صفحه 11 از 177 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1761

موضوع: شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های نروژ

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های نروژ

سلام به همه ی دوستان عزیز. سال نو همتون مبارک
    من کارشناسیمو از دانشگاه آزاد تبریز تو رشته برق-الکترونیک با معدل 16.29 گرفتم. آزمون آیلتس یا تافل ندادم. اما به زبان مسلطم. حدود 1 سال هم سابقه در زمینه نصب و راه اندازی پشتیبانی ATM(دستگا ههای خودپرداز) دارم. به نظرتون شانسم واسه پذیرش چه با fund چه بی fund چقدره؟
    B.G

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Bijangoudarzi نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان عزیز. سال نو همتون مبارک
    من کارشناسیمو از دانشگاه آزاد تبریز تو رشته برق-الکترونیک با معدل 16.29 گرفتم. آزمون آیلتس یا تافل ندادم. اما به زبان مسلطم. حدود 1 سال هم سابقه در زمینه نصب و راه اندازی پشتیبانی ATM(دستگا ههای خودپرداز) دارم. به نظرتون شانسم واسه پذیرش چه با fund چه بی fund چقدره؟
    سلام. معدل شما خوبه و سابقه کار مرتبط هم کمک میکنیه بهتون. نمره زبان هم باید مینیمم زبان دانشگاه بیارید ولی خوب هرچی بیشتر باشه شانست بالاتره. به نظر من شانس داری . پس نروژ را در نظر داشته باش.
    در مورد فاند چون دانشگاههای نروژ مجانی هستند فاندی هم در کار نیست برای ارشد و اونجایی هم که کمک هزینه میدن معمولا به ایرانیها تعلق نمی گیره.
    The road is better than inn, So shut up! and drive

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط کامران نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی
    در نوشته های قبلی دیدم که دوستان داشتن آیلس (آکادمیک)6 را کافی دونسته بودند
    میخواستم ببینم در هر 4 مهارت نمره باید بالاتر از 6 باشه یا نمره مجموع 6 باشه کافیه ؟
    ممنون میشم دوستان در این زمینه توضیحاتی بفرمایند
    سلام. این سوال شما جاش اینجا نیست . از مدیر محترم تقاضا می کنم این پست هارو منتقل نمایند.
    دوست عزیز دانشگاه به دانشگاه متفاوت هست. بعضی دانشگاها هست که از شما برای پذیرش مستر حداقل آیلتس 5 می خواد (لازمه ولی کافی نیست) باید سایت دانشگاه مورد نظرتون رو چک کنید و یا ایمیل بزنید و بپرسید.

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان و تبریک سال نو

اینم شرایط خودم>>>( کاردانی الکترونیک معدل: 14 - کارشناسی الکترونیک معدل: 13 هر دو مقطع از دانشگاه آزاد - سابقه 5 سال کار - و مدرک آیلتس 6 )

میخواستم ببینم شانس واسه پذیرش دارم؟ البته نه از دانشگاههای top اگر شده از دانشگاههای خوب و متوسط مانند >> tromso- Narvik - Molde - Telemark آیا میتونم apply کنم؟
    از نظر معدل معدلتون خوب پایینه ولی بی شانس هم نیستید. نمره زبانتون خوبه و سابقه کار خوبی هم دارید که بهتون کمک میکنه. خیلی از دانشگاهها پری اپلیکیشن دارن و بهتون میگن مدارک بفرستید یا نه . تا اونجایی که من دیدم ملاکشون هم فقط معدله اول کاری. بعضی دانشگاه ها ***** معدل 75 در صد دارن. بعضی ها هم ندارن. به هر حال بجز نروژ جاهای دیگر رو هم در نظر داشته باشید.

Junior Member enrique_393 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    food science & technology

با سلام
    دوستان عزیز سال نو مبارک لطفا راهنمایی بفرمایین
    لیسانس صنایع غذایی معدل 13.75 دانشگاه غیرانتفاعی . آیلتس شرکت کردم نمره حدود 6 یا 6.5 دارم اما چون 2 ماه فرصت مونده میتونم بیشترش کنم .
    برای دانشگاه UBM شانسی دارم food science
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط enrique_393 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان عزیز سال نو مبارک لطفا راهنمایی بفرمایین
    لیسانس صنایع غذایی معدل 13.75 دانشگاه غیرانتفاعی . آیلتس شرکت کردم نمره حدود 6 یا 6.5 دارم اما چون 2 ماه فرصت مونده میتونم بیشترش کنم .
    برای دانشگاه UBM شانسی دارم food science
    ممنون

شما منظورتون UMB هست دیگه .شانس دارید دوست عزیز و مسلما قضیه رقابتی هست و همچنین به فاکتورهای دیگه هم ربط داره مثل مقاله یا سابقه کار.
    ولی مستر این رشته به نروژی هست و مدرک نروژی می خواد و همچنین ددلاینش گذشته برای اینترنشنال ها !!
    The study program is taught in Norwegian and applicants who do not have Norwegian as their native language must document sufficient Norwegian skills (Bergenstesten) to be admitted

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shiva_22 نمایش پست ها
    سلام سال نو مبارک
    من لیسانس حقوق با معدل 13/40 از دانشگاه غیر انتفاعی مجازی هستم.و در حال خواندن زبان برای گرفتن آیلتس هستم .1سال هم سابقه کار غیرمرتبط با رشته ام دارم.می خواستم ببینم شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های معمولی نروژ را دارم.( با توجه به این که دانشگاه من مجازی( غیر حضوری) است و معدلم هم بالا نیست.)
    سلام و به AA خوش آمدید.
    دوستان عزیز مشتاق به تحصیل به نروژ دقت نمایید کلا قضیه رقابتی هست و به رزومه شما (معدل . سابقه کار . نمره زبان. مقاله یا پژوهشی اگه داشتید و ...) بستگی داره. حالا هرچی این فاکتورها بالاتر باشه شانس شما بیشتر هست ولی هیچ چیز قطعی نیست. دوستانی بودند که با معدل پایین هم پذیرش گرفتن پس نامید نباشید . شما همت کنید و کارهای اپلای رو انجام بدین . البته دانشگاها ترکیب قومیتی رو هم در نظر میگرند و سعی می کنند از کشورهای متفاوت دانشجو بردارند که این موضوع شانس بچه های یه جورایی بالا معدل کمتر رو بالا می بره.
    در مورد کیس شما خانوم شیوا من نگاه کردم رشته های law و Social Science گزینه Nokut certification را yes زده بود .یعنی باید تایید بشه مدرک شما مورد تایید سیستم آموزشی نروژ هست یا نه. اینکه دانشگاه شما غیر انتفاعی و همچنین رشتتون مجازی هست من از نظر تایید مدرک مطمئن نیستم. تا جایی که من می دونم دانشگاه های آزاد و سراسری که به مشکل نخوردند تابحال.
    موفق و پاینده باشید.

Junior Member enrique_393 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    food science & technology

بله منظورم UMB بود اشتباه تایپی بود
    1 سال سابقه کار دارم اما مقاله ندارم دانشگاهم غیرانتفاعی(متاسفانه و بامعدل 13.75) بوده و کاردانی دانشگاه آزاد(معدل 15.75) خوندم.
    یعنی این دانشگاه هیچ گرایشی از صنایع غذایی برای فوق به زبان انگلیسی نداره؟در نروژ دانشگاهی این رشته رو نداره ؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط enrique_393 نمایش پست ها
    بله منظورم UMB بود اشتباه تایپی بود
    1 سال سابقه کار دارم اما مقاله ندارم دانشگاهم غیرانتفاعی(متاسفانه و بامعدل 13.75) بوده و کاردانی دانشگاه آزاد(معدل 15.75) خوندم.
    یعنی این دانشگاه هیچ گرایشی از صنایع غذایی برای فوق به زبان انگلیسی نداره؟در نروژ دانشگاهی این رشته رو نداره ؟
    ممنون
    معدل کادانی شما بالاتر هست شانس شمارو بالا می بره.
    یه رشته مشابه دیدم من . خودتون دوباره سرچ کنید. http://www.studyinnorway.no

Junior Member

سلام دوستان..
    من کارشناسی صنایع با معدل 13.73 از دانشگاه غیر انتفاعی و همچنین 2 سال سابقه کاری مرتبط و یک سری مدارک دوره های مختلف دارم.. البته نمره های دروس تخصصیم بد نیست.. اگر بتونم آیلتز 6 بگیرم شانس قبولی دارم یا نه..؟؟ می خوام بدونم وقت بذارم یا نه و کلا شانسم چقدره؟؟ رشته های مدیریتی رو هم دوست دارم..

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)