صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 59

موضوع: بنیاد ملی نخبگان ایران

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : بنیاد ملی نخبگان ایران

من هم سال قبل برای استفاده از تسهیلات دانش آموختگان برتر اقدام کردم اما بعد از چند ماه رد صلاحیت شدم. هر چند که نفر اول رشته + معدل بالای 18+ 3 تا مقاله آی اس آی داشتم و طبق آیین نامه امتیازم بسیار بالا بود. من هم نمی دونم چه قانونیه ؟!
    It will comes into reality!!!

Junior Member

دوستان کسی می دونه شرایط بنیاد دانشجویان دانشگاه آزاد رو هم شامل میشه یا نه؟و کسی میدونه بنیاد توی مشهد دفتر داره یا نه؟

You can check this website,

http://bmn.ir/

نقل قول نوشته اصلی توسط s_8300 نمایش پست ها
    دوستان کسی می دونه شرایط بنیاد دانشجویان دانشگاه آزاد رو هم شامل میشه یا نه؟و کسی میدونه بنیاد توی مشهد دفتر داره یا نه؟
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

دوستان کسی اطلاع داره که چقدر طول می کشه تا مدارک ارسالی در سایت و سامانه ثریا تائید بشه؟
    الان یک ماه و نیم هست که مدارک رو ارسال کردم و هنوز نوشته منتظر تائید کارشناس.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    اینکه گفته شده معدل ارشد باید بالای 17 باشه با احتساب نمره سمینار و پایان نامه هست یا فقط سمینار یا هیچ کدوم ؟
    ممنون میشم جواب بدید دوستان

Junior Member

سلام.
    آیا دانشجویانی که در دانشگاههای خارج از کشور تحصیل میکنند هم میتوانند عضو بنیاد ملی نخبگان شوند به شرط اینکه شرایط مورد نیاز برای احراز نخبگی را داشته باشند
    و با انجام پروژه، خدمت سربازی را تمام کنند؟

Junior Member

سلام
    دانشجویان خارج از کشور نمی تونند تا وقتی خارج از کشور هستند از تسهیلات پروژه سربازی استفاده کنند. ولی فکر کنم بتونن عضو بنیاد شن. فقط باید یه سری مدرک تحویل بدید که نمی دونم احتیاج به حضور فیزیکی داره یا نه. بهترین کار اینه که از یه نفر بخواهید زنگ بزنه به دفتر بنیاد ملی نخبگان و جزئیات رو ازشون بپرسه

Junior Member

پیش فرض گرفتن گذرنامه هنگام انجام پروژه تحقیقاتی برای بنیاد نخبگان

سلام خدمت دوستان عزیز،
    یک سؤال متفاوت داشتم، من یک ماه است که پذیرفته بنیاد ملی نخبگان برای انجام پروژه تحقیقاتی به جای خدمت وظیفه شدم، در این حین از دانشگاه پلی‌تکنیک میلان نیز پذیرش گرفتم، اگر من یک ترم پذیرشم را Defer کنم، بعد از 10 ماه پروژه خدمت تحقیقاتی 15 روز مهلت خواهم داشت که تحصیلم رو در ترم بهار شروع کنم، می خواهم بدانم در این مدت امکان گرفتن گذرنامه برای من وجود دارد که مراحل مربوط به سفارت و ثبت نام در دانشگاه را انجام دهم که بعد از اتمام سربازی دیگر کار زیادی برای سفر نداشته باشم. از دوستان مطلع و Admin عزیز ممنون خواهم شد اگر راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه هنگام انجام پروژه تحقیقاتی برای بنیاد نخبگان

دوستان جواب خود را یافتم.
    من دقیقا شرایط خود را برای جناب سرهنگی که مسئول نخبه وظیفه ها در سازمان ملی نخبگان نیروهای مسلح بود توضیح دادم. ایشان با روی خوش جواب دادن مسئله ای نیست، یک معرفی نامه برای اداره گذرنامه برای من صادر می کنند، اما چون مدارکم هنوز در بنیاد نخبگان نیروهای مسلح کامل نشده بود فعلا نمی توانستند برای این موضوع اقدام کنند. ناقصی پرونده من مربوط به عدم فرستادن پروپزال اینجاب از سوی ارگان نظامی که برای آنها پروژه تحقیقاتی انجام می دهم، است. امیدوارم بعد از تکمیل پرونده خود در بنیاد نخبگان نیروهای مسلح بتوانم معرفی نامه برای گذرنامه بگیرم.

Junior Member

مقاله های من یک pubmed و 3 تا علمی پژوهشی فارسیه! علمی پژوهشی های فارسی رو بنیاد قبول می کنه؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)