صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: رشته آشپزی

Junior Member sama آواتار ها

پیش فرض رشته آشپزی

من دیپلم تجربی دارم , به نظر شما میتونم برای رشته ی آشپزی در دانشگاه های خارج از کشور اقدام کنم ؟

پیش فرض پاسخ : رشته آشپزی

خدمتتون عرض کنم رشته شما اسمش می شودCulinary Arts.
    و در Hotel School ها یاCulinary Arts SCHOOL ها تدریس می شود.3 تا عامل بستگی دارد.زبان و پول و شرکت کنندگان.

بدون شک باید مدرک زبان داشته باشید و نمره حداقل موسسه را کسب کرده باشید.بعد بتوانید شهریه را بدهید که متغیر است از 5000EURO تا 20000 تا.بستگی به موسسه وکشور دارد.سوم معمولا این جور موسسات مصاحبه دارند نه بر اساس تجربه ی افراد صرفا برای گزینش و اگر تجربه و

علاقه داشته باشید که امتاز محسوب می شود.بعضی موسسات هم مصاحبه ندارند.ولی اگر در یک موسسه اسم و رسم دار قبول شوید و فارغ تحصیل شود بازار کار خوبی دارد.

Junior Member sama آواتار ها

موسسه یا دانشگاه !؟ من فکر میکردم که این رشته به صورت آکادمیک تدریس میشه.
    این شهریه برای یه ترمه؟
    منظور از تجربه, سابقه ی کاری در مکان بخصوصی است؟ چه جوری و در چه موسسه ای در ایران میتونم که این تجربه رو بدست بیارم که مطمئن باشم که در مصاحبه ی اونجا قبول میشم . لطفا بیشتر راهنمایی کنید.
    موسساتی که درکشور های امریکا ,هلند ,انگلستان,سوئیس,...که قبلا فرمودید همه اسم و رسم دارند یا نه ؟ از کجا میتونم اینو بفهمم؟ 2تا از 3تا لینکی که قبلا گذاشتید رو نمیشه استفاده کرد .
    با تشکر

به نظر من شما سایت هایی را که گداشتم برید بخونید یکسری سوالاتتان حل میشود.
    ببینید رشته آشپزی اگه اشتباه نکنم فقط در مدارس عالی آشپزی تدریس می شود. ولی از اعتبار آنها کم نمی شود.من منظور ار آکادمیک را نفهمیدم ولی این موسسات پایان دوره به شما دیپلم میدهند و یکسری از انها دوره لیسانس و فوق لیسانس دارندو صد البته معتبر هستند.
    این شهریه معمولا برای یکسله که هزینه خورد و خوراک را در بر نمی گیره.تجربه یعنی تجربه !!!!!!! کار پاره وقت و دوره دیدن و کلاس اموزشی معتبر مثلا سازمان فنی حرفه ای.بله همه ی آن موسسات اسم و رسم دارند.شما بر اساس چند چیز می توانید شهرت آنجا را تخمین بزنید.
    مثل رده بندی های جهانی
    http://www.lesroches.edu/les_roches_...chools-ranking

ارتباط با صنعت.مثلا موسسه میزنه ما با Hilton Intercontinantal Radison sas Hyaat در ارتباطیم خوب این اعتبار این موسسه را نشان میدهد.و قسمت فارغ تحصیل ها که نشان میده در کجا اشتقال پیدا کردند.آن 2 لینک هم ف ی ل ت ر است.youtube

من راستش در مورد مصاحبه اطلا عاتم زیاد نیست ولی معمولا مصاحبه ها 2 بخش است. عمومی و تخصصی.مثال چه کاره اید علایقتان چیست چیا بلدید کار های اجتماعی کردید و... .تخصصی در مورد این کار چه بلدید و... . البته این نظر من بود و ذکر کردم که نمی دانم.

ولی بدانید در دوره لیسانس فکر نکنم بگویند ژیگو در چند درجه پخته می شود یا 100 گرمش چند کالری دارد و از این قبیل سوالات که طرف هنگ کند چون طرف آمده که تازه آموزش ببیند.شاید هم اینطوری نباشد و من اشتباه کنم.

راستی اگر در هتلداری تحصیل کنید هم می توانید آشپز شوید!!!

این هم بدردتان می خورد. http://www.hotel-school-finder.com/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    DANESHGAHE OLOM VA TAHGHIGHAT

سلام من فوق لیسانس مهندسی کشاورزی- علوم و صنایع غذایی هستم.
    برای دکتری کجا بهتره برم؟
    درس خواندن در دانشگاههای درجه دوم آن جا از نظر وزارت علوم،بعد اگر برگردیم چه مشکلی داره؟

یک سوال دیگر این که من قبل از هر چیز دارم آماده می کنم خودم را برای IELTS درسته این طوری؟ اما نمی دونم کجا؟ استرالیا و نیوزلند شاید انتخاب اولم باشه.

آیا جایی هست که بتوانم مدرک "سر آشپزی" ، "تخصص در بستنی" رو بگیرم؟ کدوم کشور زمینه بهتری توی این کار داره؟ چه طوری باید اقدام کرد؟
    ویرایش توسط فراز : September 18th, 2010 در ساعت 10:15 AM

سلام.
    ابتدا موضوع رشته هتلداری را بخوانید.سوالتان کمتر می شود.
    هر جایی رشته آشپزی داره ولی کلان فرانسه ایتالیا انگلیس و آمریکا جاهای خوبیه.
    شما یا تحصیل منجر به مدرک باید بخوانید مثل لیسانس یا فوق و یا اینکه دوره ببینید و در آخر گواهی دوره بگیرید.
    با خود دانشگاه تماس بگیرید.HOTEL SCHOOL ها یا Culinary arts school

Member
    رشته و دانشگاه
    Florida International University

سلام دوستان

من تافل 527 دارم و لیسانس زبان دارم و ترم آخر فوق لیسانسم هستم. می خواستم ببینم شما میدونید اگه از دانشگا های آمریکا که برای bachelor's degree تافل 500 بالا میخوان تو رشته هتلداری پذیرش بگیرم واسه ویزا ممکنه reject بشم بخاطر تافلم؟ چقدر شانس دارم تو مقطع لیسانس پذیرش بگیرم ؟

مرسی

Junior Member

سلام من میخواستم در ایتالیا در مقطع لیسانس آشپزی بخونم.کسی میتونه کمکم کنه؟
    لینک سایت دانشگاه یا هر چیز دیگه
    ممنوون

Junior Member

سلام من دیپلم کاردانش رشته قنادی و اشپزی رو دارم و و در حال حاضر در رشته کاردانی حرفه ای اشپزی در دانشگاه علمی وکاربردی به صورت پودمانی تحصیل می کنم اما متاسفانه این رشته در این جا فقط تا سطح فوق دیپلم در دانشگاه ها هست و من مایل به ادامه تحصیل در خارج از کشور هستم
    خواستم ببینم این جا کسی دانشگاه های اشپزی که شهریه کم تر یا رایگان باشن رو در خارج از کشور می تونه به من معرفی کنه

Junior Member

این جوابتون کاملا تناقض با شرایطه به من گفتن اصلا واسه رشته آشپزی اقامت نمیدن فقط واسه مدیریت هتلداری میتونید اقدام کنید اونم با شرایط،

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)