صفحه 1 از 25 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 246

موضوع: تجربیات حین سفر به آلمان

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

پیش فرض تجربیات حین سفر به آلمان

دوستان،

این تاپیک به این منظور ایجاد شده تا دوستانی که وارد آلمان میشن، دقیقا از لحظه نشستن هواپیما تا خروج و چک کردن بارها و پاسپورت و ..... و فضای فرودگاه و گاها اگر مشکلی براشون بوجود اومده عنوان کنند تا تجربه ای بشه واسه کسانی که بعدها سفر می کنند...

بهرحال بیان تجربیات در این موارد بسیار می تواند مفید و کارا باشد خصوصا برای افرادی که تاکنون سفر خارجی نداشته اند....

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : ورود به آلمان و تجربیات حین سفر

در این چند هفته اخیر دوستان زیادی رفتند و حاوی تجربیات خوبی هستند.. ممنون میشم در این تاپیک همکاری کنید.... اگه خواستید من واستون تایپ میکنم

بعد از نشستن هواپیما و وارد شدن به فرودگاه فرانکفورت، پاسپورت و بقیه مدارک رو چک می کنن. پس پذیرش از دانشگاه یا اگر دعوت نامه دارید را دم دست بذارین. بعدش باید تابلوها را نگاه کرد و به سمت چمدون ها رفت. دوباره یه جا پاسپورت رو چک می کنن که اینجا صف کشورهای عضو EU با nonEU فرق می کنه. بعد از اون چمدون ها رو برمی دارین و می رین بیرون
    من اینجا سوار قطار هم شدم. کلا همه چی خیلی مشخص هست. اگر هم از کسی سوال کنین جواب می ده. مثلا بلیط رو نشون بدین و بگین می خواین کجا برین و بپرسین welche station معمولا می گن که وقتی رسیدیم، بهت می گم.
    کلا نگرانی نداره

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaghayegh
    بعد از نشستن هواپیما و وارد شدن به فرودگاه فرانکفورت، پاسپورت و بقیه مدارک رو چک می کنن. پس پذیرش از دانشگاه یا اگر دعوت نامه دارید را دم دست بذارین. بعدش باید تابلوها را نگاه کرد و به سمت چمدون ها رفت. دوباره یه جا پاسپورت رو چک می کنن که اینجا صف کشورهای عضو EU با nonEU فرق می کنه. بعد از اون چمدون ها رو برمی دارین و می رین بیرون
    من اینجا سوار قطار هم شدم. کلا همه چی خیلی مشخص هست. اگر هم از کسی سوال کنین جواب می ده. مثلا بلیط رو نشون بدین و بگین می خواین کجا برین و بپرسین welche station معمولا می گن که وقتی رسیدیم، بهت می گم.
    کلا نگرانی نداره
    ممنونم از شما بابت اطلاعاتتون... میشه بگید شما پروازتون از کجا به کجا بود ؟؟ توقف هم داشتید ؟؟ بلیط قطار رو چطور و از کجا تهیه کردید ؟؟ تحویل بار چطور هست ؟؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

جناب محسن در باره سفر به آلمان رایزن علمی جمهوری اسلامی ایران در منطقه شنگن چند pdf تهیه کرده مه تقریباً همه اطلاعات لازم در اون هست.
    این چند خط از اون فایله.

سفر به شهر محل تحصیل:
    در صورتیکه دانشجو از هواپیمایی ایران ایر استفاده نماید به یکی از سه فرودگاه فرانکفورت، هامبورگ یا کلن وارد می شود. در صورتیکه مقصد یکی از این سه شهر نباشد فرد می تواند با قطار به شهر مورد نظر خود برود.
    برای این منظور بعد از ورود به فرودگاه ابتدا بایدبا مراجعه به قسمت بار ، بار خود را تحویل گرفته و سپس به بخش اطلاعات رفته و برگه پرینت شده حرکت قطارها و مقصد آنها را تحویل بگیرد .
    سپس باید به ایستگاه قطار در داخل فرودگاه مراجعه کرد و از انجا به مقصد مورد نظر رفت. در صورتیکه بلیط قطار از قبل تهیه نشده باشد میتوان انرا در ایستگاه هم به صورت دستی از باجه و هم اتومات (دستگاه شبیه خود پرداز)تهیه کرد.

توصیه های خودم:
    1-سعی کنید از طریق اینترنت نقشه های کاملی ابتدا از پلن های فرودگاه مورد نظر سپس شهر و راههای ارتباطی تهیه کنید.
    2- با استفاده از سایت http://www.bahn.de که سایت مربوط به شرکت قطار آلمانه قبل از پرواز از برنامه حرکت قطارها و مبدا و مقصد اونها اطلاع داشته باشد .
    این سایت همینطور اطلاعات کاملی در باره شرایط سفر میده.
    3- در فرودگاه از افرادی که با لباسهای فرم در محوطه هستند راهنمایی بگیرید و البته کمک به شما از وظایف اونهاست.

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mathematics
    جناب محسن در باره سفر به آلمان رایزن علمی جمهوری اسلامی ایران در منطقه شنگن چند pdf تهیه کرده مه تقریباً همه اطلاعات لازم در اون هست.
    این چند خط از اون فایله.
    می تونید این فایل رو اینجاد آپلود کنید ؟؟
    بعلاوه در این گونه موارد معمولا یه سری نکات روتین توضیح داده شده..
    در حالیکه در حین سفر ممکن هست تجربیاتی برای شما بوجود بیاد که شما نتونید اونها رو در اینگونه مشروحات ببینید... در هر صورت هدف این تاپیک این هست که دوستان تصویر سفر خودشون رو اینجا به قلم بیارن...

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3n نمایش پست ها
    در حالیکه در حین سفر ممکن هست تجربیاتی برای شما بوجود بیاد که شما نتونید اونها رو در اینگونه مشروحات ببینید... در هر صورت هدف این تاپیک این هست که دوستان تصویر سفر خودشون رو اینجا به قلم بیارن...

فایلهای مربوط رو میتونید از اینجا دانلود کنید:
    http://www.fr-iranscholarship.net/mo...showpage&pid=3

ممنونم از شما بابت اطلاعاتتون... میشه بگید شما پروازتون از کجا به کجا بود ؟؟ توقف هم داشتید ؟؟ بلیط قطار رو چطور و از کجا تهیه کردید ؟؟ تحویل بار چطور هست ؟؟
    پرواز من از تهران به فرانکفورت، بدون توقف با ایران ایر بود.
    بلیط قطار رو برای من اینجا یکی از فامیل ها خرید ولی باید Hauptbahnhof برید و از اونجا بلیط بگیرین.
    تحویل بار به کجا؟ ایران ایر تا 35 کیلو اجازه می ده. می تونین کیف دستی یا کوله پشتی هم داشته باشین که وزنش 10 کیلو بیشتر نشه.

آقا محسن اين هواپيمايي تركيه كه گرفتيم در توقف آنكارا،‌خودشون چمدونها رو منتقل مي كنند ديگه درسته؟
    Bon Voyage

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mg84
    آقا محسن اين هواپيمايي تركيه كه گرفتيم در توقف آنكارا،‌خودشون چمدونها رو منتقل مي كنند ديگه درسته؟
    من صراحتا این سوال رو نپرسیدم ازشون ولی قاعدتا باید همینطور باشه....
    ممنون میشم مدیریت محترم آلمان این پست من و پست قبلی رو به خرید بلیط - بار مجاز و بهترین ایرلاین برای پرواز به آلمان انتقال بدن...

صفحه 1 از 25 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)