صفحه 55 از 177 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1761

موضوع: شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های نروژ

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های نروژ

با سلام
    من لیسانس مهندسی مکانیک در حرارت و سیالات با معدل 12 دارم
    دروس تخصصیم نمراتش خیلی بالاتر هست
    می خواستم بدونم شانسی برای پذیرش دارم
    اگه کسی لطف کنه و جواب بده خیلی ممنون میشم

با سلام.من فوق لیسانس مکانیک -شاخه طراحی کاربردی هستم.میخواستم ببینم شرایط پذیرش دکتری تو نروژ چطوریه؟؟؟

سلام
    آیا امکان داره برای پذیرش دکترا با معدل پایین تر از حد لازم ولی رزومه خوب(مثلا تز خیلی خوب و مرتبط و مقالات خوب) از خود استاد پذیرش گرفت و بعد درسهایی رو که در کارنامه نمره پایین گرفتیم اونجا دوباره بخونیم؟
    چون مثل اینکه این لینک همچین چیزی میگه:

http://www.ntnu.edu/studies/phikt/admission

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی گاز-دانشگاه صنعتی امیرکبیر

من فوق لیسانس مهندسی نفت-گرایش گاز از دانشگاه صنعتی امیرکبیر دارم، یک سال هم سابقه کار دارم.
    برای گرفتن پذیرش از نروژ باید چیکار کنم؟
    معدلم هم 17.78 است.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط shamohammadi نمایش پست ها
    من فوق لیسانس مهندسی نفت-گرایش گاز از دانشگاه صنعتی امیرکبیر دارم، یک سال هم سابقه کار دارم.
    معدلم هم 17.78 است.
    دوست عزیز اگر مقاله داشته باشی+ریکام خوب + gre خوب به دانشگاه های بسیار خوب آمریکا میتونید فکر کنید به این معدل اونم از امیرکبیر

Member farhooood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc in Information Security

نقل قول نوشته اصلی توسط mm_toraby نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس تاسیسات حرارتی و برودتی دارم با معدل 14.10 و 2 سال هم سابقه کار بعلاوه ی مدرک آیلتس جنرال اورال 6 آیا میتونم برای فوق لیسانس پذیرش بگیرم یا آیلتس آکادمیک نیاز دارم؟؟
    دوست عزیز اگر اشتباه نکنم قبلا فقط دانشگاه ntnu بود که نمره جنرال رو هم قبول میکرد تو مستر ، اما بی تردید برای apply کردن اولین مدرکی که باید آماده کنید آیلتس آکادمیک یا تافل هست بسته به نمره مورد نیاز .
    برای اینکه شانس خودت رو بالا ببری و فقط محدود به یک انتخاب نباشی توصیه میکنم آیلتس جنرال رو کلا فراموش کنی .
    موفق باشید .
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam1987v نمایش پست ها
    با سلام
    من لیسانس مهندسی مکانیک در حرارت و سیالات با معدل 12 دارم
    دروس تخصصیم نمراتش خیلی بالاتر هست
    می خواستم بدونم شانسی برای پذیرش دارم
    اگه کسی لطف کنه و جواب بده خیلی ممنون میشم
    رشته مکانیک در نروژ بیشتر حول تبدیل انرژی یا انرژی های نو و همچین شاخه هایی هسست به خاطر موقعیت جغرافیایی نروژ . البته یه تعداد گرایش دیگه هم هسست که به شدت انرژی گستردگی نداره اما باز هم از یه کانال جامداتی به همون قضیه انرژی برمیگرده .
    دوست عزیز کسی نمینونه با قاطعیت بگه شانس دارین یا نه اما معدل شما شانستون رو پایین میاره ، نه application fee در کار هسست و نه هزینه ای جز پست مدرک پس حتما شانس خودت رو امتحان کن ضمن اینکه بهت پیشنهاد میکنم نروژ رو اولویت قرار ندی و در کنارش جاهای دیگه رو هم در نظر داشته باشی تا بتونی با توجه به شرایطت بهترین نتیجه رو بگیری .
    موفق باشید .
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shamohammadi نمایش پست ها
    معدلم هم 17.78 است.
    در زمینه نفت و انرژی نروژ در دنیا سرامد هست و با توجه به شرایط کشور ( فاکتور های مختلف سرانه زندگی ) و وضیعت صنعت نفت نروژ که تقریبا بار اصلی کشور رو به دوش میکشه و وضعیت کار بقیه رشته ها رو هم رونق داده هیچ جای تردیدی باقی نمیمونه . به خصوص اینکه شما بعد از مقطع دکترا حق در یافت اقامت دایم خواهی داشت و حتی با توجه به گران بودن نروژ میزان حقوقی که در نروژ در یافت میکنین با هیچ جا قابل مقایسه نیست ( شاید فقط سویس یا دانمارک ) همچین وضعیتی باعث میشه که رقابت خیلی بالا باشه من 2 نفر رو میشناسم که با رزومه ای شبیه ( البته کمی پایین تر ) به شما نتونستن امسال پذیرش بگیرن . اما به هر حال سال به سال اوضاع متفاوت هسست .
    دانشگاه های bergen - oslo - stavanger - ntnu فعال ترین ها در زمینه شما محسوب میشن . البته سوای بحث رنکینگ قطعا پذیرش از جایی مثل استاونگر ( قطب نفتی نروژ ) برای آینده کاری شما ارزش بیشتری داره .
    قسمت های job vacancy , phd اون دانشگاه ها رو بررسی کنین و زمینه مورد علاقتون رو با توجه به زمینه کاری استادا بسنجین و شروع کنین باهاشون مکاتبه کنین .
    البته مقاله و کار پژوهشی نقش پر رنگی رو داره واسه این مقطع و بقیه مدارک هم که حتما در جریان هستین .
    در ضمن کانادا و آمریکا هم مقصد های خوبی هستن ، بسته به این داره که شما از آینده و محیط زندگی چی بخواین .
    موفق باشید .
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست

میشه دوستان من هم راهنمایی کنید؟؟
    رشته من مهندسی پزشکی هست معدل لیسانسم 17.23
    می تونم برای نروژ اقدام کنم؟
    بورس هم میشه گرفت؟
    ممنون می شم اگه کمک کنید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh_n نمایش پست ها
    میشه دوستان من هم راهنمایی کنید؟؟
    رشته من مهندسی پزشکی هست معدل لیسانسم 17.23
    می تونم برای نروژ اقدام کنم؟
    بورس هم میشه گرفت؟
    ممنون می شم اگه کمک کنید
    دوست عزیز شما با توجه به معدل بسیار خوبتون شانس بالایی دارین از اونجایی که برای پذیرش در مقطع مستر عمده انتظاری که هسست به معدل طرف معطوفه .
    شما به شرط یه نمره زبان مناسب و SOP قوی بی تردید از جاهی مختلفی پذیرش خواهی گرفت .
    در نروژ دانشگاه NTNU بهترین دوره رو برای شما ارائه میده و بسیار هم قوی هسست اما از اونجایی که در نروژ به دلیل رایگان بودن فاندی در کار نیست . بهت پیشنهاد میکنم با توجه به معدلت چون میتونی از جاهای دیگه ( مثلا کانادا - هلند ) بورس بگیری نروژ رو تو هدف شماره 1 قرار ندی برای فوقت . اگر هم بتونی GRE بگیری که دانشگاه های آمریکا رو هم به گزینه هات میتونی اضافه کنی . کلا گزینه خوب زیاد داری فقط باید بهترین رو انتخاب کنی .
    مسئله ای که هست اینه که شرایط سال به سال سخت تر و رقابتی تر میشه پس حتما برای چند کشور اقدام کن . امیدوارم بهترین نتیجه رو بگیری.
    موفق باشید
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)