صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27

موضوع: زمینه های تحقیق و ارائه مقاله در رشته IT

Member sitdong آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

پیش فرض زمینه های تحقیق و ارائه مقاله در رشته IT

سلام از تمامی دوستانی که دستی در رشته فناوری اطلاعات IT دارند بیان و موضوعات مناسب برای تحقیق و ارائه مقاله رو بازگو کنند تا از ایده های هم بتونیم بهره بگیرم.واقعا که جای IT توی این سایت خالیه.

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

پیش فرض پاسخ : زمینه های تحقیق و ارائه مقاله در رشته IT

نقل قول نوشته اصلی توسط sitdong نمایش پست ها
    سلام از تمامی دوستانی که دستی در رشته فناوری اطلاعات IT دارند بیان و موضوعات مناسب برای تحقیق و ارائه مقاله رو بازگو کنند تا از ایده های هم بتونیم بهره بگیرم.واقعا که جای IT توی این سایت خالیه.
    دوست عزیز زیر شاخه های IT بسیار زیاد است. برای اینکه بفهمید بیشتر در چه زمینه هایی داره کار می شه بهترین راه اینه که زمینه های تحقیقاتی دانشگاه هایی که در این زمینه کار می کنند رو بررسی کنید. مثل دانشکده اطلاعات در دانشگاه University of California Irvine و university of Michigan .

Member
    رشته و دانشگاه
    Istanbul Zaim University-CS

سلام دوستان.آیا گرایش های مهندسی فناوری اطلاعات برای ارشد در دانشگاه های خارج هم مثل دانشگاه های ایرانی هست؟
    مثلا گرایش مهندسی فناوری اطلاعات کدوم دانشگاه خارجی داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی IT ،سجاد مشهد

من که گرایشی به نام مهندسی it در هیچکدوم از دانشگاه های آمریکا و انگلستان بعد از یه تحقیق 2 ماهه ندیدم و وجود نداره.اگر شما می خواید در گرایش های مهنسی IT ارشد ادامه تحصیل بدید باید در دانشکده مهندسی -> دپارتمان مهندسی برق و کامپیوتر(یا مهندسی برق یا الکترونیک) دنبال رشته مورد علاقتون بگردید. که رشته ها در زمینه ی انواع شبکه ها و کانال های ارتباطی و ... هستند.

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fe_atash نمایش پست ها
    من که گرایشی به نام مهندسی it در هیچکدوم از دانشگاه های آمریکا و انگلستان بعد از یه تحقیق 2 ماهه ندیدم و وجود نداره.اگر شما می خواید در گرایش های مهنسی IT ارشد ادامه تحصیل بدید باید در دانشکده مهندسی -> دپارتمان مهندسی برق و کامپیوتر(یا مهندسی برق یا الکترونیک) دنبال رشته مورد علاقتون بگردید. که رشته ها در زمینه ی انواع شبکه ها و کانال های ارتباطی و ... هستند.
    دوست عزیز گرایش هایی که در دپارتمان های مهندسی برق و کامپیوتر ارائه می شه اکثراً گرایش های مهندسی کامپیوتر در ایران هستن و صرفاً ابعاد فنی IT رو پوشش می دن.

از اونجایی که IT عملاً جزو رشته های مهندسی نیست برای پیدا کردن گرایش ها بیشتر باید در دپارتمان های Business و Information بگردید. مثل MIS

موفق باشید

Junior Member

یه سوال از دوستان داشتم رشتهٔ فناوری اطلاعات تو خارج از ایران چندتا گرایش داره؟؟؟؟

بچه ها من دانشجو ترم 1 ارشد هستم . میخواهم اقدام کنم ...و از اونجایی که موضوع پایان نامه خیلی مهمه . آیا داده کاوی یا data mining موضوع خوبی هست یا نه !

Junior Member

سلام دوستان
    من رشتم IT هست و دانشجوی ( تقریبا سال آخر ) کارشناسی هستم .
    زمینه های مورد علاقه ی من : Big Data , Cloud Computing , Network , Data Mining (designing and Implementing new algorithm for Data mining) , Data Analytic .
    هر کسی توی این زمینه ها تا حالا مطالعه داشته یا به این زمینه ها علاقه منده و یا اینکه ایده ی جدید و کاربردی توی این زمینه ها داره ، خوشحال میشم بتونیم با هم همکاری کنیم .

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amirseyedabbas نمایش پست ها
    سلام دوستان.آیا گرایش های مهندسی فناوری اطلاعات برای ارشد در دانشگاه های خارج هم مثل دانشگاه های ایرانی هست؟
    مثلا گرایش مهندسی فناوری اطلاعات کدوم دانشگاه خارجی داره.
    سلام

برای IT باید به صورت گسترده فعالیت گروه های تحقیقاتی مختلف رو در فیلد CS دنبال بفرمایید... اونجا مثل ایران این رشته مستقل نیست... در واقع حالتی در هم تنیده با ICT داره و همپوشانی اون با مخابرات سیستم بسیار زیاده... البته زمینه هایی مثل security تقریبا تماما در CS پوشش داده می شن. بنابراین شما باید در همون دانشکده ها و دپارتمان های علوم کامپیوتر و بعضا برق به دنبال گروه های تحقیقاتی مرتبط با فیلد IT و ICT باشید.

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط avalanche_90 نمایش پست ها
    بچه ها من دانشجو ترم 1 ارشد هستم . میخواهم اقدام کنم ...و از اونجایی که موضوع پایان نامه خیلی مهمه . آیا داده کاوی یا data mining موضوع خوبی هست یا نه !
    سلام

در این زمینه بسیار به روزی داره انجام میشه و فیلد بسیار جالبی به حساب میاد... البته شما باید دروسی مثل Machine Learning و Optimization رو هم در کنار Data Mining بگذرونید چون به شدت به بهبود دید عملیاتی شما کمک خواهند کرد و در واقع نگرش کابردی این زمینه از این طریق حاصل خواهد شد.

براتون آرزوی موفقیت دارم

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)