صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 75

موضوع: بحث پیرامون اپراتور های تلفن همراه در انگلستان

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

پیش فرض پاسخ : زندگی در انگلستان، فرهنگ و جامعه

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    دوستان اکثر نظرایی که خوندم برا بهترین اپراتور اکثرا مال دو سه سال پیش بودن. الان با توجه به اینکه اکثرا با گوشی راحت میتونیم با اسکایپ و وایبر حرف بزنیم به نظرتون بهترین اپراتور تلفن چی هست که هم اینترنت خوبی داشته باشه هم خدمات دهی تلفنش خوب باشه؟
    آخرین نظری که دادند فک رکنم آقا هومن گفتند VECTONE خوبه. هنوزم همین نظرو دارید؟
    و اینکه نحوه خرید این سیم کارتها چطوره؟
    قراردادهاشون چند مدله و کدوم بهتره؟
    در مورد vectone که فرمودید، من اضافه کنم که حقیقتن من از آنتن دهی و سرعت اینترنتش راضی نیستم. یعنی در واقع اینترنتش در حد اینترنت همراه اول ایران هست. ولی نکته ای که باعث میشه، شما یک خط اعتباری (pas as you go) از vectone بگیرید اینه که هزینه تماسش با ایران فوق العاده ارزونه. تماس با خط ثابت دقیقه ای 1 پنس، موبایل 5 پ و اس ام اس 12 پ . که خوب واقعن ارزون و کار راه بندازه. این سیم کارت رو میشه از توی خود سایت vectone بدوون هزینه سفارش داد که 2-3 روزه به آدرستون پست میشه. واسه تماس های داخل انگلیس و اینترنت هم همونجور که دوستان فرمودند، شبکه three به نظر من با توجه به قیمت کیفیت خوبی میده. پلن های یک ساله اش مقرون به صرفه است. اگه که دو تا گوشی و یا یک گوشی دو سیمکاره داشته باشید : پیشنهاد من استفاده از vectone + three هست.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475 نمایش پست ها
    در مورد vectone که فرمودید، من اضافه کنم که حقیقتن من از آنتن دهی و سرعت اینترنتش راضی نیستم. یعنی در واقع اینترنتش در حد اینترنت همراه اول ایران هست. ولی نکته ای که باعث میشه، شما یک خط اعتباری (pas as you go) از vectone بگیرید اینه که هزینه تماسش با ایران فوق العاده ارزونه. تماس با خط ثابت دقیقه ای 1 پنس، موبایل 5 پ و اس ام اس 12 پ . که خوب واقعن ارزون و کار راه بندازه. این سیم کارت رو میشه از توی خود سایت vectone بدوون هزینه سفارش داد که 2-3 روزه به آدرستون پست میشه. واسه تماس های داخل انگلیس و اینترنت هم همونجور که دوستان فرمودند، شبکه three به نظر من با توجه به قیمت کیفیت خوبی میده. پلن های یک ساله اش مقرون به صرفه است. اگه که دو تا گوشی و یا یک گوشی دو سیمکاره داشته باشید : پیشنهاد من استفاده از vectone + three هست.
    آره اینکاری که علیرضا جان میگه خوبه اما من یه کار دیگه کردم که به صرفه تره. یه قرارداد 8 پوندی با Orange دارم که زیر پوشش EE هست و بهترین آنتن و اینترنت رو داره. 500 دقیقه مکالمه رایگان داره در ماه ولی اینترنتش کمه، 100 مگ بیشتر نیست اما من معمولا همین 100 مگ هم آخرش 20-30 مگ باقی میمونه چون همه جا وای فای هست و میشه استفاده کرد.
    در کنار این برای تماس با ایران مدتی از lycamobile استفاده میکردم و بعد از یه مدت اشتراک اسکایپ رو گرفتم. برای 60 دقیقه تماس با ایران شما 2.17 پوند در ماه میپردازید. 120 و 400 دقیقه هم داره که حدود 5 و 11 پوند درمیاد. به شما یک شماره داخلی انگلیس هم میده برای زمانی که به اینترنت دسترسی نداشتید. مثل 020 توی ایران. با این شماره تماس میگیرید و شماره مقصد رو وارد میکنید و از اون اشتراکتون کم میکنه
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

Junior Member ARG2014 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون اپراتور های تلفن همراه در انگلستان

برای تماس از اسکاتلند به آمریکا کدوم اپراتور رو پیشنهاد میکنید؟

خب این که یه وکتون جدا بخری فقط برای تماس های ایران خیلی عالیه، چون با این هزینه هایی که شما میگی واقعا می ارزه. ولی یه چیزی. من یه گوشی اضافه فسیل داریم: نوکیا 3310. به نظرتون این گوشی رو اصلا سیستم مخابرات انگلیس میشناسه که یه وکتون بخوام بندازم توش؟ )

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    آره اینکاری که علیرضا جان میگه خوبه اما من یه کار دیگه کردم که به صرفه تره. یه قرارداد 8 پوندی با Orange دارم که زیر پوشش EE هست و بهترین آنتن و اینترنت رو داره. 500 دقیقه مکالمه رایگان داره در ماه ولی اینترنتش کمه، 100 مگ بیشتر نیست اما من معمولا همین 100 مگ هم آخرش 20-30 مگ باقی میمونه چون همه جا وای فای هست و میشه استفاده کرد.
    در کنار این برای تماس با ایران مدتی از lycamobile استفاده میکردم و بعد از یه مدت اشتراک اسکایپ رو گرفتم. برای 60 دقیقه تماس با ایران شما 2.17 پوند در ماه میپردازید. 120 و 400 دقیقه هم داره که حدود 5 و 11 پوند درمیاد. به شما یک شماره داخلی انگلیس هم میده برای زمانی که به اینترنت دسترسی نداشتید. مثل 020 توی ایران. با این شماره تماس میگیرید و شماره مقصد رو وارد میکنید و از اون اشتراکتون کم میکنه
    من یکم سوال برام پیش اومد، شایدم یکم خنگ بازی باشه. این که میگی همه جا وای فای هست، خب تو خونه خوابگاه دانشگاه که هست. ولی تو راه و خیابونو اینا که نیس که (یا من اشتباه میکنم)!!!!! مگه نه؟
    دوم اینکه تماس گرفتن با اشتراک اسکایپ چقدر از اینترنتت کم میکنه؟ اون 100 مگ اینترنت اورنج جواب گوی چقدر تماستون هست؟

Senior Member km7 آواتار ها

من یکم سوال برام پیش اومد، شایدم یکم خنگ بازی باشه. این که میگی همه جا وای فای هست، خب تو خونه خوابگاه دانشگاه که هست. ولی تو راه و خیابونو اینا که نیس که (یا من اشتباه میکنم)!!!!! مگه نه؟
    دوم اینکه تماس گرفتن با اشتراک اسکایپ چقدر از اینترنتت کم میکنه؟ اون 100 مگ اینترنت اورنج جواب گوی چقدر تماستون هست؟
    تو خیابون و راه وای فای نیست اما عرض کردم شما نیازی به استفاده از اینترنت برای استفاده از سرویس اسکایپ ندارید. زمانی که دسترسی به اینترنت نداشته باشید، خود اسکایپ یه شماره به شما میده به اسم skype to go که شما با موبایلتون به اون زنگ میزنید، بعد میگه شماره مقصد رو وارد کنید. وارد میکنید و از مقدار دقیقه های تماستون کم میشه. اصطلاحا از minutes شما. روی این پلنی که من دارم 500 دقیقه مکالمه هست. بنابراین شما توی خیابون که اینترنت ندارید هم میتونید از این سرویس اسکایپ برای تماس با ایران استفاده کنید. اونورم شماره خودتون میفته. یعنی مثلا شماره اورنج یا هر سرویس دیگه ای که داشته باشید.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

خب این که یه وکتون جدا بخری فقط برای تماس های ایران خیلی عالیه، چون با این هزینه هایی که شما میگی واقعا می ارزه. ولی یه چیزی. من یه گوشی اضافه فسیل داریم: نوکیا 3310. به نظرتون این گوشی رو اصلا سیستم مخابرات انگلیس میشناسه که یه وکتون بخوام بندازم توش؟ )
    آره بابا. اینجا هم خیلی خبر خاصی نیست. گوشی های درب و داغون ایران رو خیلی دیدم دست ملت. من خودم هم یه گوشی مال 7-8 سال پیش داشتم و آوردم اینجا جواب میده. حالا 3310 دیگه خیلی کوشکوبه! ولی اگه یه گوشی سبک ارزون داری، بیاری بد نیست، کار راه بندازه.
    سایت وکتون
    کلن من پیشنهاد می کنم اگه کسی میخواد گوشی جدید بخره، از همون ایران بخره، مقرون به صرفه تره. اینجا مالیات زیاد میخوره و هزار تا فیلم سرت در میارن تا یه چیز رو بهت بفروشن.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.

Junior Member ARG2014 آواتار ها

آره بابا. اینجا هم خیلی خبر خاصی نیست. گوشی های درب و داغون ایران رو خیلی دیدم دست ملت. من خودم هم یه گوشی مال 7-8 سال پیش داشتم و آوردم اینجا جواب میده. حالا 3310 دیگه خیلی کوشکوبه! ولی اگه یه گوشی سبک ارزون داری، بیاری بد نیست، کار راه بندازه.
    سایت وکتون
    کلن من پیشنهاد می کنم اگه کسی میخواد گوشی جدید بخره، از همون ایران بخره، مقرون به صرفه تره. اینجا مالیات زیاد میخوره و هزار تا فیلم سرت در میارن تا یه چیز رو بهت بفروشن.

ما یه زوجیم میخوایم دو تا گوشی بخریم(گوشیهای ایرانمون در حد ۱۱۰۰ امکانات داره ) ما اونجا میخوایم با همدیگه تماس داشته باشیم به اضافه اینکه هم باید با آمریکا و هم با ایران تماس داشته باشیم.سرویس اینترنت تلفن همراه هم خیلی اهمیت نداره چون برای خونه باید اینترنت خوب داشته باشیم.حالا پیشنهاد شما برای اینکه هزینه هامون کمتر بشه چیه؟اگه گوشی رو قرادادی با یه اپراتور بگیریم ارزونتر در میاد یا اینکه ایران گوشی بخریم؟

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

نقل قول نوشته اصلی توسط ARG2014 نمایش پست ها
    ما یه زوجیم میخوایم دو تا گوشی بخریم(گوشیهای ایرانمون در حد ۱۱۰۰ امکانات داره ) ما اونجا میخوایم با همدیگه تماس داشته باشیم به اضافه اینکه هم باید با آمریکا و هم با ایران تماس داشته باشیم.سرویس اینترنت تلفن همراه هم خیلی اهمیت نداره چون برای خونه باید اینترنت خوب داشته باشیم.حالا پیشنهاد شما برای اینکه هزینه هامون کمتر بشه چیه؟اگه گوشی رو قرادادی با یه اپراتور بگیریم ارزونتر در میاد یا اینکه ایران گوشی بخریم؟
    من تحربه خودم رو میگم.
    من هم دقیقا دنبال این بودم که قراردادی یه گوشی توپ بگیرم. ماهی 30-40 پوند پول گوشی و خط زو بدم و پول رو هم یه جا نمیدم و می تونم یه جای واحب تر هزینه کنم. ولی چیزی که هست چون من سابقه (آدرس) انگلیس واسه سه سال نداشتم تا اونها بتونند credit check کنند، لذا بهم گوشی قسطی گرون نفروختند. سایت های آنلاین که هیج کدام. و اپراتور ها هم با کلی منت آخرش o2 گفت که پول گوشی رو یه جا از حسابت کم می کنم و اگه مشکلی نبود 3 ماه بعد بر می گردونیم و تو قسط دو سالت رو بده. من دیدم اگه بخواد 3 ماه 500-600 پوند از دستم در بیاد خوب میرم نقدشو میخرم. و نهایتا همین کار رو کردم و گوشی که به صورت قسطی پام 600 تا میوفتید از ebay نقد خریدم 400 تا و تقریبا هم قیمت ایران بود و یه کم هم گرون تر.
    واسه همین میگم اکه کسی پول تو دستش هست همون ایران بخره. البته این ماحرا که من گفتم واسه گرون ترین گوشی بود و واسه گوشی های ارزون تر اینقدر به credit check حساس نیستند و ممکنه که گوشی رو خیلی راحت بصورت قسطی بهتون بفروشند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون اپراتور های تلفن همراه در انگلستان

بچه ها اگه از ایران با ما تماس بگیرن باز هم برای ما هزینه ای میفته؟ کدوم اپراتور کمترین هزینه رو میگیره برای تماس به داخل ایران؟ کدوم اپراتور خدمات اینترنت خوب هم ارایه میده؟ لطفا راهنماییم کنین. مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)