نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: جوهر SKUDAI بهتره یا کولولامپور KUALA LUMPUR ؟؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • جوهر

16 51.61%
  • کولولامپور

15 48.39%
صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 47

موضوع: تفاوت های جوهر و کولولامپور دو کمپ دانشگاه UTM مالزی ، کدوم بهتره ؟؟

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض تفاوت های جوهر و کولولامپور دو کمپ دانشگاه UTM مالزی ، کدوم بهتره ؟؟

با سلام خدمت دوستان
    من در انتخاب دو کمپ جوهر و کولولامپور مردد هستم کدوم را برای تحصیل انتخاب کنم ؟؟
    دوستان لطفاً راهنمایی بفرمایید

بعضی از رشته ها هم فقط در یک کمپ وجود داره و در کمپ دیگری وجود نداره !!

جوهر JOHOR
    UNIV. TEKNOLOGI MALAYSIA, SKUDAI
    یا
    کولولامپور WIL PER K.LUMPUR
    UNIV. TEKNOLOGI MALAYSIA, KUALA LUMPUR
    ؟؟
    ویرایش توسط amin_ict_5 : August 29th, 2010 در ساعت 04:37 PM

رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : تفاوت های جوهر و کولولانپور دو کمپ دانشگاه UTM مالزی ، کدوم بهتره ؟؟

غلط های چاپی ما را به بزرگی خودتون ببخشید
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : تفاوت های جوهر و کولولامپور دو کمپ دانشگاه UTM مالزی ، کدوم بهتره ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط basy نمایش پست ها
    موافقم
    به عنوان اولین نظر:
    به نظر من جوهور تمیزتر، امن تر، ارزونتر و خنک تر از KL هست. به علاوه اینکه چون در کمپ بزرگ و زیبای UTM هستی قابل مقایسه با آپارتمان نشینی در حومه نامناسب KL (جاییکه اغلب دانشجو ها خونه میگیرن) نیست.
    اگه میخواهید در طول تحصیلتون با آرامش و هزینه کمتر بتونید 100% روی درس تمرکز کنید کمپ جوهر بهترین انتخابه. بعلاوه اختلاف شهریه بین کمپ جوهور و کوالا رو هم که در نظر بگیری قیمت یه ماشین خوبه.
    KL برای سفر و تفریح و چپ و راست عکس گرفتن، یک هفته نهایت 2 هفته خوبه. بعد از این دو هفته دیگه به قول معروف می بینی "چیزی تهش نیست!" و دوست داری یه جایی زندگی کنی که امن و تمیز و ارزونتر باشه و بتونی با خیال راحت به کار و زندگیت برسی.
    در مورد تفاوت هزینه ها یک مقدار توضیح بدید ؟؟
    ممنونم

رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : تفاوت های جوهر و کولولامپور دو کمپ دانشگاه UTM مالزی ، کدوم بهتره ؟؟

WIL PER K.LUMPUR

or

JOHOR

؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها
    در مورد تفاوت هزینه ها یک مقدار توضیح بدید ؟؟
    ممنونم
    عمده ترین تفاوت تفاوت در شهریتون هست. بعد هزینه اجاره خونه که در کوالا بالاتره و سایر هزینه های خرده فروشی که در جوهور پایین تر از کوالا هست. ولی عمده اش همون شهریه هست.

Member

یه مورد دیگه رو هم برای بچه هایی که الان ایران هستن و دو دل هستن برای تصمیم گیری بگم که این مورد رو من خودم خیلی نگرانش بودم. مسئله رفت و آمد بین کوالا و جوهور. اینکه اگه ما بیایم جوهور رفت و آمد برای رفتن به سفارت یا مثلا کارای پذیرش و ویزا برای مقطع بعدی و ... خیلی سخت میشه و هزینه زیادی میبره... چون تنها مزیت واقعی کوالا نسبت به جوهور اینه که همه سفارت ها و ... در دسترستونه.

باید بگم اگه شما کار اداری در کوالا داشته باشین به راحتی میتونید با قطار نایت اکسپرس(44 رینگیت) ساعت 11 شب از جوهور راه بیفتید و 6 صبح میرسید ایستگاه کی ال سنترال در مرکز شهر. این قطار تمامش به صورت تخت هست و صندلی نداره و خیلی تمیز و راحته. شما اول وقت میتونید برید جاییکه کار دارید و تا ساعت 4 هم وقت اداری هست. یعنی تو یه روز به خیلی کارهاتون میرسید. میتونید ساعت 4 با اتوبوس برگردید (35 رینگیت) که حول و حوش 8 میرسید جوهور (اتوبوس از قطار سریعتره). اگر بخواهید چند شب کوالا بمونید خود یو تی ام بهتون در کمپ کوالا خوابگاه میده برای هر مدت که بخواهید (شبی 10 رینگیت).
    بنابر این رفت و آمد بین جوهور و کوالا و اقامت های چند روزه برای کارهای اداری و ... خیلی راحت و کم دردسره.

Member

با سلام خدمت دوستان
    من در انتخاب دو کمپ جوهر و کولولامپور مردد هستم کدوم را برای تحصیل انتخاب کنم ؟؟
    دوستان لطفاً راهنمایی بفرمایید
    بعضی از رشته ها هم فقط در یک کمپ وجود داره و در کمپ دیگری وجود نداره !!
    ؟؟
    به نظر من فضای دانشگاهی عالی یو تی ام جوهور و رشته های فنی متنوع و استادایی که تو مالزی بهترین هستن رو به این راحتی بیخیال نشین. من یو ام هم پذیرش داشتم که نرفتم و اومدم یو تی ام و الان هم از این انتخابم خیلی راضی هستم.

رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط basy نمایش پست ها
    عمده ترین تفاوت تفاوت در شهریتون هست. بعد هزینه اجاره خونه که در کوالا بالاتره و سایر هزینه های خرده فروشی که در جوهور پایین تر از کوالا هست. ولی عمده اش همون شهریه هست.
    از اینکه در بحث شرکت میکنید ممنونم
    امیدوار دیگران هم یاد بگیرنند بیان اینجا حرف هاشون را بزنند
    آخه حرف و حدیث در این باره بسیار هستش

یک انتقاد :
    این مطلبی که اشاره کردید که خیلی مهم هستش
    میشه از شما خواهش کنم با دلیل و مدرک صحبت کنید تا بحث در باره ی این مطلب به جای ابراز سلیقه بحث واقعی و علمی باشه
    وگرنه ممکنه دیگران صحبت شما را فقط یک نظر تلقی کنند نه یک واقعیت

از کجا میگید شهریه ها فرق میکنه ؟؟

رشته و دانشگاه
    Computer Science

من یکجا خوندم شرایط زندگی ( رفاهی و اجتماعی ) در جوهر زیاد خوب نیست و دوستان فقط به خاطر ارزونیش انتخاب میکنند
    آیا این موضوع واقعیت داره ؟

من خودم تمایل دارم یکجایی زندگی کنم که مردمش با فرهنگ باشند و به همه عقاید دیگران احترام قائل باشند خصوصاً تیپ های خاص مورد آزار و تمسخر دیگران قرار نگیرند یکجورهایی ما داریم از ایران فرار میکنیم بیام مالزی حداقل آزادی داشته باشیم

Member

از کجا میگید شهریه ها فرق میکنه ؟؟
    از قول دوستی که ترم پیش میخواست از اینجا بره کوالا و به خاطر اختلاف یک تومنی شهریه (!) نرفت. حالا شما خودتون در سایت کمپ کوالا و جوهور شهریه رشتتون رو نگاه کنید. لپ کلام و منظور من این بود که حواستون به این باشه که برابر نیست و کوالا بالاتره ...حالا مقدارش رو برای همه رشته ها و مقاطع دقیق نمی دونم...شما رشته خودتونو چک کنید و نتیجشو بگید اینجا...

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین