صفحه 6 از 25 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 246

موضوع: تجربیات حین سفر به آلمان

Member
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau

پیش فرض پاسخ : ورود به آلمان و تجربیات حین سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط aramas نمایش پست ها
    من شنیدم اگه توی چمدون هایی که میره توی بار قایم کنی میشه.
    از گذاشتن پول ,مدارک و اجناس قیمتی تو چمدونهاتون جدا خودداری کنین.
    کم رنگ باش ولی‌ دو رنگ نباش

نقل قول نوشته اصلی توسط aramas نمایش پست ها
    من شنیدم اگه توی چمدون هایی که میره توی بار قایم کنی میشه. فقط توی ورود به آلمان باید به دروغ فقط همون مقداری که دستتون هست رو بگید و اگه بعدا بفهمن و گیر بدن عواقبش رو هم باید قبول کنید. مشکل فقط خارج کردن در فرودگاه ایرانه. در فرودگاه آلمان هرچقدر بیشتر باشه فقط کافیه یه برگه رو پرکنید
    دوست عزیز..یعنی چی که مشکل فقط تو ایرانه؟ خوب وقتی بانکامون تحریم هستن...باید مقدار 8040 یورو که حتما باید ببریم ولی دانشگاه به من گفته غیر از اون پول 1000-1500 یوروی دیگه هم لازمه برای ماه اول که دسترسی به پولمون نداریم ... یعنی نمیذارن این پولو ببریممم؟؟؟؟ اگه نمیذارن که باید بگم خیلی ....هستن. منظورم اینه که مبلغ 10000 یورو رو نمیذارن از ایران خارج کنیم؟ و یا نمیذارن وارد آلمان کنیم؟ آخه در مورد آلمان من شنیدم بیشتر از 10000 یورو نمیذارن اما ایران دیگه چی میگه این وسط؟؟؟؟ مثلا ما برای تمدید ویزا حتما حداقلش باید 8040 تا رو ببریم... 1500 تام برای ماه اوله...
    ویرایش توسط Maryam1986 : September 12th, 2012 در ساعت 09:09 AM

Junior Member

یعنی چی من نمیفهمم،،یعنی اونا میخوان همه جیبو لباسای مسافرهارو بگردن تک تک بعد بشین دونه دونه بشمرن ببینن چقدر پول همراهشونه،،، من اصلان فکر نمیکنم اینطور باشه ، تو هندم که من هستم میگفتن بعضیا ۱۰.۰۰۰ دلار فقط ولی خیلی بیشتر میارن کسی هم اصلان گیر نمیده،،،فکر نمیکنم اینجور باشه،،

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Crop growth modelling, Bonn University

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak_e نمایش پست ها
    یعنی چی من نمیفهمم،،یعنی اونا میخوان همه جیبو لباسای مسافرهارو بگردن تک تک بعد بشین دونه دونه بشمرن ببینن چقدر پول همراهشونه،،، من اصلان فکر نمیکنم اینطور باشه ، تو هندم که من هستم میگفتن بعضیا ۱۰.۰۰۰ دلار فقط ولی خیلی بیشتر میارن کسی هم اصلان گیر نمیده،،،فکر نمیکنم اینجور باشه،،
    نیازی نیست که جیباتونو تک تک بگردن فردا که میرین حساب بانکی باز کنین میان سراغتون! پولا رو که نمیتونین تو بالش قایم کنین باید ببیرن به بانک در هر صورت دیگه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bonner نمایش پست ها
    نیازی نیست که جیباتونو تک تک بگردن فردا که میرین حساب بانکی باز کنین میان سراغتون! پولا رو که نمیتونین تو بالش قایم کنین باید ببیرن به بانک در هر صورت دیگه.

چرا نمیشه میتونی ۸۰۴۰ تو بانک بزاری باقی رو تو خونه،،،من خودم اینجا حساب بانکی دارم ولی فقط برای تمدیده ویزام ۴۰ ۵۰ تومان توشه،،تا حالا همه پولم تو خونه تو کمد بوده چه ۱ دلار چه ۱۰،۰۰۰تا هیچ کسم نمیفهمه ،،

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Crop growth modelling, Bonn University

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak_e نمایش پست ها
    چرا نمیشه میتونی ۸۰۴۰ تو بانک بزاری باقی رو تو خونه،،،من خودم اینجا حساب بانکی دارم ولی فقط برای تمدیده ویزام ۴۰ ۵۰ تومان توشه،،تا حالا همه پولم تو خونه تو کمد بوده چه ۱ دلار چه ۱۰،۰۰۰تا هیچ کسم نمیفهمه ،،
    خوب این به تجربه هر کسی بستگی داره من خودم هیچ وقت یک یورو اضافی رو تو خونه یا هر جای دیگه غیر از بانک نگه نمیدارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam1986 نمایش پست ها
    دوست عزیز..یعنی چی که مشکل فقط تو ایرانه؟ خوب وقتی بانکامون تحریم هستن...باید مقدار 8040 یورو که حتما باید ببریم ولی دانشگاه به من گفته غیر از اون پول 1000-1500 یوروی دیگه هم لازمه برای ماه اول که دسترسی به پولمون نداریم ... یعنی نمیذارن این پولو ببریممم؟؟؟؟ اگه نمیذارن که باید بگم خیلی ....هستن. منظورم اینه که مبلغ 10000 یورو رو نمیذارن از ایران خارج کنیم؟ و یا نمیذارن وارد آلمان کنیم؟ آخه در مورد آلمان من شنیدم بیشتر از 10000 یورو نمیذارن اما ایران دیگه چی میگه این وسط؟؟؟؟ مثلا ما برای تمدید ویزا حتما حداقلش باید 8040 تا رو ببریم... 1500 تام برای ماه اوله...
    طبق قانون، خر.ج ارز بالای 5000 دلار قاچاق محسوب و متخلفین به پرداخت دو برابر آن محکوم می شوند
    حضرت خیام:
    آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی معذوری اگر در طلبش میکوشی
    باقی همه رایگان نیرزد هشدارتا عمر گرانبها بدان نفروشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simorgh40 نمایش پست ها
    طبق قانون، خر.ج ارز بالای 5000 دلار قاچاق محسوب و متخلفین به پرداخت دو برابر آن محکوم می شوند

۵۰۰۰؟ این که خیلی کمه،، راستی میشه از ایران هم پول فرستاد ؟ اگر میشه از چه راهی ممکنه

من نمیدونم شماها یا فروم رو اصلا نمی خونید(که خیلی بعیده) یا اینکه دارین شوخی میکنین با این سوالاتون!

بابا شما تو ایران تا 8040 یورو نداشته باشی نمی ذارن اصن خارج شی! مگه تو صفحه روبروی ویزاتون نزدن مهرشو؟
    ورود به آلمان هم اگه زیر 10000 تا اوردین که هیچ. اگر نه بیشتر بود به روشی که گفتم و میتونید توی پستها بگردین پیداش کنین، پولاتونون رو در بدو ورود به آلمان Declare میکنین.
    تو رو خدا یه ذره بیشتر مطالعه کنید قبل اینکه یه صفحه سوال تکراری اینجا بذارید
    نه تو می مانی و نه اندوه ..و نه هیچیک از مردم این آبادی...به حباب نگران لب یک رود قسم، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت، غصه ها هم می گذرد، آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند... لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز. (سهراب)

من دیروز اومدم
    تو ایران یه نفر هم از من نپرسید اصلا اون صفحه رو برو وی ویزا رو نگاه نکرد
    من با ترکیش اومدم
    فقط تو المان موقع چک پاسپورت پرسید این مقدار همرات هست یا نه
    حتی نگفت بیار ببینم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)