صفحه 3 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 124

موضوع: University of Michigan, Ann Arbor

پیش فرض پاسخ : University of Michigan, Ann Arbor

سلام
    من از این دانشگاه واسه Fall 2011 پذیرش گرفتم. به شدت به هم فکری شما نیازمند هستم. یه اطلاعاتی دارم اما لطفا اگر شما هم اطلاعاتی در مورد این دانشگاه دارید، اونجا درس خوندین یا دوستی اونجا دارین و یا توی شرایط من هستین من رو هم آگاه کنید.
    منتظرم!
    ممنون

Member alihagh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-The Univerity of Melbourne

سلام
    تبریک تبریک تبریک
    شما چه رشته ای پذیرش گرفته اید (با فاند یا ...)
    من چند تا از دوستام اونجا PHD می خونند شاید بتنونند کمکتون کنند.

سلام
    ممنون ممنون ممنون
    رشته من معماری هستش(مستر). فاند ندارم. متاسفانه late applicant بودم( حالا منظورم این نیست که اگه نبودم حتما می گرفتم!!!)

خیلی ممنون می شم اگه بشه با این دوستاتون که گفتین من رو آشنا کنین. رشتشون چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_since1986 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون ممنون ممنون
    رشته من معماری هستش(مستر). فاند ندارم. متاسفانه late applicant بودم( حالا منظورم این نیست که اگه نبودم حتما می گرفتم!!!)

خیلی ممنون می شم اگه بشه با این دوستاتون که گفتین من رو آشنا کنین. رشتشون چیه؟
    Hi ,would u please tell me if you were informed the decision by email or regular mail or u check it somewhere

جواب وقتی آماده بشه، یه Email می زنن به شما که از طریق اکانت wolverine با UMID number وارد بشین و نتیجه رو ببینین. البته در مورد من نتیجه از چند روز قبل از ایمیل توی اون اکانت اومده بود. بعدم admission letter رو پست کردن با USPS.

سلام علی
    I20 ت اومد ؟؟ چند روزه پستشون رسید دستت؟ اگه دیر میرسه من بگم بفرستن واسه داییم تو کانادا، اون واسم DHL کنه!!
    زندگی خوب تاس آوردن نیست، تاس بد را خوب بازی کردن است.

I20 رو که نه...ولی در مورد admission letter ها من متوجه شدم که پست USPS به دلیل اینکه از زمانی که بسته وارد ایران بشه به پست ایران سپرده می شه طول می کشه. برای من 2 هفته تا 20 روز... DHL بهتره.

دیروز بر اینجانب معلوم گردید که متاسفانه DHL از ایالت میشیگان بسته به ایران نمی فرسته. احتمالا مطمئن ترین راه سریع همون استفاده از واسطه هستش.

سلام
    در مورد دپارتمان کامپیوتر این دانشگاه اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا به اشتراک بگذاره
    ممنون

سلام
    من تو University of Michigan درس میخونم و یکی از بچه ها از من در مورد اینجا پرسید، گفتم اینجا هم جوابمو بگذارم شاید به درد یکی خورد...البته مبرهن است که اینها نظر منه،منم ریفرنس نیستم خوب!
    ضمنا اگه سوالی داشتین خوشحال می شم کمک کنم...
    اینم اون جوابمه:
    ""اینجا به طور کلی جای بدی نیست(خوبه!)...هوای اینجا مثل تورنتو هست ولی مرطوب تر...4 ماه زمستون آفتاب نداره...از دید شهری هم امنیتش خوبه(میشه گفت تو بخشهای دانشگاهیش عالیه) و سطح فرهنگش از شهرای هم اندازش تو آمریکا خیلی بالاتره(البته جاهایی که سایت دانشگاه نیست همون طوره)...ولی به نظر من مشکلش کوچیک بودن شهره که در کنار سردی و فاکتورای دیگه به هر حال مثبت نیست... فاکتورای دیگش که باید بهشون توجه کنین هم اینه که شهرای آمریکا خصوصا تو این منطقه(midwest) خیلی پخش و گسترده هستن...اینه که شما توی یک فضای فشرده شهری نیستین که از در خونه بیای بیرون و وارد فعالیت شهری بشین و 4 تا آدم ببنی(از streetview google map استفاده کن)،خصوصا اگر تو north campus باشی که کمی بیرون شهره. فاکتور دوم هم که باعث میشه آدم دلش بخواد یه شهر بزرگتر و دسترس پذیرتر بود کمبود وقته،چون اینجا جدا باید درس خوند و اونقدر اوقات فراقت ندارین...به طور کلی در آمریکا هم وقت کمه هم بدون ماشین زندگی سختتره...در مورد دانشگاه هم در کل اینجا دانشگاه خیلی خوب و با امکانات خیلی زیاد و در عین حال دارای توانایی بالای مالی برای بورس هستش که شاید دلیل تعداد نسبتا زیاد ایرانی ها هم همین باشه..البته اسمش در مقایسه با MIT و Harvardو غیره ،به خصوص خارج از آمریکا، کمی کمتر شناخته شده هست..به هر حال یه انتخاب شخصیه که بر اساس اولویتهای هر کسی متفاوته...من هنوز هم ترجیح می دم که توی یه شهر بزرگ بودم، هر چند که بعضی شهرهای بزرگ به مراتب گرونتر هستن اما اینجا هم نسبت به یه شهر کوچک قیمتاش بالاست ..البته اگه فاند بگیرین کاملا کافیه..""

موفق باشین
    خوش گذشت...