صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: اهمیت آب وهوا در انتخاب دانشگاه !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اهمیت آب وهوا در انتخاب دانشگاه !

واقعا مهمه چون هر چقدرم ادم بگه عادت میکنه بازم نمیشه.

Junior Member

در نهایت برای یه تغییر به این بزرگی باید از یکسری چیزها چشم بپوشونیم به یکسری چیزهای دیگه فکر کنیم.ولی خیلی جالبه که من همین امروز داشتم به آب و هوا فکر میکردم که حداقل جایی باشه بشه تحمل کرد من چون خودم سرماییم باید جایی برم که بتونم تاب بیارم.

ApplyAbroad Senior Veteran

درود

عزیزان کل هم بسته به دیدگاه های هر شخص برای آیندش ... داره از دیدگاه من تحصیل ، شغل ، محیط و عوامل زیاد دیگه همشون جزیی از زندگی هستن نه همه زندگی و در کنار هم تکمیل میشن

این مورد در چند گزینه بررسی می تون بشه :

1 . آکادمیک : سطح علمی و صنعتی دانشگاه
    2 . محیط : سطح کیفی و کمی زندگی در محیط ( حالا دانشگاه یا خارج آن )

هیچ گاه نمیشه گفت هر دو گزینه رو تلفیقی بررسی کنیم باید برای هر گزینه ایده آل ترین شرایط ممکن پیش آمده و یا پیش آورده رو انتخاب کنیم که کاملا بسته به روحیات هر شخص و تاب و تحمل آن متفاوت هست مثلا به عنوان نمونه من نسبت به هوای سرد ناسازگار هستم سریعا تاثیر می گیرم تا گرما اما با این وجود سه چهارم عمرم رو هم در جنوب و شمال غرب کشور گذروندم !!! خوب به هر حال انسان می خواد مدتی رو حالا بسته به دوره تحصیلش در اونجا بگذرونه نادید گرفتن شرایط محیطی اعم از آب و هوا و غیره اصلا منطقی نیست اما هر کس با توجه به سلایق شخصی یه مواردی رو برای خودش پررنگ تر می بینه یه مواردی رو رنگی یه مواردی رو کم رنگ و و و ... . بحث رو اینجوری پیش ببیریم جلو که به نظر دوستان و عزیزان شهر هایی که از آب و هوای متعادلی برخوردارن چه شهر هایی هستند و با چه آب و هوایی ؟

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member

با سلام
    به نظر من اب و هوا فاكتور مهمي است ولي اگر تو کشوری اپلای شدیم که آب و هواشو دوست نداشته باشیم بايد صبر پيشه كنيم ولي بازهم من به نظر من دانشگاهي كه در ان قراره تحصيل كنيم فاكتور بسيار بسيار مهم تري است .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)