صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 59

موضوع: بنیاد ملی نخبگان ایران

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض بنیاد ملی نخبگان ایران

هر کسی که عضو بنیاد است پست بزاره
    اگه مایله در مورد سابقش اش هم بگه

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : بنیاد ملی نخبگان ایران

سلام از دوستان عضو بنیاد نخبگان میخام که بدونم چطوری میشه عضو بنیاد شد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic Eng

تو این لینک همه شرایط رو نوشته
    http://bmn.ir/phocadownload/ketab.pdf

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

.مشارکت موثر در انتشار یا پذیرش نهایی حداقل یک مقاله کامل دارای نمایه معتبر و مورد تایید بنياد یا داشتن نقش موثر در حل یک مسئله کابردی
    یعنی چه ؟ قوانین پر از تناقض است میخواستم که یه ایمیل بگیرم و با ریاست بنیاد تماس بگیرم یا اینکه منظور از نمایه معتبر چیست؟( آیا به معنیمقاله آی.اس.آی است؟ و اگر چنین باشد دیگر " مورد تایید بنياد " چه مفهومی می تواند داشته باشد؟ چرا که ترکیب "نمایه معتبر و مورد تایید بنياد " مستلزم ارایه لیست مجلات معتبر از سوی بنياد است که هر چه در سایت گشتم چنین لیستی را نیز نیافتم. )

Member arm7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام،
    من به تازگی به خاطر رتبه دوم در دوازدهمین جشنواره جوان خوارزمی عضو بنیاد شدم (سال اول ارشد هوش مصنوعی هستم)

خواستم بدونم کسی تجربه در مورد پیشنهاد پروژه طرح، برای دریافت اعتبار پژوهش و نوآوری داره؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط arm7 نمایش پست ها
    سلام،
    من به تازگی به خاطر رتبه دوم در دوازدهمین جشنواره جوان خوارزمی عضو بنیاد شدم (سال اول ارشد هوش مصنوعی هستم)

خواستم بدونم کسی تجربه در مورد پیشنهاد پروژه طرح، برای دریافت اعتبار پژوهش و نوآوری داره؟!
    من تجربه پول نگرفتن از بنیاد رو دارم! با اینکه طرهم رو چندباره هم تایید کردن و حتی توسط ریاست جمهور و چند نفر از وزرا و کلی ادم دیگه ازش بازید (خشک و خالی!) شد ولی دریغ از یک ریال پول!! البته بعضی از بچه ها رو می شناسم که با کلی دوندگی پول رو گرفتن ولی از دید من ارزش رو نداره. کلا یه پروسه وقت گیر و مسخره داره که پیشنهاد می کنم بیخیالش بشید...

من که خودم دنبال کارای تولید تجاری سازی کارم رو گرفتم و اسم بنیاد به هیچ دردم هم نخورد طوریکه یه مدت اصلا از رزومم حذفش کرده بودم! متاسفانه اینجا جاش نیست که بیشتر از این رک حرف بزنم...

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

آیا فایلی هاست که دقیقن بگه چه journl های مورد تایید بنیاد نخبگان است ؟
    خیلی ممنون.
    It will comes into reality!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    azad university _ elctronic

سلام به همگی‌
    من مخترعین و نخبگان هستم
    دانشجوی رشتهٔ الکترونیک دانشگاه آزاد
    از نظر درسی‌ اینجا نمی تونم اصلاً ولی‌ از نظر اختراع و... دانش پژوه برتر کشور در ساله ۸۵ و ده‌ها اختراع و پروژه و مقاله ISI دارم
    از ساله ۸۵ تا به حل به فکر فرارم چون به جأی این که پیشرفت کنم دارم پس رفت میرم
    اینجا دیگه نمیتونم درس بخونم حتی برای یک ترم، من همهٔ فکرم به دنبال طراحی جدید و ... هست
    عاشق درس خوندن و علم هستم ولیـــی متأسفانه اینجا نه تنها بهمون بها نمیدان،حتا ازمون پول میگیرن و تو دانشگاها حقمون رو ضایع میکنند
    من برای درسمون اگه یک مقاله اکسپت کنم استادمان راضی‌ نمی‌شه حتی اگه اون مقاله در بهترین همایش‌ها و مجلات چاپ شده باشه
    به خدا راهی‌ ندارم جز رفتن
    اینجا که نه استادی هست برای راهنمایی نه کسی‌ هست مشوقم باشه تا لاقل یکی‌ از این پروژه‌ها رو دروست کنم تا دلمون خوش بشه
    من علاقهٔ زیاد به تحصیل دارم ولی‌ با این وضع دانشگاه آزاد و استادا و این وضع نخبگان یک ثانیه هم دگه نمیتونم بمونم
    از بچه‌هایئ که دانشجوی دانشگاه‌های آمریکا هستند تقاضا دارم به من کمک کنید و بگید مدارکم رو به کجا بفرستم برای پذیرش
    اینجا کسی‌ نیست راهنمایمون کنه حتی راه و چاه و بهمون نشون بده
    ما ۳نفریم از چندین جا هم تأییدیه داریم بعضی‌ از اساتید اینجا ( ایران ) تأیدمون کردن
    از شما دانشجویانی که در ایران یا آمریکا هستین عاجزانه در خواست دارم که به ما بگن چجوری از یک دانشگاه پذیرش بگیریم یا اونجا رو در جریان بگذاریم تا بهمون بگن که چی کار کنیم
    ما ۴نفریم،۲نفرمم مشکله نظام وظیفه داره و ۲نفر دیگه معاف هستن
    لطف کنید یه سایتی یه کسی‌ رو به ما معرفی‌ کنید تا مدارکمون رو براش بفرستیم
    به خدا عمرمون ،جونمون وقتمون ،همه چیمون تو اینجا هدر رفت
    ببخشید که انقدر بد نوشتم مشکلمون رو ( من کل سایت رو گشتم ولی جایی پیدا نکردم که راجب مسایل نخبگان و مخترعان باشه )

نقل قول نوشته اصلی توسط marsses نمایش پست ها
    سلام به همگی‌
    من مخترعین و نخبگان هستم
    دانشجوی رشتهٔ الکترونیک دانشگاه آزاد
    از نظر درسی‌ اینجا نمی تونم اصلاً ولی‌ از نظر اختراع و... دانش پژوه برتر کشور در ساله ۸۵ و ده‌ها اختراع و پروژه و مقاله ISI دارم
    از ساله ۸۵ تا به حل به فکر فرارم چون به جأی این که پیشرفت کنم دارم پس رفت میرم
    اینجا دیگه نمیتونم درس بخونم حتی برای یک ترم، من همهٔ فکرم به دنبال طراحی جدید و ... هست
    عاشق درس خوندن و علم هستم ولیـــی متأسفانه اینجا نه تنها بهمون بها نمیدان،حتا ازمون پول میگیرن و تو دانشگاها حقمون رو ضایع میکنند
    من برای درسمون اگه یک مقاله اکسپت کنم استادمان راضی‌ نمی‌شه حتی اگه اون مقاله در بهترین همایش‌ها و مجلات چاپ شده باشه
    به خدا راهی‌ ندارم جز رفتن
    اینجا که نه استادی هست برای راهنمایی نه کسی‌ هست مشوقم باشه تا لاقل یکی‌ از این پروژه‌ها رو دروست کنم تا دلمون خوش بشه
    من علاقهٔ زیاد به تحصیل دارم ولی‌ با این وضع دانشگاه آزاد و استادا و این وضع نخبگان یک ثانیه هم دگه نمیتونم بمونم
    از بچه‌هایئ که دانشجوی دانشگاه‌های آمریکا هستند تقاضا دارم به من کمک کنید و بگید مدارکم رو به کجا بفرستم برای پذیرش
    اینجا کسی‌ نیست راهنمایمون کنه حتی راه و چاه و بهمون نشون بده
    ما ۳نفریم از چندین جا هم تأییدیه داریم بعضی‌ از اساتید اینجا ( ایران ) تأیدمون کردن
    از شما دانشجویانی که در ایران یا آمریکا هستین عاجزانه در خواست دارم که به ما بگن چجوری از یک دانشگاه پذیرش بگیریم یا اونجا رو در جریان بگذاریم تا بهمون بگن که چی کار کنیم
    ما ۴نفریم،۲نفرمم مشکله نظام وظیفه داره و ۲نفر دیگه معاف هستن
    لطف کنید یه سایتی یه کسی‌ رو به ما معرفی‌ کنید تا مدارکمون رو براش بفرستیم
    به خدا عمرمون ،جونمون وقتمون ،همه چیمون تو اینجا هدر رفت
    ببخشید که انقدر بد نوشتم مشکلمون رو ( من کل سایت رو گشتم ولی جایی پیدا نکردم که راجب مسایل نخبگان و مخترعان باشه )
    دوست عزیز بهترین سایتی که میتونی پیدا کنی همینجاست. اگه یه خرده وقت بزاری و مطالب سایت و ویکی را بخونی به جواب همه سوالات می رسی. سعی کن سوالات را جای درستی مطرح کنی تا هم زودتر و هم بهترین جواب بگیری.
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

Junior Member

با سلام
    کسی میدونه این مقالات با نمایه معتبر و مورد تایید بنیاد به چه معناست؟
    اخه هر چی گشتم ندیدم که لیستی از مقالات مورد قبولشو منتشر کرده باشه!

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)