صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 52

موضوع: مصاحبه حضوری

Junior Member

پیش فرض Some tips for how to secure an academic position in an On-Campus Interview

Hi I had done some phone interviews and also 2 on-campus interviews for PhD level studies within Europe Union and Switzerland. By that time I was looking about some stuff regarding how to secure the position on these events and how to show yourself confident. even very casual thing what to wear, what to ask? should I ask to pay for my ticket if yes when and how? how to act, and blah blah blah

any way I have found a PDF that helped me alo so I want to share it with you perhaps somebody else could use it as well
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Senior Member maryamf آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Some tips for how to secure an academic position in an On-Campus Interview

Thanks, the files are very good. would you and others please explain about your experiences on interviews?? It will be helpful too.

پیش فرض مصاحبه حضوری

سلام

با توجه به اینکه مصاحبه حضوری یه تفاوتهایی با مصاحبه تلفنی داره. می خواستم اگه هر کس تجربه ای داره، لطف کنه و اینجا در اختیار بقیه دوستان هم بگذاره.

در ضمن، در یه on-campus presentation and interviw به مدت دو هفته چه کارهایی انجام می شه؟ تو presentation در مورد چی باید حرف بزنیم؟ پایان نامه یا کارهای اونا؟ لازمه پروپوزالی آماده کنم؟ با توجه به اینکه تو مصاحبه تلفنی استاده خیلی علمی سئوال کرد بهتر نیست یکی دوتا از کتابایی که ازم سئوال کرد که خوندم یا نه شروع کنم به خوندن؟ 2 هفته خیلی زیاد نیست؟

ممنون

پیش فرض پاسخ : مصاحبه حضوری

به طور كلى از شما ميخوان در مورد research قبلیتون مثلا تز فوق یک presentation بديد
    بعد هم آزميشگاه رو بهتون نشون ميدن و شما را با همه آشنا مي كنن
    اونها مى پرسند... شما مى پرسيد...
    آخر کار همه چیز به خوبی و خوشی تموم میشه چون میگن بعدا نتیجه را میگیم

لطفا ميشه بگيد اين مصاحبه به چه منظور هست؟ در كل يه توضيح كلي بديد

ممنون
    اگر یک فلج مادرزاد قهرمان دو ماراتن نشود، مقصر خودش است. (سارتر)

نقل قول نوشته اصلی توسط harvardbmw
    به طور كلى از شما ميخوان در مورد research قبلیتون مثلا تز فوق یک presentation بديد
    بعد هم آزميشگاه رو بهتون نشون ميدن و شما را با همه آشنا مي كنن
    اونها مى پرسند... شما مى پرسيد...
    آخر کار همه چیز به خوبی و خوشی تموم میشه چون میگن بعدا نتیجه را میگیم
    چقدر احتمال داره رد شیم و اصولا چی کارکنم که پذیرشم قطعی شه. اصلا اینکه گفتم برم اونجا ارائه داشته باشم امیدوارکننده هست یا اونا پولشون از پارو بالا می ره و واسه خیلیا از این خرجا می کنن؟ در نتیجه من هم خیلی دل نبندم به اینجا؟ البته اینم بگم که استاده گفت به احتمال زیاد بهم پذیرش میده پس اگه نیمه خالی لیوان رو ببینیم یعنی کسای دیگه ای هم هستن.
    اگه تابستون برم شانسم کم می شه؟ با توجه به اینکه کسای دیگه ای هم تو ذهن این استاد هستن! چون هر چی زودتر برم از اونطرف اگه انشاا... جور شد باید سریعتر بگم میرم یا نه.
    راستی کی در مورد فاندش بپرسم قبل از رفتن یا بعدش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar287
    لطفا ميشه بگيد اين مصاحبه به چه منظور هست؟ در كل يه توضيح كلي بديد

ممنون
    فکر کنم برای آشنایی باشه و یه مرحله از application. برای اونا واسه اینکه بدونن ما در چه حدّیم. ولی من خودم دارم سوال می کنم. باید همون کارایی که harvardbmw گفته انجام بدیم.. وقتی جزئیات بیشتری فهمیدم اینجا در اختیارتون قرار می دم.

خب اگر استاده گفته ديگه نگرانى نداره كه
    هرچه زودتر هم بريد بهتره همين كه شما رو دوت كرده نشون ميده كه شما رو ميخواد
    بايد رويه presentation خيلى كار كنيد اونجا هم كه هستيد بايد روابط اجتماعی خوبى داشته باشيد و نشون بديد كه خيلى علاقمنديد توي اون گروه كار كنيد (البته اگر واقعا اينجوريه) در مورد پول هم وقتى رفتيد صحبت كنيد

ســــلام جناب harvardbmw عزیز،
    خیلی ممنونم از راهنماییتون امیدوارم کاراش سریع پیش بره. ولی ویزارو نمیشه کاریش کرد

یکی از دوستانم میگفتن دو جور مصاحبه داریم، یکی اینکه جزئی از program تو دانشگاهه و تو این مورد معمولا یه قسمت از هزینه ها به عهده خودمونه. نوع دوم هم اینه که مستقیم داریم از خود استاد پذیرش می گیریم که در این حالت معمولا استاد خرجمون رو کامل می ده! ضمنا معمولا این مصاحبه ها 3-4 روزه هستن.

سلام
    من این ایمیل رو دریافت کردم:
    After careful evaluation of all qualified applications I am pleased to inform you that the Faculty is very interested in getting to know you.

You are invited to a group recruitment on September 11-12, 2008, which will start on Thursday morning and finishes on Friday evening.

The recruitment will consist of an introduction to and of individual interviews with the Faculty Members. In addition, we expect you to prepare a brief presentation, which should not last more than 5 min.
    Reasonable travel expenses (second class plane or train fare) to Jena will be reimbursed. Accommodation and meals will be provided during the days of the recruitment.

Please send us an email as soon as possible stating whether or not you will be attending the group recruitment.

If you have any questions, please don’t hesitate to contact us. In the next days you will receive an invitation letter by regular mail, which you should use to apply for visa purposes.

دوباره بهشون ایمیل زدم که مفهوم این لیمیل اینه که شما منو پذیرفتین یا نه
    جواب دادن پذیرش بستگی به اون جلسه presentation داره
    شما هم همین شرایط رو داشتین؟

بله دقیقا.

خیلی رو presentation تمرکز کنید. presentation من حدودا 20 دقیقه طول کشید و بعدش استادا و دانشجوها ازم سوال کردند. شانسی که داشتم این بود که powerpoint دفاعم انگلیسی بودند در نتیجه خیلی کارم راحت شد.

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)