صفحه 75 از 197 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485125175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 1967

موضوع: راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

Junior Member negah86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry/Uinversity of Toledo

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و نمونه های آن

ممنون از راهنماییتون تو سایت block شده به coordinator بگم که برای خودش بفرستم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط negah86 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون تو سایت block شده به coordinator بگم که برای خودش بفرستم؟
    آره دیگه.بهش میل بزن بگو اشتباه شده و لطفا این sop اتچ شده رو به جای اون قرار بدید. کلا بچه های خوبی هستن. همکاری میکنن باهات.
    لیست تقریبا کامل دانشکده های مکانیک آمریکا و کانادا و اطلاعات تقریبا کامل admission آنها
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?37107

Junior Member negah86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry/Uinversity of Toledo

مرسی از راهنماییتون همین کار رو انجام دادم نوشت I have added this to your application

سلام دوستان
    میخواستم بپرسم که آیا نوشتن گرایش مورد نظر کافی هست یا باید بنویسیم که به چه ناحیه هایی از از اون گرایش خاص علاقه داریم(طبق research interestsهای استادا)؟

خیلی خیلی ممنون میشم راهمنمایی کنید.

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط abraham66 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بپرسم که آیا نوشتن گرایش مورد نظر کافی هست یا باید بنویسیم که به چه ناحیه هایی از از اون گرایش خاص علاقه داریم(طبق research interestsهای استادا)؟

خیلی خیلی ممنون میشم راهمنمایی کنید.
    شما تو ایمیل بگید چه پروژه هایی داشتید قبلا (تز یا پروژه تخصصی) خودش نشون می ده حدود گرایشتون رو. بعد می تونید موضوع هایی که خود استاد ذکر کرده رو بیارید. که معمولا موضوع استاد با کارهای خودتون هم راستاست. اگر هم نبود میتونید براش بگید که علاقه خاصی دارید که این زمینه رو هم تجربه کنید.
    البته باید توجه داشته باشید کل این جملات و اینها باید خیلی خلاصه در حد 3 پاراگراف 2-3 خطی باشه.
    موفق باشید
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

دوستان من از یک sop مرتبط با رشته ام خیلی خوشم اومد و حدود دو تا پاگرافشو عینن در دو جای مختلف sop خودم می خوام استفاده کنم ..به نظرتون می تونن بفهمن که کپی کردم این دو پاراگراف رو و تابلو میشه؟ البته صاحب این sop از یه کشور متفاوت با کشوری که من دارم اپلای می کنم پذیرش گرفته و اصلن واسه کشور مد نظر من اپلای نکرده بود
    yesterday is history..tomorrow is mystery..today is a gift..that `s why it is called present..so live in present time

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda67 نمایش پست ها
    دوستان من از یک sop مرتبط با رشته ام خیلی خوشم اومد و حدود دو تا پاگرافشو عینن در دو جای مختلف sop خودم می خوام استفاده کنم ..به نظرتون می تونن بفهمن که کپی کردم این دو پاراگراف رو و تابلو میشه؟ البته صاحب این sop از یه کشور متفاوت با کشوری که من دارم اپلای می کنم پذیرش گرفته و اصلن واسه کشور مد نظر من اپلای نکرده بود
    اگر از اینترنت بوده اصلا بعید نیست. وقتی شما بتونید با سرچ گیر بیارید اونهاهم گیر میارن. اما مسئله اینه که اصلا وقت این کار رو ندارن. اما اگر خوب اینکار رو بکنن و گیر هم بیاد و لو برید... خیلی خیلی ضایست. بنابراین پیشنهاد می کنم کمی جمله بندی ها رو تغییر بدید. کلمات مترادف و هم ارزش استفاده کنید.

اما اگر دوستان و این هاست خیلی خیلی خیلی بعیده. استفاده کنید. البته باید به گونه ای باشه که تفاوتی در SoP شما نکنه. یعنی مثلا تابلو نباشه این 2 پاراگراف خیلی قوی تر از بقیه نوشته هاست. همه باید در یک سطح باشند تا نرمال جلوه کنه.
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda67 نمایش پست ها
    سیستم های اتوماتیک تشخیص Plagiarism وجود داره که باهاش همه SoP ها اتوماتیک تست میشه و یه ریپورت Plagiarism بهشون تحویل میده. اگه از اینترنت پیدا کردید که قطعا استفاده نکنید و اگه سال های گذشته هم اپلای کرده باشه SoP ها وارد یک سری نتورک ها میشن که چک بشن و احتمالش کم نیست SoP ایشون همین الان توی این سیستم ها باشه. حواستون باشه Plagiarism یکی از دلایل خیلی ساده برای ریجکت کردنه و حتما این پاراگراف ها رو بازنویسی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط s_milad_kh نمایش پست ها
    شما تو ایمیل بگید چه پروژه هایی داشتید قبلا (تز یا پروژه تخصصی) خودش نشون می ده حدود گرایشتون رو. بعد می تونید موضوع هایی که خود استاد ذکر کرده رو بیارید. که معمولا موضوع استاد با کارهای خودتون هم راستاست. اگر هم نبود میتونید براش بگید که علاقه خاصی دارید که این زمینه رو هم تجربه کنید.
    البته باید توجه داشته باشید کل این جملات و اینها باید خیلی خلاصه در حد 3 پاراگراف 2-3 خطی باشه.
    موفق باشید
    خیلی ممنون آقا میلاد
    رشته ی من هم مثل شما عمران هست.
    من در گرایش Structure میخوام ادامه بدم. حالا مثلا بنویسم که به carbon fiber reinforced concrete یا structural health monitoring و اینجور چیزها علاقه دارم؟ یا لازم نیست به نظرتون؟ با تشکر فراوان از شما

Junior Member

باید sop همراه با c.v برای اولین بار به استاد بفرستیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)