ( فوق ليسانس تدريس كرده!) بنويس TA بودم . توي رزومه ام چطور؟ بنويسم ؟
    نوشتنش به اعتبار دانشگاه شما ربطی نداره.! ولی چون برای اونها جا نیافتاده که دانشجوی فوق لیسانس درس بده مثل یک استاد بهتره ننویسید. چون یک چنین امری رو به عنوان TA میشناسن بهتره اشاره کنید که TA بودید.
    بله حتما توی رزومه و SOP به TA بودنتون اشاره کنید. احتمال اینکه TA بگیرید رو خیلی افزایش میده.

من قبلا یه SOP کلی اماده کرده بودم و برا چند دانشگاه فرستادم. ولی حالا استاد هم می خواد با هام مصاحبه کنه هم اینکه لینک مقالاتشو برام فرستاده که در زمینه computational imaging می باشد. حال از من خواسته با توجه به مقالاتش یه statement of research interests ، متن 1 یا 2 صفحه ای براش بنویسم. فکر می کنم باید با SOP معمول باید متفاوت باشه دیگه؟
    مثلا دیگه براش از کنکور، دانشگاه یا موارد متداول چیزی ننویسم و مستقیما رو مقالاتش بحث کنم. بنظر تون چه جوری بنویسم؟ مقالاتشم ژورنال هستش و سنگین، چی پیشنهاد می کنید؟

کسی SOP این مدلی داره که برام بفرسته؟ اورژانسی 1 هفته ای باید آماده بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)