صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 52

موضوع: مصاحبه حضوری

پیش فرض پاسخ : مصاحبه حضوری

واقعا یعنی اینقدر اینPresentation مهمه؟
    پس چرا به من گفتن 5 دقیقه؟
    از شما از پایان نامه تون پرسیدن؟ یه جور فرمت دفاع کردن از پایان نامه رو داشت؟
    می تونم بپرسم شما کدوم کشور رفتین( البته اگه فضولی نباشه)
    مرسی

Senior Member maryamf آواتار ها

برای من که خیلی مهم بود چون مقاله نداشتم و مبنای قضاوتشون سوالاتی بود که ازم میپرسیدند.

بعد از ارائه از پایان نامه پرسیدن. ولی بعدا هم یه مصاحبه داشتم که اونجا از همه چی پرسیدن. هلند

من 3 تاخلاصه کنگره خارجی و 2 تا داخلی و 5 مقاله که همه در حال داوری هستن دارم
    من به راهنمایی بیشتر شما نیاز دارم
    می شه در مورد presentation تون بیشتر برام توضیح بدین
    چند تا اسلاید درست کردین؟ همون فرمت پایان نامه یعنی مقدمه مواد و روشها .... رو رعایت کردین
    در مورد خودتون و علایقتون تو همون powerpoint توضیح دادین یا verbal؟
    powerpoint من فارسیه میشه

راستی رشته من مکانیکه
    می شه رشته شما رو بپرسم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Rabin
    من 3 تاخلاصه کنگره خارجی و 2 تا داخلی و 5 مقاله که همه در حال داوری هستن دارم
    من به راهنمایی بیشتر شما نیاز دارم
    می شه در مورد presentation تون بیشتر برام توضیح بدین
    چند تا اسلاید درست کردین؟ همون فرمت پایان نامه یعنی مقدمه مواد و روشها .... رو رعایت کردین
    در مورد خودتون و علایقتون تو همون powerpoint توضیح دادین یا verbal؟
    powerpoint من فارسیه میشه
    برای ارائه: اسلایدهام همان اسلایدهای دفاعم بود در نتیجه همان فرمت رو داشت(مقدمه مواد و روشهاو ...). فقط همان رو ارائه دادم و در مورد علایقم تو مصاحبه صحبت کردیم. خوب معلومه که ppt باید انگلیسی باشه! آخه مگه اونا فارسی می فهمند؟! تعداد اسلاید بستگی به این داره که رو هر اسلاید چقدر بخواین صحبت کنین و چقدر نتیجه و منحنی و تصویر داشته باشین. و همچنین چقدر بنویسین. برای من به نظرم حدود 40 تا بود. 3-4 تا مقدمه 1 پیشنهادات بقیه هم روشها نتایج و بحث.

من اول ارائه خودم رو معرفی کردم و گفتم از کدوم دانشگاه و کشور هستم و تو ارائه قراره در مورد چی صحبت کنم.

Junior Member

سلام دوستان
    چند روز پیش یک ایمیل برای یکی از استادا تو هلند واسه pen position دکتری فرستادم. گفت زنگ می زنم باهات مصاحبه می کنم. 3 نفر باهام مصاحبه کردن. فرداش یه ایمیل اومد که برای مصاحبه حضوری 20 روز دیگه با هزینه ما بیا اینجا. حالا سوالم اینه:
    1) کسی همچین تجربه ای داشته و اگر داشته به نظرتون چند درصد کار انجام شده.
    2) با توجه به اینکه امکان دادن ویزا واسه 20 روز دیگه نیست و اقلا دو و نیم ماه طول میکشه چی جوابشونو بدم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام...فکر نمی کنم گرفتن ویزای هلند اینقدر طول بکشه...البته می تونید زنگ بزنید از سفارت هلند بپرسید و موردتون رو هم توضیح بدید...البته می تونید از دانشگاه بخواهید که یه فکس به سفارت بزنه و توضیح بده که شما 20 روز دیگه باید اونجا باشید...بالاخره یه راهی باید باشه...فرصت خوبیه ازدست ندید...
    Keep calm...Time will solve any problem

شما اگه بتونین یه وقت برای همین دو سه روز آینده از سفارت بگیرین، احتمال اینکه بهتون تا اون موقع ویزا بدن هست. ولی باید دعوتنامه ای داشته باشین که توش گفته باشه خرج شما رو تو اونجا متقبل می شوند. اگر ویزای شنگن تو پاستون باشه 10 روزه یا حداکثر 14 روزه ویزاتون باید آماده بشه. اگر استادتون یه جوری تماس بگیره و بخواد که کارتون تسریع بشه، ممکنه کاری براتون بکنند. زمانی که من می خواستم برای مصاحبه برم خیلی دیر بهم وقت برای ویزا دادن، بعد که باهاشون برخورد داشتم حس کردم میشد باهاشون چونه زد و جلوتر انداخت.

اگر هم دیر بهتون وقت سفارت دادن همونو بگیرین و با استاده تماس بگیرین و بهش اوضاع رو بگین و بخواین بهتون فرصت بیشتری بده. ممکنه استاده منصرف بشه و به همون مصاحبه تلفنی اکتفا کنه ولی برای اینکه قبولیتون رو تضمین کنین بهتره برای مصاحبه برین. احتمالا استاده فکر می کرده شما 20 روزه ویزاتون میاد.

ازشون بخواین دعوتنامه رو براتون اسکن کنند و حتما بفرستند.

چون قرار بود مصاحبه حضوری باشه اما نشد! اینجا مطرح کردم( شرمنده)

Since you will not be able to physically participate in the recruitment next week the IMPRS Faculty would like to conduct a phone interview with you.
    Could you be available for such an interview with 2 Faculty Members on Friday, September 12?
    Please send us in advance your power point presentation (equivalent to a 5 min.talk) which you will be able to go through with the faculty members during the phone interview.
    طبق این مطلب که گفتن به نظر شما سئوالهاشون بیشتر از پایان نامه من هست؟
    می شه کمکم کنین وقت ندارم
    مرسی

Senior Member

آره دیگه. از همونی که گفته power point درست کن می پرسن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)