صفحه 87 از 197 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697137187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1967

موضوع: راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و نمونه های آن

کسی نمونه SOP در مورد مهندسی شیمی نداره؟
    ممنون

statement of interest رو بیشتر توضیح بدید لطفا؟

Banned

میشه یکی دقیقا منو راهنمایی کنه که این چی هست ؟ دباره چی باید توش نوشته بشه ؟ ایا این که توش بگیم که مشکلاست سیاسی یا مالی نمیزاره درس بخونیم هم تاثیر داره ؟ یا اینکه بگیم هدفی نداشتم و وقتی با دانشگاه شما اشنا شدم تازه هدف پیدا کردم و درس خوندم ؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط chiaz نمایش پست ها
    statement of interest رو بیشتر توضیح بدید لطفا؟
    از این PDF میتونید کمک بگیرید. سوالتون رو احتمالا چون تاپیک مناسب پیدا نکردید اینجا پرسیدید ولی SOP با Statement of Interest فرق داره. اگه SOP تون رو قبلا نوشتید میتونید یه بخشهایی ازش رو (زمینه تحقیقاتی، تجربیات کاری و کار تیمی، تحقیقات و مقالات) رو توی Statement of Interest هم بنویسید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University

دوست عزیز
    sop یه متنیه که شما توش درباره دوران تحصیلاتتون و اینکه چطور به رشتتون علاقه پیدا کردی و چه اهدافی داری توضیح میدی...
    بهترم هست که درباره مشکلات سیاسی صحبت نشه و همین که خودتونو بی هدف نشون ندین...
    نقل قول نوشته اصلی توسط sorry نمایش پست ها
    میشه یکی دقیقا منو راهنمایی کنه که این چی هست ؟ دباره چی باید توش نوشته بشه ؟ ایا این که توش بگیم که مشکلاست سیاسی یا مالی نمیزاره درس بخونیم هم تاثیر داره ؟ یا اینکه بگیم هدفی نداشتم و وقتی با دانشگاه شما اشنا شدم تازه هدف پیدا کردم و درس خوندم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sparda نمایش پست ها
    دوست عزیز
    sop یه متنیه که شما توش درباره دوران تحصیلاتتون و اینکه چطور به رشتتون علاقه پیدا کردی و چه اهدافی داری توضیح میدی...
    بهترم هست که درباره مشکلات سیاسی صحبت نشه و همین که خودتونو بی هدف نشون ندین...
    اگر این چیزایی که گفتی بنویسی قطعاً ردت می کنن. یه موقع نکنی این کار را رفیق!

این صفحه را ببین چند نمونه SOP و یک نمونه هم SOP تحلیل شده داره خیلی کمکت می کنه. یادت باشه یه موفع کپی برداری نکنی از روشون چون گیر میفتی و دانشگاه خیلی راحت می فهمه که Copy Paste کردی.

http://www.itrans24.com/keywords/%D9...8%B1%D8%B4-sop

Junior Member kafka آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

پیش فرض پاسخ : SOP guidelines and samples

سلام دوستان
    من می خوام برای Management Engineering اقدام کنم-من کلا تو زندگیم تو هزار تا فیلد فعالیت کردم، از تدریس موسیقی و نجوم گرفته تا طراحی و نقاشی و...
    به نظرتون اصلا این موارد رو باید بگم تو SOP یا چون به رشته بی ربطن (یا می تونن مصمم نبودن من رو برای یه رشته نشون بدن) چیزی نگم ازشون؟ توی CV هم نباید بگم در موردشون؟
    ویرایش توسط kafka : June 5th, 2012 در ساعت 08:32 PM

پیش فرض پاسخ : SOP guidelines and samples

نقل قول نوشته اصلی توسط kafka نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خوام برای Management Engineering اقدام کنم-من کلا تو زندگیم تو هزار تا فیلد فعالیت کردم، از تدریس موسیقی و نجوم گرفته تا طراحی و نقاشی و...
    به نظرتون اصلا این موارد رو باید بگم تو SOP یا چون به رشته بی ربطن (یا می تونن مصمم نبودن من رو برای یه رشته نشون بدن) چیزی نگم ازشون؟ توی CV هم نباید بگم در موردشون؟
    آنچه application شما را تقویت می کند در SOP بنویسید. رمز موفقیت در نگارش SOP این است که نقاط ضعف و بی ربط زندگی خود با موضوع هدفتان را طوری به رسته تحریر در آورید که تبدیل به نقطه قوت در زندگی شما شوند. اینکه چجوری بنویسید هنر شماست. اگر نمی تونید بنویسید بدید یکی که بلده براتون بنویسه. اما SOP باید در مورد شما باشه و اوریجینال باشه. Copy Paste = رد پذیرش شما

چند نمونه SOP اینجا می تونید ببینید: http://www.itrans24.com/index.php?s=sop

Junior Member

سلام دوستان. تو SOP باید بگیم تحقیق کردن تو ایران واسمون مشکله یا امکانات کمه واسه همین تصمیم گرفتم بیام دانشگاه شما؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan_kp نمایش پست ها
    سلام دوستان. تو SOP باید بگیم تحقیق کردن تو ایران واسمون مشکله یا امکانات کمه واسه همین تصمیم گرفتم بیام دانشگاه شما؟
    بجاي شاكي بودن از شرايط ايران، از شرايط و امكانات خوب اون دانشگاه بگيد فلان ازمايشگاه يه گروه تحقيقاتي، پروژه هايي كه انجام دادن و ....
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)