صفحه 157 از 177 نخستنخست ... 57107147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 1761

موضوع: شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های نروژ

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1363 نمایش پست ها
    سلام
    لیسانس فیزیک بوعلی 13
    ارشد ژئوفیزیک دانشگاه تهران 15
    مقاله یک کنفرنس خارجی یکی مجله داخلی
    سابقه کار 5 سال مرتبط
    قصد اقدام برای phd ژئوفیزیک
    به نظرتان چقدر شانس دارم؟
    با تشکر فراوان
    عرض ادب و ارادت
    دوست گرامی معدلهاتون جفتش خیلی کمه...و مشکل خواهید خورد...آیلتس هم مینیمم 6.5 باید حتما داشته باشید....منظورم دانشگاههای تراز اول نروژ هست...اما به هرحال در صورت ارائه پوزیشن، اپلای کنید.

موفق باشید
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1363 نمایش پست ها
    با سلام
    مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: دکتری
    رشته مورد نظر: برق قدرت
    معدل ارشد: 16.16
    رشته ارشد: مهندسی برق-قدرت
    دانشگاه ارشد: آزاد واحد تهران جنوب
    معدل لیسانس:14
    رشته لیسانس: مهندسی برق-قدرت
    دانشگاه لیسانس: آزاد واحد بجنورد
    مدرک زبان انگلیسی: ایلتس 6.5
    مدرک زبان آلمانی: A1
    نمره GRE: 296
    توصیه نامه: 2عدد
    مقالات خارجی: دو مقاله ISI در دست داوری
    مقالات داخلی: 5 کنفرانس
    سابقه کار: تدریس در موسسات آموزشی به مدت دو سال
    آیا برای پذیرش در مقطع دکتری شانس دارم؟
    عرض درو و ادب و احترام

معدل لیسانستون یه مقداری کمه اما به نظرم از حیث کلیت رزومه مشکلی ندارین...حتما اپلای کنین...

موفق باشید
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Member Iverson آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Film Editing - Elmi Karbordi University

رزومه من :
    سن 24
    کاردانی فیلمسازی (17.76) - کارشناسی مترجمی زبان (17)
    سابقه کار شش ساله به عنوان تدوینگر و پرتفولیو مناسب

دوستان من به دانشگاه نورد برای کارشناسی فیلمسازی ایمیل زدم و شرایط کلی را پرسیدم، خواستم بدونم چقدر شانس پذیرش است و اینکه چقدر هزینه مالی در پی دارد؟ برای سفارت و حساب بانکی و مخارج زندگی

. The program you are interested in is taught in English.
    . There are no tuition fees, but there is a semester fee – 725 NOK (you can read what it includes here).

. As a full-degree applicant you must meet the general admission requirements. The higher education entrance qualification is the equivalent of Norwegian upper secondary school and constitutes the minimum standard of education required to undertake higher education in Norway.

Applicants to Nord University are subject to documentation requirements provided by the Norwegian Agency for Quality Assurance in Education (NOKUT). The requirements are country-specific. View general and country-specific documentation requirements here

The degree programme you are applying for may stipulate additional field-specific requirements. Check the detailed admission requirements on the programme page you are interested in.

Member
    رشته و دانشگاه
    rangeland management

نقل قول نوشته اصلی توسط Iverson نمایش پست ها
    رزومه من :
    سن 24
    کاردانی فیلمسازی (17.76) - کارشناسی مترجمی زبان (17)
    سابقه کار شش ساله به عنوان تدوینگر و پرتفولیو مناسب

دوستان من به دانشگاه نورد برای کارشناسی فیلمسازی ایمیل زدم و شرایط کلی را پرسیدم، خواستم بدونم چقدر شانس پذیرش است و اینکه چقدر هزینه مالی در پی دارد؟ برای سفارت و حساب بانکی و مخارج زندگی

. The program you are interested in is taught in English.
    . There are no tuition fees, but there is a semester fee – 725 NOK (you can read what it includes here).

. As a full-degree applicant you must meet the general admission requirements. The higher education entrance qualification is the equivalent of Norwegian upper secondary school and constitutes the minimum standard of education required to undertake higher education in Norway.

Applicants to Nord University are subject to documentation requirements provided by the Norwegian Agency for Quality Assurance in Education (NOKUT). The requirements are country-specific. View general and country-specific documentation requirements here

The degree programme you are applying for may stipulate additional field-specific requirements. Check the detailed admission requirements on the programme page you are interested in.
    سلام،
    ایا شرایط رشته و مدرک زبان لازم رو دارین؟ مطمئن هستین که این رشته با زبان انگلیسی ارائه میشه؟ برای پذیرش کارشناسی معدل دبیرستان و پیش دانشگاهیتون رو در نظر میگیرن از لحاظ هزینه هم باید مبلغ
    NOK 111 657 رو به حساب دانشگاه تو نروژ واریز کنین و وقتی رسیدین نروژ و حساب بانکی به اسم خودتون باز کردین پولتون رو بهتون برمیگردونن و هر سال همین مقدار باید تو حسابتون باشه برای تمدید اقامت دانشجویی. و فک میکنم در دادن ویزا به دانشجوهای لیسانس سختگیری میکنن چرا برای فوق لیسانس اقدام نمیکنین؟

Junior Member

با سلام کارشناسی مهندسی کامپیوتر از دانشگاه دولتی شهرستان با معدل 13.37
    دارای 5 مقاله isi و 5 سال سابقه کار
    و ایلتس 6.5
    برای مستر کامپیوتر برای دانشگاه های آگدر و استاوانگربا هزینه شخصی قصد اقدام دارم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Member Iverson آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Film Editing - Elmi Karbordi University

نقل قول نوشته اصلی توسط atefehhy نمایش پست ها
    سلام،
    ایا شرایط رشته و مدرک زبان لازم رو دارین؟ مطمئن هستین که این رشته با زبان انگلیسی ارائه میشه؟ برای پذیرش کارشناسی معدل دبیرستان و پیش دانشگاهیتون رو در نظر میگیرن از لحاظ هزینه هم باید مبلغ
    NOK 111 657 رو به حساب دانشگاه تو نروژ واریز کنین و وقتی رسیدین نروژ و حساب بانکی به اسم خودتون باز کردین پولتون رو بهتون برمیگردونن و هر سال همین مقدار باید تو حسابتون باشه برای تمدید اقامت دانشجویی. و فک میکنم در دادن ویزا به دانشجوهای لیسانس سختگیری میکنن چرا برای فوق لیسانس اقدام نمیکنین؟
    سلام دوباره
    این پول تقریبا میشه 50 میلیون درسته؟ خب این کلا تمام هزینه زندگی را پوشش می دهد؟ بعد ماهانه تقسیم میشه؟ والا ارشد ندیدم رشته فیلمسازی داشته باشند...بله به انگلیسی ارائه میشه، یعنی لیسانس احتمال دریافت ویزا کم هست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    rangeland management

نقل قول نوشته اصلی توسط Iverson نمایش پست ها
    سلام دوباره
    این پول تقریبا میشه 50 میلیون درسته؟ خب این کلا تمام هزینه زندگی را پوشش می دهد؟ بعد ماهانه تقسیم میشه؟ والا ارشد ندیدم رشته فیلمسازی داشته باشند...بله به انگلیسی ارائه میشه، یعنی لیسانس احتمال دریافت ویزا کم هست؟
    بله بسته به قیمت کرون بین 50 تا 55 میلیون میشه و هزینه رفت و امد و خوابگاه و خورد و خوراک رو پوشش میده ولی اگه شهریه باید پرداخت کنین یه مقدار باید بیشتر در نظر بگیرین. بله برای لیسانس سخت گیری خیلی بیشتره ولی برای فوق لیسانس اگه همه ی مدارک کامل باشه اصولا ویزا به راحتی داده میشه. اگه برای ارشد مترجمی زبان اقدام کنین فک نمیکنم مشکلی برای پذیرش و ویزا براتون پیش بیاد

Member
    رشته و دانشگاه
    rangeland management

نقل قول نوشته اصلی توسط arshameh نمایش پست ها
    با سلام کارشناسی مهندسی کامپیوتر از دانشگاه دولتی شهرستان با معدل 13.37
    دارای 5 مقاله isi و 5 سال سابقه کار
    و ایلتس 6.5
    برای مستر کامپیوتر برای دانشگاه های آگدر و استاوانگربا هزینه شخصی قصد اقدام دارم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    دانشگاههای نروژ اپلیکیشن فی ندارن همه ی دانشگاههایی که رشته تون رو دارن امتحان کنین

Junior Member

دانشگاه سراسری مازندران لیسانس شیمی کاربردی معدل 13.36
    دانشگاه شهید بهشتی فوق لیسانس شیمی فیزیک با معدل 17
    تازه ساله اوله ارشدم تموم شده ولی همه ی درس ها رو پاس کردم با معدل 17.دفاعم سال بعده ولی می خوام واسه ارشد برم نروژ.از پس هزینه زندگی بر میام.ایلتس 6.5 دارم.
    مقاله ندارم ولی از دو تا از استادای خوب و مطرح شهید بهشتی رکامندیشن می گیرم.
    سوالم اینه که معدل خوب فوقم واسه قبول شدن فوق تو 5 دانشگاه اول نروژ کمک می کنه یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    rangeland management

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRAA11 نمایش پست ها
    دانشگاه سراسری مازندران لیسانس شیمی کاربردی معدل 13.36
    دانشگاه شهید بهشتی فوق لیسانس شیمی فیزیک با معدل 17
    تازه ساله اوله ارشدم تموم شده ولی همه ی درس ها رو پاس کردم با معدل 17.دفاعم سال بعده ولی می خوام واسه ارشد برم نروژ.از پس هزینه زندگی بر میام.ایلتس 6.5 دارم.
    مقاله ندارم ولی از دو تا از استادای خوب و مطرح شهید بهشتی رکامندیشن می گیرم.
    سوالم اینه که معدل خوب فوقم واسه قبول شدن فوق تو 5 دانشگاه اول نروژ کمک می کنه یا نه؟
    دانشگاههای با رنک خوب روی معدل خیلی حساس هستند شانستون رو امتحان کنین ولی خودتون رو محدود نکنین و بقیه ی دانشگاهها هم اپلای کنین اگه از نظر هزینه هم مشکلی ندارین سوئد رو هم امتحان کنین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)