صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: رشته آشپزی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته آشپزی

سلام .
    من لیسانس عمرانم .میخوام آشپزی بخونم.
    میخواستم بدونم کشور سوئد هم این رشته رو تو دانشگاهاش تدریس میکنه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط haniehh نمایش پست ها
    سلام من دیپلم کاردانش رشته قنادی و اشپزی رو دارم و و در حال حاضر در رشته کاردانی حرفه ای اشپزی در دانشگاه علمی وکاربردی به صورت پودمانی تحصیل می کنم اما متاسفانه این رشته در این جا فقط تا سطح فوق دیپلم در دانشگاه ها هست و من مایل به ادامه تحصیل در خارج از کشور هستم
    خواستم ببینم این جا کسی دانشگاه های اشپزی که شهریه کم تر یا رایگان باشن رو در خارج از کشور می تونه به من معرفی کنه
    سلام. شما کدوم شهر مشغول به تحصیل هستید؟؟؟
    من در ساری تحصیل میکنم. در اینجا تا مقطع ارشد رو هم دارن و میدن.

Junior Member

با سلام. من میخواستم ببینم آیا دانشگاههی هست که بتونم آزمون بدم و بورس بشم؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام،من در مشهد به مدت ۷سال که کافی منی و اشپزی میکنم،الن دارم زبان ایتالیایی میخونم،میخوام برای ادامه تحصیل در رشته ی اشپزی در شهر تورین ایتالیا درس بخونم،ولی دانشگاهی که این رشته درش تدریس بشه پیدا نکردم،فقطcorseبود.میخوام بدونم که دانشگاهی هست که بتونم این رشترو در این کشور وشهری که خدمتتون گفتم پیدا کنم؟
    و اینکه بد از دادن امتحان زبان ایتالیایی تو مدرسه ایتالیایی متونم به دانشگاه برای این رشته برم؟

سلام دوستان،من خيلي به رشته هتلداري و آشپزي علاقه دارم،من فوق ليسانس صنايع خوندم اما الان كه دارم ميام كانادا خيلي دوست دارم هتلداري يا اشپزي بخونم؟كسي از دوستان هست اطلاعي داشته باشه ايا بعد فارغ التحصيلي جذب كار ميشم يا نه؟و اينكه كدوم دانشگاه و شهر بيشتر براي آشپزي خوبه?من حدودا پنج ماه ديگه مهاجرت ميكنم ،خيلي از لطفتون

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)