صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23

موضوع: تجربه کسایی که ارشد امنیت اطلاعات در UTM مالزی می خونن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کامپیوتر-شهید بهشتی تهران

پیش فرض پاسخ : تجربه کسایی که ارشد امنیت اطلاعات در UTM مالزی می خونن

در مورد اپلای کردن واسه این رشته فکر میکنین با این شرایط من اپلای کنم در آینده نزدیک؟

من کامپیوتر شهید بهشتی خوندم. متاسفانه به دلایلی معدل کل من 12.10 هست. اما معدل 4-5 ترم آخرم حدودا 13 - 13.5 هست
    برای زبان هم تا حدی آماده هستم و درحال تکمیل و افزایش آمادگی هستم
    سابقه کاری هم در مورد رشته کامپیوتر و ادمین شبکه و سایت و غیره بودم
    یه چند سالی هم میتونم سابقه توی وزارت ارتباطات داشته باشم
    مدارک سیسکو و شبکه هم دارم
    رشته مورد علاقه ام فناوری اطلاعات هست. یا مدیریت. چون تئوری های مدیریت و جی مت و اینا رو میتونم بدم و تا حدی مشکل روش کمتر هست. رشته امنیت شبکه و ملا رشته مرتبط با کامپیوتر ولی مناسب
    میخواستم برای ادامه تحصیل ببینم با این شرایط آیا یه روستای دور افتاده توی یه کشور دورافتاده میشه پذیرش گرفت؟ اگر با فاند باشه چه بهتر. اگر نه هزینه اقامت و تحصیل رو با راهنمایی شما از بخش مربوطه اش پیدا میکنم
    فقط آیا میشه امیدی داشت یا نه؟

در کل دانشگاه و شهر و کشور و هزینه و امکان.
    ممنون

یه کم اطلاعات از فناوری اطلاعات که میخونید میدین؟ چون تو ایران مهندسی فناوری اطلاعات (دروس زیادی در کنکور ارشد ایران مشترک با مهندسی کامپیوتر)‌و مدیریت فناوری اطلاعات (دروس کنکور ارشد ایران از رشته مدیریت) وجود داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط adli نمایش پست ها
    در مورد اپلای کردن واسه این رشته فکر میکنین با این شرایط من اپلای کنم در آینده نزدیک؟

من کامپیوتر شهید بهشتی خوندم. متاسفانه به دلایلی معدل کل من 12.10 هست. اما معدل 4-5 ترم آخرم حدودا 13 - 13.5 هست
    برای زبان هم تا حدی آماده هستم و درحال تکمیل و افزایش آمادگی هستم
    سابقه کاری هم در مورد رشته کامپیوتر و ادمین شبکه و سایت و غیره بودم
    یه چند سالی هم میتونم سابقه توی وزارت ارتباطات داشته باشم
    مدارک سیسکو و شبکه هم دارم
    رشته مورد علاقه ام فناوری اطلاعات هست. یا مدیریت. چون تئوری های مدیریت و جی مت و اینا رو میتونم بدم و تا حدی مشکل روش کمتر هست. رشته امنیت شبکه و ملا رشته مرتبط با کامپیوتر ولی مناسب
    میخواستم برای ادامه تحصیل ببینم با این شرایط آیا یه روستای دور افتاده توی یه کشور دورافتاده میشه پذیرش گرفت؟ اگر با فاند باشه چه بهتر. اگر نه هزینه اقامت و تحصیل رو با راهنمایی شما از بخش مربوطه اش پیدا میکنم
    فقط آیا میشه امیدی داشت یا نه؟

در کل دانشگاه و شهر و کشور و هزینه و امکان.
    ممنون

یه کم اطلاعات از فناوری اطلاعات که میخونید میدین؟ چون تو ایران مهندسی فناوری اطلاعات (دروس زیادی در کنکور ارشد ایران مشترک با مهندسی کامپیوتر)‌و مدیریت فناوری اطلاعات (دروس کنکور ارشد ایران از رشته مدیریت) وجود داره.

سلام بر دوست عزیز،
    من تا اونجا که می‌دونم واحد پذیرش یوتم به معدل خیلی‌ حساس هست، البته کسانی‌ بودن با ارایه سابقه کاری تونستند پذیرش بگیرن،
    گرفتن فاند برای مستر که امکان نداره ولی‌ برای دکترا شما میتوانید راحت فاند از استاد بگیری البته باید بگم به استادت بستگی داره.
    اصل این رشته بر اساس management and /security هست، که در کنار درسهای اصلی‌ ، workshop برگزار میشود که وارد practical شده،
    از درسهای اصلی‌ این رشته:
    ۱) cryptography
    ۲)steganography (multimedia security)
    ۳) it forensic
    ۴) physical security

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کامپیوتر-شهید بهشتی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_telecom نمایش پست ها
    سلام بر دوست عزیز،
    من تا اونجا که می‌دونم واحد پذیرش یوتم به معدل خیلی‌ حساس هست، البته کسانی‌ بودن با ارایه سابقه کاری تونستند پذیرش بگیرن،
    گرفتن فاند برای مستر که امکان نداره ولی‌ برای دکترا شما میتوانید راحت فاند از استاد بگیری البته باید بگم به استادت بستگی داره.
    اصل این رشته بر اساس management and /security هست، که در کنار درسهای اصلی‌ ، workshop برگزار میشود که وارد practical شده،
    از درسهای اصلی‌ این رشته:
    ۱) cryptography
    ۲)steganography (multimedia security)
    ۳) it forensic
    ۴) physical security
    خب من ارشد آی تی آزاد قبول شدم. همین رو پس میرم که با توجه به نتیجه هایی که دوستان داشتن و ذکر کردن و راهنمایی هاشون و معدل ارشد رو بالا کشیدن و مقاله و اینا بشه جبران معدل بد کارشناسی رو کرد.
    ممنون از شما بابت راهنماییتون... باز هم پیگیر خواهم بود در این 2سال جهت دکترا ایشالا
    چون رتبه ارشدم یک شده و 4تا درس بالای 70 و دو تا درس هم 100 دارم و فکر کنم نقطه مثبتی در دانشگاه های ایران بحساب بیاد!!

سلام من رشته ای تی داشنگاه ازاد معدلم 17 میخواستم واسه داشنگاه دولتی اقذا کنم کدوم دانشگاه بهتره؟وبعد میشه تو ایران درس داد؟

Junior Member

سلام
    رشته امنیت (برای مثال تو دانشگاه usm) که by research هست ادامه تحصیلش چجوریه ؟
    میشه بعدش واسه phd کانادا و امریکا اقدام کرد یا مورد قبول نیست؟

سلام
    من مدارک MCITP بین المللی رو گرفتم و الان میخوام برای Bachelor اقدام کنم توی رشته ای که در آینده بتونم برای امنیت شبکه ادامه تحصیل بدم
    الان دارم برای پذیرش آلمان اقدام میکنم
    از دوستان محترم کسی هست که بتونه تجربه اش رو در اختیار من بذاره
    ممنون میشم

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

با سلام
    یه دوستی دارم که utm درس می خونه بهم گفت اینجا من از 8 صبح تا 11 شب گاهی هم تا 2 یا 3 شب مشغول درس و مسایل مربوط به درس هستم
    این قضیه کلا انگیزه منو واسه اپلای از بین برده (داشتم کارامو می کردم واسه امریکا)
    می خواستم ببینم واقعا اینطورییه؟ یعنی تمام وقت و با تمام قوا باید درس و ... خوند؟اگر اینطوری باشه که ادم یه هفته هم دوام نمی یاره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    با سلام
    یه دوستی دارم که utm درس می خونه بهم گفت اینجا من از 8 صبح تا 11 شب گاهی هم تا 2 یا 3 شب مشغول درس و مسایل مربوط به درس هستم
    این قضیه کلا انگیزه منو واسه اپلای از بین برده (داشتم کارامو می کردم واسه امریکا)
    می خواستم ببینم واقعا اینطورییه؟ یعنی تمام وقت و با تمام قوا باید درس و ... خوند؟اگر اینطوری باشه که ادم یه هفته هم دوام نمی یاره؟
    سلام دوست عزیز.
    من که خودم UTM درس خوندم و تقریبا سرم توو کتاب بود انقدر درس نخوندم وکسی را هم نمیشناسم اصلا اینطوری درس بخونه. شاید دوست شما در MIT باشه نه توو مالزی. باید از زیر زبان دوستت بکشی که داره چی کار دیگری میکنه به اسم درس خوندن.
    شما با روزی حداکثر 4-5 ساعت واقعا میتونی نمرات خوب همراه با مقالات خوبی ارائه کنی.
    کلا قضییه دوستت مشکوکه !!!!!!!!!!!!!!!!

سلام
    من 9 ساله که در زمینه امنیت شبکه فعالیت می کنم و دارای رزومه تقریبا خوبی در این زمینه هستم. یک چند تا شرکت توی مالزی پیدا کردم که اگه بشه برم براشون کار کنم و آونها من رو بورس کنند .
    توی دانشگاه UTM من نتونستم لینکی برای Postgraduate Admission - Requirements پیدا کنم . کسی می تونه لینکی برای این مورد به من بده .
    لینک هایی که داخل سایت هست مثل این http://web.utm.my/fsksm/content/admission/main.html که به نظر میاد اشتباه باشه و not found میده .
    کسی Requirement ها برای این رشته را می دونه ؟ اگه می دونه ممنون میشم همین جا اعلام کنید.
    ممنون

Junior Member ompj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Secure_Host نمایش پست ها
    سلام
    من 9 ساله که در زمینه امنیت شبکه فعالیت می کنم و دارای رزومه تقریبا خوبی در این زمینه هستم. یک چند تا شرکت توی مالزی پیدا کردم که اگه بشه برم براشون کار کنم و آونها من رو بورس کنند .
    توی دانشگاه UTM من نتونستم لینکی برای Postgraduate Admission - Requirements پیدا کنم . کسی می تونه لینکی برای این مورد به من بده .
    لینک هایی که داخل سایت هست مثل این http://web.utm.my/fsksm/content/admission/main.html که به نظر میاد اشتباه باشه و not found میده .
    کسی Requirement ها برای این رشته را می دونه ؟ اگه می دونه ممنون میشم همین جا اعلام کنید.
    ممنون
    سلام فکر کنم ديره ولی به هر حال . . .
    فکر ميکنم بتونيد جوابتون رو توی
    اين لينک پيدا کنيد

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین