صفحه 5 از 172 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1761

موضوع: شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های نروژ

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member
    رشته و دانشگاه
    -

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza90 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    یادم رفت بگم، NTNU می خوام مدیریت پروژه بزنم، شانسی دارم؟
    سابقه کار مرتبط به نظر شما چقدر مهمه؟
    واسه تله مارک فرایند شانسم بیشتره یا انرژی و محیط زیست؟ یا میشه هر 2 رو اپلای کنم؟
    برای مدیریت شانست بالاست با دانشگاه تله مارک زیاد آشنا نیستم ولی احتمالا فرآیند شانست بالاتر باشه و خوندنش راحتر چون انرژی که میره تو بحث مهندسی مکانیک و محیط زیست هم درس های خاص خودش رو داره که کمی کار رو سختر می کنه

Member moein749 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسي سيستمهاي انرژي

سلام دوستان، در مورد من هم یه نظری بدید، لطفا:

لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد معدل 12.97
    تسلط بر زبان نروژی و فرانسوی
    IELTS8
    دو تا مقاله ISI
    تسلط بر نرم افزارهای طراحی فرآیندهای پالایشگاهی
    تسلط بر نرم افزار برنامه نویسی #C و SQL
    زمینه تحقیقاتیم من را نیز گروه جداسازی از دپارتمان مهندسی شیمی دانشگاه ntnu دارد

میخوام برای مستر NTNU اقدام کنم، به نظرتون اون معدله کارو خراب میکنه؟ یا بقیه رزومم تا حدی اونو جبران میکنه؟

ممنون میشم اگه دوستان عزیز سریعتر جواب بدن

Member moein749 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسي سيستمهاي انرژي

نقل قول نوشته اصلی توسط moein749 نمایش پست ها
    سلام دوستان، در مورد من هم یه نظری بدید، لطفا:

لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد معدل 12.97
    تسلط بر زبان نروژی و فرانسوی
    IELTS8
    دو تا مقاله ISI
    تسلط بر نرم افزارهای طراحی فرآیندهای پالایشگاهی
    تسلط بر نرم افزار برنامه نویسی #C و SQL
    زمینه تحقیقاتیم من را نیز گروه جداسازی از دپارتمان مهندسی شیمی دانشگاه ntnu دارد

میخوام برای مستر NTNU اقدام کنم، به نظرتون اون معدله کارو خراب میکنه؟ یا بقیه رزومم تا حدی اونو جبران میکنه؟

ممنون میشم اگه دوستان عزیز سریعتر جواب بدن
    دوستان راجع به من کسی نظری نداره؟ خواهشا اگه کسی میدونه جواب بده، مرسی

سلام . ذوستان کسی میدونه کدام دانشگاه نروژ گرایش های عمران برای ارشد رو داره ؟ متشکرم

من لیسانس کامپیوتر از دانشگاه دولتی تو تهران هستم با معدل 16.85.
    نمره زبان 7... می خوام واسه مستر اقدام کنم و حتما فول فاند می خوام.
    4 تا مقاله (2 تا خارجی و 2 داخلی)
    می خواستم بدونم شانسم چقدره تو نروژ. البته درواقع واسم فرقی نمی کنه کدوم کشور باشه تو این شرایط چون فاند واسم مهمه.
    ولی خوب اولویت هام اینطوری بود...(استرالیا، اروپا ، کانادا)
    ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan_ramin نمایش پست ها
    من لیسانس کامپیوتر از دانشگاه دولتی تو تهران هستم با معدل 16.85.
    نمره زبان 7... می خوام واسه مستر اقدام کنم و حتما فول فاند می خوام.
    4 تا مقاله (2 تا خارجی و 2 داخلی)
    می خواستم بدونم شانسم چقدره تو نروژ. البته درواقع واسم فرقی نمی کنه کدوم کشور باشه تو این شرایط چون فاند واسم مهمه.
    ولی خوب اولویت هام اینطوری بود...(استرالیا، اروپا ، کانادا)
    ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.
    دوست عزیز اشتباه پست گذاشتی! اینجا نروژه!
    اما من چون بجز کانادا در مورد اروپا و استرالیا اطلاعات کامل دارم پاسخ می دهم و البته نروژ هم اپلای کردم!
    1- نروژ : متاسفانه در نروژ بورس مستر خیلییییییی کم هست و ترجیح اولشون دادن ان به خودشونه بعد اروپایی ها بیشتر ایرانی ها فقط پذیرش می گیرن ولی چون هزینه خیلی بالاست نمی تونن برن نروژ
    2- استرالیا بورس مستر داره ولی خیلییییییییی کم و متاسفانه معدل شما کمه چون دوستی که تا این لحظه بورس شده اگر اشتباه نکنم هم رشته شما بود معدل 19.5
    3- در اروپا میتونی برای هلند و ایتالیا اقدام کنی و اگر میخوای هزینه خیلی کم باشه المان و فرانسه هم خوبه ولی امسال و چند سال اخیر بچه ها بیشتر مستر رفتن هلند چون بورسای متنوعی داره.
    ایتالیا هم از طریق سفارت اقدام کنی خیلی کمکت می کنند و همینطور المان و فرانسه دفاتر فرهنگیشون در تهران یک سر بزن
    4- کانادا یکی از دوستام با معدل شما و ایلتس 7 کونکوردیا بورس شد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز اشتباه پست گذاشتی! اینجا نروژه!
    اما من چون بجز کانادا در مورد اروپا و استرالیا اطلاعات کامل دارم پاسخ می دهم و البته نروژ هم اپلای کردم!
    1- نروژ : متاسفانه در نروژ بورس مستر خیلییییییی کم هست و ترجیح اولشون دادن ان به خودشونه بعد اروپایی ها بیشتر ایرانی ها فقط پذیرش می گیرن ولی چون هزینه خیلی بالاست نمی تونن برن نروژ
    2- استرالیا بورس مستر داره ولی خیلییییییییی کم و متاسفانه معدل شما کمه چون دوستی که تا این لحظه بورس شده اگر اشتباه نکنم هم رشته شما بود معدل 19.5
    3- در اروپا میتونی برای هلند و ایتالیا اقدام کنی و اگر میخوای هزینه خیلی کم باشه المان و فرانسه هم خوبه ولی امسال و چند سال اخیر بچه ها بیشتر مستر رفتن هلند چون بورسای متنوعی داره.
    ایتالیا هم از طریق سفارت اقدام کنی خیلی کمکت می کنند و همینطور المان و فرانسه دفاتر فرهنگیشون در تهران یک سر بزن
    4- کانادا یکی از دوستام با معدل شما و ایلتس 7 کونکوردیا بورس شد
    ممنون از راهنماییتون.
    من اینطوری شنیدم که انگار دانشگاه های نروژ یه سری وام میدن به دانشجوا که بعد از پایان تحصیل باید 40% رو پس بدن. و همینطور تو یه دانشگاه اینطور بود که در صورتی که بعد از تحصیل به کشور خودمون برگردیم این وام تبدیل به اسکالرشیپ میشه. حالا نمی دونم واقعا این شراط هست و اینکه چقدر احتمالش هست که بتونم بگیرم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan_ramin نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.
    من اینطوری شنیدم که انگار دانشگاه های نروژ یه سری وام میدن به دانشجوا که بعد از پایان تحصیل باید 40% رو پس بدن. و همینطور تو یه دانشگاه اینطور بود که در صورتی که بعد از تحصیل به کشور خودمون برگردیم این وام تبدیل به اسکالرشیپ میشه. حالا نمی دونم واقعا این شراط هست و اینکه چقدر احتمالش هست که بتونم بگیرم؟
    والا من چند دانشگاه نروژ مستر اقدام کردم هیچ کدوم صحبتی از فاند به خارجیا نبود فقط یک دانشگاه BI بود اونم کلا همه ایرانی ها را ریجکت کرد خلاص شدیم از استرس!
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام،وقتتون بخیر
    از تمام دوستان مطلع راهنمایی میخوام.
    هدفم بررسی شانس پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد نفت/یا مکانیک هست،البته قطعا هرچه دانشگاه معتبرتر بهتر،از شرایط سختتر.
    من مهندسی مکانیک دانشگاه. دولتی همدان،معدل 13 (بله میدونم پایینه،منتهی لطفا راهنمایی کنید)،5سال سابقه کار تخصصی مکانیک، در صنعت نفت،بدون مقاله،آیلتس 7، سن31،و البته دوستان توضیح دادند که بدون فاند،
    بسیار ممنون از دوستانی که محبت می کنند و راهنمایی می کنند.
    اگ

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط danial61 نمایش پست ها
    سلام،وقتتون بخیر
    از تمام دوستان مطلع راهنمایی میخوام.
    هدفم بررسی شانس پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد نفت/یا مکانیک هست،البته قطعا هرچه دانشگاه معتبرتر بهتر،از شرایط سختتر.
    من مهندسی مکانیک دانشگاه. دولتی همدان،معدل 13 (بله میدونم پایینه،منتهی لطفا راهنمایی کنید)،5سال سابقه کار تخصصی مکانیک، در صنعت نفت،بدون مقاله،آیلتس 7، سن31،و البته دوستان توضیح دادند که بدون فاند،
    بسیار ممنون از دوستانی که محبت می کنند و راهنمایی می کنند.
    دوست خوب به نظر من اگه فاند نمی خوای بهتره یک رزومه انگلیسی تهیه کنی و یک متن ساده بنویسی و شروع به مکاتبه با دانشگاه های نروژ که این رشته را دارند بکنید. تا انجا که من یادم میاد در برخی از دانشگاه ها نوشته بود اگر سابقه کار مرتبط حدود 5 سال داشته باشید به شما در افزایش شانستون برای گرفتن پذیرش و حتی بورسیه کمک می کند. چون سابقه کار شما با رشته شما مرتبط هست به نظر من این قاعده باید در مورد شما صدق کند البته این که گفتم من در مورد رشته های حسابداری - مالی - اقتصاد و بازاریابی خواندم ولی بنظرم منطقی هست در مورد رشته های دیگر هم در دانشگاه های نروژ تعمیم بیابد.
    این سایت را ببین و با دانشگاه ها مکاتبه کنید:
    http://www.studyinnorway.no/Masters-course-search

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)