صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 52

موضوع: مصاحبه حضوری

Senior Member maryamf آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مصاحبه حضوری

زودتر ازشون سوال کن چون چکیده کردن مطلبی که میخوای بگی تو 5 دقیقه، یه کم خوش فکری می خواد و باید وقت بگذاری تا حسابی بتونی خودتو مطرح کنی. چون ممکنه تو 5 دقیقه فقط اهم مطالب رو بتونی بگی یکسری powerpoint تکمیلی هم در انتهای اصل مطلبت داشته باشی بد نیست تا بتونی در صورتی که سوالی پرسیدند ازشون بخوای برند سراغ اون اسلاید مورد نظر و روی اون توضیح بدی.
    ضمنا اسلایدهات رو چند روز زودتر بفرست و نگذار روز آخر که در اثر یه اتفاق غیر مترقبه به مشکل بربخوری.
    اگه کامپیوترت UPS نداره، ساعتهای قطعی برق هم یادت نره و حتما یه پرینت یدکی هم از اسلایدهات داشته باش که در صورت قطعی بی برنامه برق شوک نشی.

Junior Member

Dear Rabin
    just be cool and try to present this power point for yourself several time in English... .they just wana test your English proficiency and a bit about your academic background... Every thing would be fine.

best wishes 4 you

سلام
    مرسی از راهنمایی هاتون
    من ازشون درباره این presentation پرسیدم این جواب رو دادن
    You should tell the faculty about your scientific background, so that they can make an informed decision about your suitability for an our fellowship. We recommend presenting the hypothesis of your research work, how you solved it and your motivation/research interests regarding to our program
    حالا به نظر شما
    من این پاورپوینت رو
    ابتدا با یک اسلاید درباره معرفی خودم
    و 2 اسلاید رو درمورد پایان نامه که چرا اینو انتخاب کردم و چه کارهایی کردم و نتایج البته خیلی خلاصه!
    1 اسلاید درباره مقاله هام
    1 اسلاید که چرا اون برنامه رو انتخاب کردم
    نظرتون چیه
    کمکم کنین مثل همیشه
    مرسی

Senior Member maryamf آواتار ها

دوستان با تجربه تر خصوصا در مورد مصاحبه های تلفنی با presentation نظر بدن بهتره، مثلا من از بین دوستانی که تو فروم می شناسم بهتون پیشنهاد می کنم پستهای آقای sysbiosys رو در این زمینه بخونین و اگر سوالی داشتین بپرسین.
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,6353.0.html

ولی فکر کنم اگر در مورد کار فوقتون بیشتر توضیح بدین بهتر باشه.

سلام
    من فردا مصاحبه حضوری(چون من نرفتم) به صورت تلفنی دارم :-X
    با دو تا پروفسور!
    یه سئوال دارم
    یکی از موضوعات مورد علاقه یکی از این دو استاد که میخواد الان روش کار کنه! من توی لیسانس تا حد البته خیلی کم( به دلیل نبود امکانات) روی آن کار کردم بعد اساتید محترم به من خندیدن و گفتن اصلا امکان نداره به نتیجه برسه و نذاشتن انجام بدم! حالا این پروفسور این موضوع به ذهنش رسده و می خواد منو سر همین تحقیق بگیره! به نظرتون فردا این مسئله رو بهش بگم؟

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Rabin
    سلام
    من فردا مصاحبه حضوری(چون من نرفتم) به صورت تلفنی دارم :-X
    با دو تا پروفسور!
    یه سئوال دارم
    یکی از موضوعات مورد علاقه یکی از این دو استاد که میخواد الان روش کار کنه! من توی لیسانس تا حد البته خیلی کم( به دلیل نبود امکانات) روی آن کار کردم بعد اساتید محترم به من خندیدن و گفتن اصلا امکان نداره به نتیجه برسه و نذاشتن انجام بدم! حالا این پروفسور این موضوع به ذهنش رسده و می خواد منو سر همین تحقیق بگیره! به نظرتون فردا این مسئله رو بهش بگم؟
    کدوم موضوع رو؟ اینکه یه کم روش کار کردی یا اینکه استادا بهت خندیدن؟

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

با توجه به این که هن.ز نفهمیدم منظورت مطرح کردن کدوم موضوع با استاد بود، به نظر من بهش بگو من به این موضوع خیلی علاقه داشتم و دنبالش هم رفتم ولی به دلیل کمبود امکانات و استقبال نکردن استادم از موضوع مجبور شدم به طور مقطعی این موضوع رو کنار بذارم. ولی این موضوع همیشه تو ذهن من بود و هر وقت که فرصتی و امکاناتش مهیا می شد قرار بود بهش بپردازم. حالا هم برای همین اومدم سراغ شما که این فرصت را برای خودم فراهم کرده باشم.

Junior Member

نمي دونم كه اينجا جاي خوبيه براي طرح كردن اين سوال يا نه؟ من براي هفته ديگه يك مباحثه حضوري دارم. اون رو نمي دونم چي كار كنم.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

1- wear very neat
    2- have self-confidence
    2- in your positives , exaggerate but dont tell lie
    4- behave so that it is your right to be admitted
    5- smile
    6- Pull conversation somewhere you know about it a lot and have more profession
    7- Have some keywords in Advance in your mind to impress them

YOURS

Junior Member

سلام.من برای داروسازی دانشگاه دوبی apply کردو.امروز زنگ زدم گفتن باید برم همونجا برای مصاحبه حضوری با admission .
    میخواستم بدونم تو مصاحبه چه چیزایی رو میپرسن معمولا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)