صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 59 , از مجموع 59

موضوع: بنیاد ملی نخبگان ایران

پیش فرض پاسخ : بنیاد ملی نخبگان ایران

سلام
    کسی تا حالا نامه گواهی از نیاد نخبگان گرفته که توش گفته باشه شما عضو بخاطر دست آوردهای علمی تون عضو بنیاد هستید؟
    من برای رزومم مدرک یا گواهی که عضو بنیاد هستم لازم دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad86 نمایش پست ها
    برای لیسانس فقط باید اسم1 یا 2 بود ولی حواست باشه که اگه تعداد نویسنده ها بیشتر از 2 هست بقیه باید استاد دانشگاه باشن! یعنی اسم 3 تا دانشجو تو قسمت نویسنده ها کارتو با مشکل مواجه می کنه! اینا رو هیچ جا ننوشته ولی من می دونم !!!!!
    سلام
    در مورد کارشناسی ارشد، اگر اسم 3 باشم، بعد از استاد راهنما و مشاور ام، مشکلی ایجاد می شه؟

Junior Member

درود به همگی
    دوستان بنده اجازه ایجاد موضوع جدید در مورد ثبت طرح و اختراع رو نداشتم که این اصلا کار درستی از طرف مدیران نیست از همین رو مجبور شدم این موضوع رو در اینجا در قالب سوال بیان کنم و در واقع از دوستانی که در مورد ثبت طرح و اختراع در خارج کشور اگر چیزی می دونن لطفا بنده رو در این ضمینه مطلع و راهنمایی کنن، با تشکر

من هم سال قبل برای استفاده از تسهیلات دانش آموختگان برتر اقدام کردم اما بعد از چند ماه رد صلاحیت شدم. هر چند که نفر اول رشته + معدل بالای 18+ 3 تا مقاله آی اس آی داشتم و طبق آیین نامه امتیازم بسیار بالا بود. من هم نمی دونم چه قانونیه ؟!
    من میدونم چه قانونیه. دوست من دانشجوی نمونه کشوری انتخاب شد بدون اینکه 1 عدد کار اضافی کرده باشه ، یعنی در اون فرمی که به من نشون داد همه گزینه ها رو ندارم زده بود ، ولی خب باباش استاد با نفوذی بود و انتخاب شد ، کلا اینجوریه زیاد سخت نگیرین

Junior Member

سلام،
    چندبار از بنیاد نخبگان پیگیری کردم اما موفق نشدم جواب درستی بگیرم. چندتا سوال داشتم. اول بگم که من رتبه 2 ارشد بودم و الان شاگرد اول هستم، تا آخر تابستون هم اگه خدا بخواد دو تا مقاله دارم، رشته ام هم علوم اجتماعیه.

1) حین تحصیل میشه برای نخبگی درخواست داد؟ (یعنی الان که من ترم دوم ارشد هستم می تونم درخواست بدنپم؟)

2) از کجا باید درخواست بدم؟ (چون می دونم قبلا توی «ثریا» ثبت نام می کردن، اما من قبل از عید رفتم بنیاد نخبگان بهم گفتن که باید از دانشگاه پیگیری کنید چون از این به بعد دانشگاه ها خودشون معرفی می کنن، اما الان مثل اینکه دوباره تغییر کرده، خلاصه گیج شدم)

3) اگه از دانشگاه باید پیگیری کنم، باید کجا برم؟ (چون اداره آموزش دانشکده چندبار که دست به سرم کرد)

4) با توجه شرایط من که بالا گفتم، اصلا شانسی دارم؟

خیلی خیلی ممنوم می شم اگه جواب بدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی علم و صنعت

سلام
    شرط معدل کارشناسی قابل جایگزینی با مقاله هست؟
    من معدل کارشناسیم ۱۵.۱۰ هست اما معدل ارشدم بالای ۱۷ و مقاله هم دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SV69 نمایش پست ها
    سلام،
    چندبار از بنیاد نخبگان پیگیری کردم اما موفق نشدم جواب درستی بگیرم. چندتا سوال داشتم. اول بگم که من رتبه 2 ارشد بودم و الان شاگرد اول هستم، تا آخر تابستون هم اگه خدا بخواد دو تا مقاله دارم، رشته ام هم علوم اجتماعیه.

1) حین تحصیل میشه برای نخبگی درخواست داد؟ (یعنی الان که من ترم دوم ارشد هستم می تونم درخواست بدنپم؟)

2) از کجا باید درخواست بدم؟ (چون می دونم قبلا توی «ثریا» ثبت نام می کردن، اما من قبل از عید رفتم بنیاد نخبگان بهم گفتن که باید از دانشگاه پیگیری کنید چون از این به بعد دانشگاه ها خودشون معرفی می کنن، اما الان مثل اینکه دوباره تغییر کرده، خلاصه گیج شدم)

3) اگه از دانشگاه باید پیگیری کنم، باید کجا برم؟ (چون اداره آموزش دانشکده چندبار که دست به سرم کرد)

4) با توجه شرایط من که بالا گفتم، اصلا شانسی دارم؟

خیلی خیلی ممنوم می شم اگه جواب بدین.
    سلام
    اول از معدل دوره کارشناسی تون نگفتید چون حتما باید معدل دوره کارشناسی 16 به بالا باشه. بیشتر بچه هایی که از این طرح برای سربازی استفاده می کنند از رشته های فنی مهندسی هستند و بیشتر اطلاعات شون توی اون رشته ها هست؛ پس حتما از بنیاد درباره وضعیت رشته تحصیلی تون در این طرح استعلام کنید و از اون مهم تر اینکه به افراد مشمول طرح در رشته شما معمولا چه پروژه تحقیقاتی و از چه سازمان هایی داده میشه؟
    معمولا کارمندهای دانشگاه درباره این طرح ها و مسائل اطلاعات خیلی کمی دارند. اگر گفتند دانشگاه به معاونت پژوهشی دانشگاه تون مراجعه کنید.
    درباره شرایطی که برای دوره ارشد در نظر گرفتند باید مقاله ای که میدید از موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد تون باشه و حتما در مجلات مورد تایید بنیاد چاپ شده باشه پس اول اعتبار اون مجلاتی که میخواید بهشون مقاله بدید رو از طرف بنیاد بررسی کنید که توی سایت شون زدن و دوم این موضوع رو بررسی کنید که آیا زمان چاپ و ارسال مقاله باید بعد از زمان تایید پروپزال ارشد باشه و یا اگر قبل از اون باشه هم ایرادی نداره؟ و اینکه آیا اسم استاد راهنما هم باید توی اون مقاله باشه یا نه؟ اگر اسم استاد راهنما توی مقاله درج بشه مشکلی ایجاد نمیکنه؟ چون حتما باید تاییدیه استاد راهنما و یکی از اعضای هیات علمی تون رو با درجه دانشیاری داشته باشید. این دو سوال آخری رو اگر نتیجه گرفتید به ما هم اعلام کنید.

Junior Member

من هم سال قبل برای استفاده از تسهیلات دانش آموختگان برتر اقدام کردم اما بعد از چند ماه رد صلاحیت شدم. هر چند که نفر اول رشته + معدل بالای 18+ 3 تا مقاله آی اس آی داشتم و طبق آیین نامه امتیازم بسیار بالا بود. من هم نمی دونم چه قانونیه ؟!
    شما ارشد بودید یا لیسانس؟ نویسنده چندم مقاله ها بودید؟ آیا مقالتون مرنبط با پایان نامه بود و در مورد معرفی نامه ها دستور العمل رو رعایت کردید؟
    لطفا توضیحات کامل بدید و همینطوری بقیه دوستان رو ناامید نکنید شاید اشتباه از طرف خودتون بوده

با سلام خدمت همه ی عزیزان
    سوال بنده این است که اگر در دانشگاه خارج از کشور درس بخوانیم باید رنکینگ کل آن رتبه ی خاصی داشته باشد یا اینکه جز دانشگاه خوب از نظر وزارت علوم باشد کافی است؟چون دانشگاه بنده در مقطع ارشد اکنون بین 550-600 جهان در رنکینگ Qs می باشد.البته در خود مهندسی 170 جهان است.

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)