صفحه 3 از 177 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1761

موضوع: شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های نروژ

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های نروژ و معرفی داوطلبین

سلام
    اقا من معدلم 15.02 از دانشگاه آزاد علوم و تحقیقاته
    زشتمم پلیمره
    به نظرتون شانس برای NTNU ذارم؟

Junior Member mohsen fardi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETROLEUM GEOLOGY AND GEOPHYSICS, THE UNIVERSITY OF OSLO

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط amir812 نمایش پست ها
    دوستان عزیزم سلام میکنم
    من میخواستم مطلبی را در مورد شانس پذیرش مطرح کنم که متاسفانه دوستان بهش اشاره ای نکردند. درسته که معدل برای دانشگاههای نروژ اهمیت داره اما دلیل اینکه ازتون ریز نمره میگیرن واسه اینه که تو دانشکده تخصصی هر رشته توسط اساتید بررسی میشه و ملاک استادا نمره دروس مرتبط شما بطور تک درسه یعنی منظور از معدل شما معدل دروس مرتبط با رشته است که در ریز نمرات آمده مثلا تاریخ اسلام یا ریشه های انقلاب برای اونا تو پذیرش رشته مهندسی بدردشون نمی خوره پس به تبع آن معدلی که از مجموع این نمره به دست بیاد بدردشون نمیخوره ---------این یک قانون کلی در تمام دانشگاههای دنیاست ولی نمیدونم چرا دوستان فقط نگران معدل ثبت شدشون تو مدرک لیسانسشونن
    سلام
    اينجا الان استادا اينقد سرشون شلوغه كه حتي برگه هاي ما رو هم اسيستانتاشون صحيح ميكنن و حالا اينكه باين نمرات تك تك درسها رو نگاه كنن بعيده و اگه اينجوري بود مثلا من خودم اصلي ترين درس رو براي رشته خودم خيلي كم گرفتم و با اين حساب بايد رد ميشدم.من فكر ميكنم اونا يك ملاك عمومي يعني حداقل قرار ميدن و رزومه و SOP به اندازه معدل تاثير داره و به نظر من SOP خيلي خيلي مهمه!!!
    ريز نمرات به نظرم بيشتر براي تطابق واحد هست و اينكه ايا شما پيش نياز ها رو رعايت كردي؟مثل يكي از بچه ها كه از سوئد اومده چون كامپيوتر عمومي پاس نكرده بود نتونست نفت بخونه و حال اينكه بيشتر نرم افزارهاي مرتبط رو قبلا گذرونده بود.

سلام.
    مهندسی معماری خوندم ، دانشگاه آزاد شیراز. معدلم : 17.51
    آیلتس 6.
    ثبت نام اولیه واسه نروژ انجام دادم. به نظرتون شانس قبولی دارم؟

سلام دوستان. من لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاههای درجه دو کشور دارم. (معدل 15.5) . الان دانشجوی ارشد سال آخر مدیریت اجرایی پیام نورم با معدل 15.5. تافل 92، سابقه کار مرتبط بدون بیمه، کمک استاد در دروس آمار و تحقیق در عملیات،بدون مقاله علمی داخلی و خارجی، سربازی مو رفتم،متاهلم. کجا را برای فوق لیسانس ( تاکید می کنم فوق لیسانس و نه دکتری) صنایع با گرایشهای تحقیق در عملیات پیشنهاد می کنید؟ ( کجا فاند می تونم بگیرم و کجاها بدون فاند قبول میشم)...بزودی GRE هم میدم.(ممنون)
    "کسی که از شکست می هراسد، به شکست خود ایمان دارد". ناپلئون

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_hesabi_00 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاههای درجه دو کشور دارم. (معدل 15.5) . الان دانشجوی ارشد سال آخر مدیریت اجرایی پیام نورم با معدل 15.5. تافل 92، سابقه کار مرتبط بدون بیمه، کمک استاد در دروس آمار و تحقیق در عملیات،بدون مقاله علمی داخلی و خارجی، سربازی مو رفتم،متاهلم. کجا را برای فوق لیسانس ( تاکید می کنم فوق لیسانس و نه دکتری) صنایع با گرایشهای تحقیق در عملیات پیشنهاد می کنید؟ ( کجا فاند می تونم بگیرم و کجاها بدون فاند قبول میشم)...بزودی GRE هم میدم.(ممنون)
    در نروژ رشته ای به نام مهندسی صنایع وجود نداره، ولی اگر به گرایش تحقیق در عملیات علاقه مندید، در دپارتمانهای ریاضی و مهندسی دانشگاه ها شاید بتونید رشته ای نزدیک یا مرتبط با OR پیدا کنید.

<< Everything is okay in the end
    , If it's not okay, then it's not the end >>

Junior Member

با سلام
    من مهندسي ايمني و بازرسي فني از دانشگاه صنعت نفت گرفتم، معدلم هم 15.30 هستش و 4سال سابقه كار تو شركت نفت دارم، تافل و GRE هم دارم و مي خوام ببينم مي تونم از دانشگاه هاي NTNU و Starvenger پذيرش بگيرم براي فوق ليسانس؟

ممنون ميشم جواب منو بدين.

با عرض سلام به دوستان
    من رشتم عمرانه دانشگاه زنجان با معدل 14.80 به نظر شما با این معدل بدون مقاله و با آیلتس 6.5 شانس گرفتن پذیرش دارم از NTNU؟

Junior Member mohsen fardi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETROLEUM GEOLOGY AND GEOPHYSICS, THE UNIVERSITY OF OSLO

نقل قول نوشته اصلی توسط bshahabi نمایش پست ها
    با سلام
    من مهندسي ايمني و بازرسي فني از دانشگاه صنعت نفت گرفتم، معدلم هم 15.30 هستش و 4سال سابقه كار تو شركت نفت دارم، تافل و GRE هم دارم و مي خوام ببينم مي تونم از دانشگاه هاي NTNU و Starvenger پذيرش بگيرم براي فوق ليسانس؟

ممنون ميشم جواب منو بدين.
    سلام
    نگفتي چه رشته اي؟ ولي اگه petroleum engineering ميخواي استاونگر بعيد ميذونم چون واقعا متقاضي زياذ هست و پارسال حدود 1000 متقاضي داشت كه فقط 15 نفر گرفت ولي NTNU شانست بيشتره و به احتمال زياد ميگيري.

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط arashkamaly69 نمایش پست ها
    توی همون رشته عمران چون رشته ژئوتکنیکو توی ارشد داره یا مدیریت پروزه
    کلا شرایط امسال به نظر سخت تر از پارسال میاد. (جریان سوئد قطعا بی تاثیر نیست) ولی روند پذیرش هر سال همه رو شگفت زده میکنه! بعضی وقت ها با شرایط معمولی هم امکانش پیش میاد که بدن ولی معدل شما هم به نظر یکم لب مرز میاد. امیدوارم که بگیری.

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti-1 نمایش پست ها
    سلام.
    مهندسی معماری خوندم ، دانشگاه آزاد شیراز. معدلم : 17.51
    آیلتس 6.
    ثبت نام اولیه واسه نروژ انجام دادم. به نظرتون شانس قبولی دارم؟
    معدلت که خوبه، فکر کنم تو ثبت نام اولیه شرایط لازم رو داشته باشی ولی خوب ایتم های دیگه ای هم بجز معدل مهم هستن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)