نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: فیزیک پلاسما

Junior Member

پیش فرض فیزیک پلاسما

--------------------------------------------------------------------------------
    سلام دوستان .اینجا کسی هست که در رشته فیزیک پذیرش گرفته باشه یا بخواد اقدام کنه؟(مخصوصا گرایش پلاسما)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فیزیک پلاسما

سلام

توصیه میکنم صریحا برای زمینه ی پلاسما اقدام نکنید. امسال یکی از دوستانم که توی زمینه ی پلاسما خیلی قوی هست، چند جایی تو آمریکا اقدام کرد، ولی رد شد، حتی قبل از اینکه نمراتشو ارسال کنه. در حالی که استاد هم پیدا کرده بود و همه چیز عادی به نظر میرسید.

ایرانی بودن و پلاسما نمیشه. بهتره با زمینه ی فیزیک و گرایشهای دیگه اقدام کنید و بعد در صورت رفتن، اونجا تغییر بدین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط violetcrow
    سلام

توصیه میکنم صریحا برای زمینه ی پلاسما اقدام نکنید. امسال یکی از دوستانم که توی زمینه ی پلاسما خیلی قوی هست، چند جایی تو آمریکا اقدام کرد، ولی رد شد، حتی قبل از اینکه نمراتشو ارسال کنه. در حالی که استاد هم پیدا کرده بود و همه چیز عادی به نظر میرسید.

ایرانی بودن و پلاسما نمیشه. بهتره با زمینه ی فیزیک و گرایشهای دیگه اقدام کنید و بعد در صورت رفتن، اونجا تغییر بدین.
    منظورتون اینه که اصلا توی رزومه ننویسم پلاسما کار کردم و مقاله دارم یا اینکه برای یه گرایش دیگه اقدام کنم؟

Junior Member

فيزيك رشته اي نيست كه آدم توش فقط به يه زمينه علاقه داشته باشه، بله با ساير موارد امتحان كنيد. البته اگر مطمئن شدين كه امكانش هست كه بتونين حتي با پلاسما برين، ميتونين ريسك كنين، ولي ريسكش بالاست. كانادا رو نميدونم حساسيت دارند رو اين موضوع يا نه، اين موضوع رو هم پيگيري كنيد.

در مورد اينكه مقاله تو زمينه پلاسما داشتين، والا نميدونم، اگر مقاله خوبي بوده، خوب يك امتياز رو با حذفش از دست ميدين. ولي اگر هم بخواين با يه زمينه اي ديگه اقدام كنيد، مسلما اينكه تو رزومه تون مقاله ي پلاسمايي باشه جاي سوال داره. چيزي كه به ذهن من ميرسه اينكه اگر پلاسمايي هم كه كار كردين، محاسباتي بوده، روي اون بخشش كار كنين و هر زمينه ي ديگه ايي هم كه ميخواين برين، وجه اشتراكش همين محاسباتي بودن باشه. چون اگر دانشگاه قبول كنه و پذيرش بده، ديگه سفارت از شما رزومه نميخواد و نميفهمه كه پلاسما هم كار كرده بودين سابقا.

جاهاي ديگه دنيا رو هم نگاه كنيد. جاهاي خوب كم نيست.

موفق باشيد

fff
    Guest

پیش فرض پلاسما

با سلام خدمت دوستان
    لطفا میشه در مورد فیزیک پلاسما و کاربرد اون در صنعت توضیحاتی بدین متشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)